Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ale ano, denne, aj ty? Si ma trocha odstrasila s tymi 5 mesiacmi :-N
Odpovedať
áno, aj ja.. my sme prerábali tak dlho, lebo sme si všetko robili sami - teda konkrétne priateľ s otcom, nemali sme žiadnych "majstrov" :) a ten byt bol v strašnom stave.. ten čas závisí od toho, kto ti robí a aký je byt.. tak sa neboj ;-)
Odpovedať
a nemas foto...pozname sa? My si budeme tiez vsetko robit sami, byt je sice v povodnom stave, ale velmi krasne zachovaly, ale aj tak chceme murovat jadro, vybrat 1 priecky, vymenit vsetky zarubne a dvere, okna...a optimisticky som to ratala na 1-1,5 mesiaca :-N a to ma drahy este robit kuchynu na mieru a vstavane skrine :-N
Odpovedať
no tak uz som spat zo skolicky :-D , teoria odovzdana ako vidim, tak emkaa sa konecne osmelila, vitaj! a mas ip csikike mi zacneme asi po statniciach ... uvidime takze az po tvojej svadbe, v stvrtok je dedicske, snad sa hned vybavi aj darovanie, lenze notar si moze chciet privyrobit a tak to moze natahovat ...
Odpovedať
zab_ka, snad nie... ]-( (myslim toho notara) gratulujem k odovzdavke ;-) , takze uz len spracovat vysledky?
Odpovedať
hej, snad, nevie mi povedat, kedy si to sice precita (je pn od februara, ale to uz mi je jedno, chcel nieco napisane tak ma 15 stran) a dnes som si ho nahrala, tak idem pisat omacky co mi rozpraval s tym notarom, uvidime v stvrtok, prachy som uz vybrala, mame 8 litrov a uvidime
Odpovedať
a cestou som sa presla obchodnou, nasla krasne manzetove gombiky (ale nevhodnej farby), mrkla osm pink, takze taka celenka stoji od 300 sk a obojok od 400 sk, hruza, si budem musiet vybrat, ze co chcem ... bola som mrknut aj do takeho ezoterickeho obchodika a tam som kupila dekoracne srdiecka a tacku pod prstienky (ak drahy bude suhlasit, inak bude pod sviecky :-D ) a bola som aj v obuvi, dalo by sa tam mozno vybrat, ak by bolo najhorsie ... a videla som aj svetle panske topanky (uz ste sa rozhodli csikike aky bude mat oblek?)
Odpovedať
budem drzat palce, aby chcel co najmenej ;-)
Odpovedať
dakujem ;-)
Odpovedať
kedy sa chystas do tesedikova koli zakuskom?
Odpovedať
zabka, este nie, bo sme este nenasli vhodne topanky, kde si ich videla? Ako sa rozhodnes, celenka alebo obojok?
Odpovedať
no mali tam dva druhy bielych a jedny take kremove, je to ta obuv ibiza? no na obchodnej v strede ta velka co budem mat neviem, mamine sa nepaci obojok, muzikovi celenka, takze vyber si :-D , zatial si to necham prejst hlavkou a podla ucesu sa uvidi, dnes som bola len tak na prieskume trhu, ale mali pekny vyber tych celeniek asi 7-8 druhov, to sa mi ratalo, len ta cena nie :-| tesedikovo tiez este neviem, na to mam ale este asi cas, ked tak im asi najskor napisem
Odpovedať
Článok sa načítava...
osmelila? 8-) dnes som tu viackrát, ako za celý čas, čo som registrovaná :-D zab_ka, dakujem, videla som, poslala som mail
Odpovedať
tak vitaj este raz, to je dobra ked netrpis takou zavislostou ako my ostatne 8-)
Odpovedať
ja tam uz pomaly budem musiet skocit, bo uz sa to blizi a este furt nic...ale aspon sme sa dohodli na pocte zakuskov a toriet ;-) to ti teda dali...necudujem sa, ze si neviem vybrat, ja chcem skocit niekedy aj objednat sa na licenie, ale neviem kedy a kde :-o
Odpovedať
takze vobec nemas vybrany salon na tieto veci? ja som v slove salanov citala, ze je nejaky novy, kde aj cesu aj maluju aj manikuru robia ... ja mam dohodnutu na to jednu maninu kolegynu, snad bude ok a nebudem narychlo zhanat termin u kadernika :-D
Odpovedať
nemam, a uz som zufala ;-(
Odpovedať
ako vidím, asi by som si mala pohnúť a začať normálne vážne vybavovať.. ale keďže moja svadba je ešte viac menej taká na 90%, tak sa mi do toho ani nechce ... hlavne, že viem, čo chcem :-D
Odpovedať
akoze na 90%? Som dnes akasi mimo :-N
Odpovedať
90% ? to myslim, ze ak mas navyse taky termin, mala by si vybvaovat sup sup! sice sala je pomerne mala, ale co ak je viac takych neviest, co chce 9.9.2006?
Odpovedať
ja jednu poznam ;-) , okrem emky (ak to nie je ona)...ale asi nie lebo ona necestuje vlakom do BA denne
Odpovedať
emkaa, mail mi prisiel, vybrala si si krasne a nyvese ak na to mas postavicku ;-) , no take som naozaj nikde neobzerala, ale akmozem poradit mrkni album dorotky a nsoci oni hladali taky styl, pripadne im napis, ci niekde nevideli take
Odpovedať
Ahojte baneky. Juj, ja sa uz normalne tesim zo svadby. Dnes si idem kupit tu latkua mozno samodrziace pancusky.
Odpovedať
kaprik, ide kupit latku na popolnocne? Kto ti bude robit vlasy a omietku?
Odpovedať
Hej na popolnocne! Omieteku :-| kamoska, kozmeticka - bude aj pozvana.A vlasky este neviem.
Odpovedať
sorry, za ten vyraz, narychlo ma napadlo len ako to vola moj drahy... :-N
Odpovedať
omietka je zlata :-D ahoj kaprik, aj ja sa tesim a najma ak mozem nieco zhanat a hladat ;-) , kde si si vyhliadla tu latku?
Odpovedať
Klasika, vedla zeleneho obchodu vo dvore. Obycajný bordový eleastický satén.
Odpovedať
inak ma napadlo, ze ja mam tiez nieco podobne v skrini, ked som bola este oblejsia, su krasne, skoda, ze nemam foteckua to som ja cervenu neznasala! :-D
Odpovedať
ozaj, zabka, pytala som sa brata na tvoju sestru a vraj ci bola v nedalekej minulosti v kocke v predajni auto suciastok?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?