Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
baby, nebojte, ja som presla tym, ze som mala 1 DP napisanu a zvizanu a potom mi povedali, ze ta tema sa im nepozdava (to bolo z PG) a musela som pisat nanovo
Odpovedať
no by ma rachlo, ze sa im nieco nepozdava a hlavne na pedagogickom ]-(
Odpovedať
ani mne nechybalo vela, som bola uplne nas..a, uz som chcela s celym radsej prastit, ale nakoniec som to zbuchala za 3 dni :-D
Odpovedať
Ahojte.Tak ako vidim,mate rovnake zdravotne problemiky..Ja som na tom zas tak,ze stale by som iba spala,sa musim do vsetkeho nutit.
Odpovedať
evi, to je lepsia diagnostika ako u nas, a ak ti je este aj trocha zle od zaludka, mozno budete onedlho 3
Odpovedať
Od zaludka ani nie..aj ked minule som citila take nejake malinke napnutie v podbrusku,ale tym to asi nebude.Ani nie ze by sa mi chcelo spat,ale citim sa tak unavene a vobec neviem z coho..(oneskorena jarna unava? :-) )
Odpovedať
moze byt predletna unava :-D alebo tiez sa to da nazvat alergia na pracu ;-) , to mavam aj ja :-N
Odpovedať
No hej,ale to by som mala teraz alergiu aj na zabavu,lebo ani to ma nelaka :-D
Odpovedať
tak si len znechutena stereotypom... :-o ozaj boli ste uz u farara?
Odpovedať
Neboli,ale uz sme sa aspon dovolali a dohodli sa.. :-) Takze: Stereotyp,alergia na vsetko alebo "3"......brala by som najradsej tu poslednu moznost. :-)
Odpovedať
Alebo by som sa mala pridat k vam a tiez si spravit urologicky,nech nevycnievam z radu..
Odpovedať
to "3" sa da zistit najlahsie, spravis si test ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
To radsej pockam do dalsej M..
Odpovedať
teda, by som ti priala, aby ti na najblizsi den matiek gratuloval tvoj manzel s prckom ;-) . Kedy to budes vediet?
Odpovedať
Okolo 17-ho. Len sa bojim,ze to bude fakt len nejaka oneskorena jarna.. Ty robis niekde v blizkosti gardy?
Odpovedať
ano, v budove byvaleho danoveho uradu...budem drzat palce nech 18. zahlasis, ze mas 2 ciarky ;-)
Odpovedať
ved uvidime.. Idem sa teraz trosku venovat uz aj praci :-) budes tu aj vecer? Vidim ze uz aj zabka a kaprik sa odmlcali..
Odpovedať
asi budem, bo drahy robi dlho ;-) , dobru robotu
Odpovedať
Tak este poklebetime,zatial pa.
Odpovedať
Ja som tu, ale nperispievam - som len pozorovatel.
Odpovedať
baby, pomoooooc, prave mi volal drahy, ze pre istotu siel do banky koli tomu co budeme na piatok potrebovat a ta zenska mi povedala, ze posudok z trnavy (kam sa posielal znalecky) sa prehodnotil a ze dostaneme okolo 850 000.- som taka nastrata, keby tam nebol siel dnes, tak sa to dozvieme az pri podpisovani, svine hnusne
Odpovedať
Hrozne. Tak sup sup rychlo do Trnavy.
Odpovedať
a naco? Takze baby, neviem ako je to s ostatnymi bankami, ale do SLSP nikdy viac :-( , nanestastie predavajuci potrebuje co najskor tie prachy, takze uz cuvnut nemozeme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty zo Šale. Možem sa pridať? Som nováčik ale liečim sa ;-)
Odpovedať
ahoj alen, jasne vitaj ;-)
Odpovedať
sa tu hromadia na 9. septembra...pochval sa co vsetko uz mas vybavene
Odpovedať
Profilova fotka
Pozerám, že ste tu super kôpka. A tiež že tu slovo SVADBA nie je na obtiaž. Čo je super....
Odpovedať
a kde je slovo svadba na obtiaz?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Toto je super otázka. Odpoveď : Kostol, reštaurácia, kameraman, fotograf, DJ, šaty. Niekedy som rýchlejšia než rýchla. Ale ty máš svadbu už onedlho, všetko je tak ako má byť?
Odpovedať
ani sama nevivem, momentalne stracam prehlad o svadobnych veciach. Ak sa smiem spytat kde to budete mat? Fakt si rychla ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?