Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
mi hovor nieco, mam teorku len na ubohych 17 stran, budem musiet nabuchat obrazkov a grafov :-)
Odpovedať
No mne konzultant nakazal 40 stran a ja mam 10. Sice este mi zostava ta kniha, lebo tam su opisane urcite hladiska, ale z tych 400 stran mam v plane spravit vycuc na max. 10 stran. Asi sa tomu zajtra budem intenzivne venovat.
Odpovedať
celu pracu len na 40? to nie je zly napad, to by som tretinu uz mala ;-)
Odpovedať
Nie, teoriu (pokec) na 40 a potom to ostatne este dalsich 30-40. Ale ja mam tento semester v podstate iba diplomovy projekt a diplomovku odovzdavam az v oktobri.
Odpovedať
aha tak to mas naozaj este cas, ja uz len dva tyzdne, fnuk
Odpovedať
Neboj, ty to stihnej. Keby ma tak strasne suril cas, tak uz by som aj ja makala na 100%, ale takto to je len na 20%. Budem na chvilocku koncit, lebo idem papat.
Odpovedať
tak dobru chut zelam! ja som mala na obedik osie hniezdo :-)
Odpovedať
DAKUJEM. 8-)
Odpovedať
tak mi potom prezrad, co dobre si mala, nech mi urobis slinky ;-) , ja sa chystam robit asi fasirky dnes, ak sa odtrepem do polusu a asi aj zemiakovy privarok skusim
Odpovedať
Ahoj, zabka, dakujem za kontakt. ;-) Dokedy si dnes?
Odpovedať
ahoooj, ja ze sluzobkujes, dnes do druhej a ta kosielka nie je citala si :-S
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... asi len takato zelena
Odpovedať
Článok sa načítava...
No asi ma nepochvalis. Kedze som mala este 2-3 telefonaty, zbehla som len na bagetu. Nic moc.
Odpovedať
to je mooooc svetla, ale dakujem. Nesluzobkujem, ale mala som kopec prace lebo som musela tlacit a dokoncovat dokumenty pre 3 firmy... :-(
Odpovedať
kaprik hlavne ze si napapkana, mne sa robia chute na country mekaca, raz mi to drahy kupil a uz zavislacim, este ze je to tak drahe a vacsinou si to rozmyslim 8-) csikike, poviem viac, ked uvidim, ale ako som spominala, monentalne siju damske veci, tak neviem, asi budes musiet hladat inde
Odpovedať
baby pocujte, ked vas tu mam, kolko moze stat nova linka do kuchyne? sa ma drahy pytal a ja som ani strelit nevedela :-| a tiez sa chcem spytat, kolko platime notarovi ked vybavuje prevod bytu? ohodnoteny ho mame na 700 000 (povodne bol na 500 000, ale vraj to je malo a aby neboli tahanice, nech napiseme viac), kolko mam cca ratat?
Odpovedať
ja mam super spravu, konecne mame zaplatenu zalohu za miestnost. Budeme mat nove stolicky a novucke obrusy, sa vytesujem. Cez vikend sa chystame rozniest oznamenia, a budeme aj oslavovat, bo drahy bude mat narodky, ale este nemam pre neho darcek, teraz je v NR v skole a ma prestavku, tak si hlada topanky a ak nenajde svetle, tak mu dame usit tmavy oblek
Odpovedať
csikike supeeer, takze aj teba caka pekny vikend, este ze je predlzeny ;-) takze vsetky oznamenia hotove?
Odpovedať
no, hotove su uz od velkej noci (aj zaobalkovane) a musim zaniest aj pre svokru, len neviem kolko chcela... :-N . no nas notar bude stat 4000,- ale nezavisi od ceny bytu a kuchynska linka zavisi ci chces klasicku cinzakovu (tie su od 10 000.-) alebo rohovu, ci tam chces vstavane spotrebice a tak...ceny su az do 150 000- a vyssie
Odpovedať
aha dakujem, tak linku len obycajnu a mama mi hovorila, ze ta ich stala 14, sa nam to zdalo malo, ale ak je to tak, je to super :-D no a frahy pocul, ze notar si berie nejake percento, tak chcem povyzvedat, kolko mam vybrat z banky, ale teda ratala som z takou nejakou sumou, plus bratislavsky priplatok :-)
Odpovedať
to hej, kolega tiez vravel, ze tu robia tak, ze asi 1% z bytu, co sa mi zda dost. A je tam sporak, pracka a taketo blbosti?
Odpovedať
v byte som myslela, nie v tych 14. litroch
Odpovedať
Zabka, aj ja si myslim, ze linku zozenies do 15tis.
Odpovedať
dooobra sprave teda aspon jedna ... co je v byte som sa nepytala, ale vraj je chladnicka a pracka, sporak by som si aj tak kupila novy, uvidime, tak sa tesim, ze si vyberiem peknu linku, juchuuu
Odpovedať
CSIKIKE, tvoja polovicka mala skusku ak sa dobre pamatam. Ako dopadol?
Odpovedať
no aj ja som zvedava, prezrad
Odpovedať
este nevie, ale vraj to bolo dost tazke a ani tahakovat nemohli, aj ich rozsadila...takze celkovy dojem: "Asi to nenapisal nikto"
Odpovedať
to neznasam, ked si uz clovek da namahu pripravit tahaky a potom ich nemoze pouzit :-S ja som prave taketo presadzovanie riesila tym, ze v starej aule som mala pozdlz celej rady lavic napisane to iste, keby ma chcel posuvat :-D a pre istotu aj o lavicu nizsie, mylsim, ze som tak robila OTP a technologiu zivotneho
Odpovedať
TO STE DOBRE, MNE SA VACSINOU NECHCE HRAT S TAHAKMI. AZ MINULY SEMESTER MA NAUCILI CO JE TO BOBMA A JA SOM JU POUZILA.
Odpovedať
ja som mu zmensila z knihy tie kapitoly, ale vraj sa nedalo ani pohnut, a bez tahu to asi nespravi, lebo mu nie je povoli NJ.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?