Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
emkaa krasne satocky, maozaj skus mrknut aj v galante maju dobry vyber, aspon mne sa pacilo viac ako v tesedikove
Odpovedať
zatial len vyhliadnuty, ak ma niekto nepredbehne... :-D , ale nie, teta ma v zahrade par konarov a skusim pozriet este pri vahu, snad nieco najdem ;-) . V meste viem kde je, ale je to dost frekventovana ulica... :-o
Odpovedať
prezrad pojdem v noci na lup :-D
Odpovedať
radsej do IP
Odpovedať
ak ti nieco zostane po mojej svadbe :-D
Odpovedať
teeeda, vsak to ma mesiac na dorastenie :-D , inak ten vah napadol aj mna a mrknem aj tu v blave ak bude cas, zatial s atym velmi netrapim
Odpovedať
dorast to snad dorastie, snad nebudem musiet trhat atak rychlo, ze to pojde aj s korienkami :-D , mam v piatok dovcu, sa tesim
Odpovedať
sa mas a to uz preco, ci len tak?
Odpovedať
koli tej hypo, bo mame ist na 10tu a predtym este k notarke pre zmluvu a potom este na kataster a urcite si vymyslia este okolo toho nieco, takze sa do roboty nedostanem...snad skocim aj kadernicke nech mi nieco skusi, ale tu omietku fakt neviem kde :-o
Odpovedať
aha takze ani dovolenka to nebude, no ale hlavne nech sa to povybavuje
Odpovedať
asi nie, ale aj tak sa tesim, si si vsimla, ze zase iba mi kecame... :-N :-D
Odpovedať
hej vsimla, kaprik sa tu dnes ani velmi nezastavil, ale ja som velmi rada, ak sa mozem vykecat aspon tu :-D , ale zvysuje sa draheho podrazdenost (uz je to zle, esteze je cely den prec) ved ja som tu zavreta cele dni a zivu dusu nevidim, iba ak som v robote
Odpovedať
Článok sa načítava...
to som na tom podobne ako ty, az nato, ze v robote nestretam nikoho, oziva to az ked pridem domov, to zase nemam na nic cas, caka ma este varenie, zehlenie a tak
Odpovedať
:-D teda aspon tu sa vyventilujeme
Odpovedať
vidim, ze ma pomaly dobiehas s prispevkami...aspon drahy nebude pindovat, ze kecam rapidnym tempom :-D
Odpovedať
dnes mam extra rychle tempo od rana, prepisujem totiz nahravku z dnesneho pokecu zo sefom a celkovo som si vsimla, ze des osm akosi zrychlena :-D , len nech mi to ostane do vecera a mozem mat aj dip mnapisanu celu :-D co sa tyka prispevkov, tak na teba urcite nemam a co potom taka made, to by som musela prispievat do kazdej jednej debaty kazdu chvilu 8-)
Odpovedať
uz sa neviem dockat kedy plachnem domov, dnes idem pozriet saticky pre male krsniatko (mali by ich mat v SA) na pohotovostnom, tak som zvedava...svagrina uz vravela, ze ak nebudu biele saticky, tak jej ich da usit... :-N
Odpovedať
som myslela, ze v galante si ich mala mat, a domov ides uz o chvilku a ja tu budem sama a ticho :-(
Odpovedať
neboj, neskor sa mozno prida aj kaprik a evka, mozno aj emkaa a ak sa mi nebude chceit zehlit tak aj ja :-N
Odpovedať
radsej zehli, nech mate nepokrcene vecicky, ja by som mala ist ponozky oprat ale asi az vecer
Odpovedať
dobre teda, tak sa maj krasne, zajtra zase zavislacime ;-)
Odpovedať
papa zajtra som tu od siestej a budem cakat ;-)
Odpovedať
Caute! Tak a kupila som si tu bordovu latky. Zas mame o jednu vec menej, co nam chyba. Takto sa mi to uz zacina pacit.
Odpovedať
ahoj a videla si v tom albume pat a zuz tie satocky?
Odpovedať
Nie, ake satocky?
Odpovedať
Uz hej, su podobné mojim, ale mne to meprekáza. Aj tak, sme tam s krajcirokou navrhli taku mensiu zmenu.
Odpovedať
tieto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... nie su to tie, co mas ty na obrazku?
Odpovedať
Podobaju sa im, ale nie su to presne tie.
Odpovedať
a kedy si ich das sit?
Odpovedať
Ja som dohodnuta s krajcirkou, ze mesiac pred svadbou si tam zoberiem latku.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?