Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
dakujem za tip, ani okolo nepojdem. ;-) ako stojis s DP?
Odpovedať
vcelku fajn, mozno zajtra dokoncim teoriu, az na to ze vysledky nemam :-| , ale nech mozem aspon nieco ukazat momentalne prekladam a prepisujem posledne clanky x-)
Odpovedať
prekladanie? bleeee, to neznasam, s AJ nie som moc v priatelskom vztahu. A ta kopa merani ti bola naco? To nie su vysledky?
Odpovedať
su ale nemam ich mam len veeeeela tabuliek a neviem z nich extrahovat vysledky no clanky citam lahko, to mi nerobi problem nastastie, horsie je to zo speakovanim
Odpovedať
mne vzdy pri prekladani vysla taka haluz, ze sa vsetci tesili, co za blbosti budem mat napisane... :-D , neboj a mesiac a den uz budes inac trpiet... ;-) a to vobec nebudes na stranke? :-o
Odpovedať
no :-| , kym budeme na intraku budem tu, aj ked po 19 maji sa asi budem musiet stiahnut, budem sa musiet ucit, ale ako sa poznam, neda mi to a doobeda budem tu a vecer sa ucit :-D , otazne je, co bude po statniciach, drahy sa chce hned stahovat, ja ho chcem ukecat, nech tu ostaneme do konca juna. No a ak sa prestahujeme, tak som bez netu |-| , jediny pristup bude doma a v robote. Pochybujem, ze ho prehovorim na pripojenie netu :-S a potom to bude uz len horsie a horsie ...
Odpovedať
inak drahy mi pisal, o tyzden je dedicke konanie x-) , sa tesiiim
Odpovedať
tak to tu budem sama zavislacit? Drzim palce, aby ste boli co najskor vo vytuzenom bytiku, aj ked bez netu to bude riadny abstak :-D :-o
Odpovedať
to teda bude, asi sa budem hrnut do roboty :-D , a bude tu aj kaprik, ked nebude tolko pracovat :-) a myslim, ze moja zavislost je veeelmi velka a nejaku cesticku si najdem ;-)
Odpovedať
tak to dufam, aspon nebudem sama zavislacit. :-D . Kaprik je tu velmi malo, asi ma vela prace. :-|
Odpovedať
hej, ale snad to nebude stale, sice teraz ked musi aj diplomovku pisat ... a ja sa tak skoro tejto stranky nevzdam 8-) , budem zbierat obrazocky pre ine potencialne nevesty v mojom okoli
Odpovedať
mas take? Nebodaj tvoja sestra?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no relativne ak najde normalneho chlapa a potom su tu spoluziacky, kolegyne a moja zavislost na svadobnych satach ;-)
Odpovedať
a na vymenu by nesla, nemam rada bratovu priatelku, by som ju vymenila za nu? Pristala by?
Odpovedať
a na vymenu by nesla, nemam rada bratovu priatelku, by som ju vymenila za nu? Pristala by? :-N
Odpovedať
jej, presli oba prispevky, to sa mi doteraz nepodarilo :-o
Odpovedať
neviem, ja ma dost "divnu" sestru, hodim jej foto, mozno ju poznas ;-) , je fajn, ale je inej povahy a doteraz sa tahala s malym velkym deckom 8-) , sme sa na nich bavili, ked sa chodilo na spolocne akcie nastastie uz ma vraj iny objav, ten este nepoznam
Odpovedať
tak hod, mozno ju skor bracho bude poznat, ak vravis, ze chodila na SPU do NR
Odpovedať
no by bola sranda, keby sa poznali :-D , bude mat 23 o mesiac a je fanusik fontany (myslim)
Odpovedať
no, moj bracho bude mat v lete 25 (koncil vlani), takze by sa teoreticky mohli poznat (mozno z autobusu), nechas tu jej foto alebo vymazes?
Odpovedať
radsej si ju stiahni, nech nefrfle, ze ju vystavujem na fore ;-)
Odpovedať
ok, poslala som mu maila, ale ak je v robote, tak si to nebude vedeit pozriet, bo mava za chrbtom sefa :-N
Odpovedať
jasne, idem to zmazat
Odpovedať
csikike, ja ze uz si zdrhla domov ;-) , dakujem, velmi sa tu vytesujem a tie chodiace kroky su super slow-slow-quick-quick, to nam vcelku slo
Odpovedať
sa tesim, ze som ti pomohla ;-)
Odpovedať
este raz velmi pekne dakujem nechcela si dnes utekat do obchodu? alebo sa ti paci v praci? ja uz saliem, uz som dnes tolko prelozila, ze mi z toho zacina sibkat, asi idem varit veceru
Odpovedať
Ahojte! Vidim, ze ste ma spominali. Ja mam v poslednej dobe praci fakt tak malo, ze nestiham a potom este aj sef je casto pri mne a tak ho nechcem provokovat. Snad sa tie krasne chvile nic nerobenia vratia. Dnes som bola pozriet svadobne pohare a aj som kupila. Mne sa hned zapacili a tak som ich vyplatila, len nam tam este vygraviruju mena a datum. Pozerala som aj latku, maju aj ten odtien co chcem, len pockam do pondelka, ci si v Madarsku nenajdem nieco vynimocne. K spodnemu pradlu som sa uz nedostala, to snad nabuduce. A neviete, kde mam pozerat biele samodrzky. V obchode s topankami alebo so spodnym pradlom?
Odpovedať
ahoj kaprik, tej prvej casti som nerozumela, mas alebo nemas vela roboty? :-S co sa tyka samodrziek, aj aj, ja som pozerala v tom novom znackovom bepone v atexe a tam maju rozne farby a ceny su od 200 sk vyssie (pre mna drahe), takze pohladam inde ak by si stretla nieco medzi bielou a telovou daj vediet a pohariky si ake kupila? kde?
Odpovedať
V tej prvej casti malo byt malo casu - t.j. vela prace. Naozaj nestiham a ani domov si to nechcem nosit, lebo doma mam co robit s diplomovkou. Esteze v sobotu nemam skolu. Pohariky som kupovala vedla toho zeleneho domu, ako sa ide do dvora k latkovemu. Cena bola 510 Sk/kus. Je to dost, ale mne sa zapacili a nemam ani cas hladat nieco lacnejsie. Za gravirovanie budem platit dodatocne a trva to cca. 2-3 tyzdne, takze ak by ste chceli aj vy nieco take, tak s tym treba ratat.
Odpovedať
no pekne drahe pohariky, ale ak sa ti pacia, som rada, ze mas o starost menej ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?