Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
:-) zabka a co si chcela tym naznacit,ze ved uz budeme vsetky vydate?
Odpovedať
no asi to, ze uz to nebude taka zavislost, aspon dufam a uz nebudeme prezivat, ze sa tesime na svadbu s kaprikom to budem prezivat asi menje, aaale budem sa hlasit z roboty
Odpovedať
tak my ideme papa pekny vikend ti zelam!
Odpovedať
Ja mam uz po svadbe.ale aj tak rada chodim na tuto stranku,lebo ved najdu sa tu aj ine temy.A hlavne..su tu kocky,ktore uz poznam a tie by mi asi chybali. Aj tebe pekny vikend.
Odpovedať
ahojte bambulky, neviem, ci sa tu budete niektora motat, ale chcem sa pochvalit, sme vybrali drahemu svadobnu koselu (teda budu mu ju sit), na manzety a aj golierik mu usiju extra :-) , vybral si taku jemne smotanovu, aj ked ja som chcela tmavssiu farbu ... takze ak by ste chceli siju aj take kosele na obtiahnute manzetove gombiky a so skrytymi gombickami ;-) , skoda, ze som si to nevyfotila, vyzera to fajne a hlavne nestoji 1 800, ako spomilali baby z nicole ;-) videla som ake prave maju, csikike urcite zelene nie :-( , maju rozne zemite farby a momentalne siju krasne lososove http://www.mojasvadba.sk/album/view.p..., cervene a aj jemne modre ocinovi som kupila takuto kombinaciu http://www.mojasvadba.sk/album/view.p..., nevyzera sice velmi slavnostne ale viem, ze ocino ju znosi cez leto taaak sa majte krasne a ja idem makat
Odpovedať
Tak si mala uspesny vikend. Su naozaj pekne. My ideme zajtra na nakup, tak uvidim vecer ako pochodime.
Odpovedať
Ajoooj, hlavne nas informuj, aspon mna :-| , ja sa velmi rada tesim z novych veci :-)
Odpovedať
Takze prave sme prisli z nakupov. Polovicka ma oblek: obycajny cierny s vestou. Kupili sme tiez kosele: 1 x dlhorukavova biela, 1x kratkorukavova biela, 1 x kratkorukavova bordova. A aj kravate: bielu, ciernu a bordovu. Jaj aby som nezabudla aj opasok k obleku. Toto vsetko spolu cca. 7200 Sk. A ja mam nove cierne spolocenske topanky. Vyuzijem ich k popolnocnym satockam a potom aj na ine prilezitosti. Tie stali cca. 2100 Sk. My sme v pohode nakupili, aj kamarat si nevedel vybrat vhodny oblek. Zalezi od vkusu a aj predstavy.
Odpovedať
Super kaprik, to se dobre nakupili, gratulujem aj nam poskytnes foto? A co saty pre teba nic? das si teda usit tie bordove?
Odpovedať
Foto, mozno pridam neskor. Este ho ani nasim nemozem ukazat, lebo polovicka sa im chce osobne pochvalit. Saty som moc ani nepozerala, lebo som nevidela nic jednoduche. Zajtra si idem teda kupit bordovu latku. Akurat mi draheha mama povedala, ze popolnocne satocky mi zaplati ona. A moja mamina zas preplati draheho koselu - zevraj tak sa to robi.
Odpovedať
Teraz ak sa nenahnevas, tak letim a zajtra sa z prace ohlasim opat.
Odpovedať
jasne utekaj :-) papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, vidim, ze ste mali super vikend ;-)
Odpovedať
ahoj a co ty? aky bol?
Odpovedať
Ahojte.Ako sa mate? Kaprik,tak to ste nakupili velmi dobre.A kde ste boli?
Odpovedať
no, vcera sme boli osobne pozyvat hosti, takze sme mali lietaci den, v vikend bol nakupovaci, kupili sme chladnicku (v sobotu) a v nedelu ruru, plynovu dosku a digestor do bytiku, sa vytesujem. A vy? Nieco nove s bytom?
Odpovedať
csikike,to uz zariadujete?
Odpovedať
ahoj evi, zatial sme len toto kupili, byt este ani nie je nas, zatial, tento tyzden by sme mali ist podpisat hypo a tak sme dohodnuty, ze do 31.5. sa vystahuju ;-)
Odpovedať
Takze uz to mate iste..,to je fajn. :-)
Odpovedať
no, snad od toho neodstupia, ani zalohu nechceli :-N . A vy ste mali aky vikend?
Odpovedať
Tak snad nie..,to by bolo dost blbe tak niekoho natahovat. My sme tu mali navstevu z CR,tak piatok sme sli do Senca na zraz motorkarov,prespali sme na chate a v sobotu rano sme dosli naspat do SA a zacal sa nam pracovny vikend okolo domu.Troska oddychova bola iba nedela,ked sme sli do Hurb.k nasim.Ale inak by som brala taketo vikendy stale.. :-)
Odpovedať
ahoj evi csikike peeekne ;-) , sa tesim ked aj my pojdeme nakupovat, z draheho vliezlo, ze chce novy sporak teda aj digestor, pracku, linku, vanu, nabytok, postel :-. , uz sa len divim odkial budu peniazky a to ma este stale chce zobrat na svadobnu cestu! :-S , tu som teda zamietla, ze radsej zariadme bytik a o rok cestujeme
Odpovedať
zabka, u nas to bude so svadobnou cestou tiez tak...si nachystajte pekne prachy, my sme nechali za tie veci 40.000.-
Odpovedať
zabka,takze on chce vlastne vsetko nove.. :-) ,ale celkom to chapem,lebo ved kazdy chce mat byt podla seba.
Odpovedať
csikike,ale zas za tie veci co ste kupili,to tak vela nie je..
Odpovedať
evi, mozno nie, ale tazko sa tie chechtaky nazbieraju a kupis 4 veci a su prec... :-D
Odpovedať
no evi ten bytik je velmi stary, ma 50 rokov, tehlovy a ma povodnu plechovu linku, nakolko manzelia mali zdravotne problemy, nic neopravovali a zrejme aj tak vyzera ... ja rozhodne chcem novu linku a sporak, konecne budem moct kuchtit a nnovu postel, je mi blbe spat po niekom ... drahy zase chce novu kupelnu a dlazky ... viem, ze to bude stat vela, ale budeme mat novy domov a hlavne zariadeny podla nas
Odpovedať
To hej..,ale s tym uz asi nic nenarobime.
Odpovedať
ja uz sa tak tesim na prerabanie, neviem sa dockat kedy uz budeme byvat vo vlastnom :-N , zabka a u vas to kedy zacne asi?
Odpovedať
ahojte, my sme si tiež vlani kupovali byt, tehlový na Budovateľskej, prerábali sme ho skoro 5 mesiacov, musím povedať, že to nebolo nič príjemné, aj keď som tam ja osobne neurobila veľa.. a museli sme kúpiť všetko nové, takže chápem, o čom píšete ... na začiatku som si myslela, že aspoň rok budeme bez nábytku, ale nejako sa zadarilo a máme takmer kompletne zariadené všetko... som fakt strašne rada... csikike necestuješ vlakom do BA? si mi nejaká známa ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?