Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no ved musime ist z intraku, najnovsie v stvrtok vycapili pltaby po novom, kazdy plati za plochu ktoru obyva a tak ten, co byva na jednotke to ma odrazu lacnejsie ako ten kto je na dvojke ]-( , vsetko by bolo fajn, je to spravodlive, ale oni s tym vyrukuju na konci roka a ty od zmluvy nemozes odstupit ... my mame velku jednotku a tak nas to mesacne stoji 2300 SK! za intrak velka suma, tak som rada, ze pojdeme prec, lebo toto je uz moc
Odpovedať
no vidis, vsetko ide tak ako ma...sa tesim s tebou za ten bytik. A ako bolo na posedeni s fararom?
Odpovedať
jaaaj, fajn, som velmi nadsena z toho farara, nevnucuje vieru, pokecal si sam zo sebou 45 min o biblickom manzelstve, vyplnili sme papiere na zapis a sli domov, tato nauka bola super ... som sa bala, ze budeme sami, lebo nas prehodil na vecer, ked volal drahy a nakoniec prisli aj dalsie dva pary len ma mrzi, ze povedal vetu : a niekto z nas vas bude sobasit ... ja som myslela, ze nas bude on, ale nakoniec to moze byt aj niekto iny a to by som nechcela, ked uz v kostole, tak by som rada jeho, budem mu to musiet povedat vy ste boli odvtedy?
Odpovedať
nie, nas to caka zajtra a mozno dnes skocime vybavit zapisnicu a koli dispenzu.
Odpovedať
inak moj drahy si musi tiez vybavit licenciu ako si ty spominala, aspon som vedela, co chce, ked s tym zacal :-D a co drahy aj sa boji?
Odpovedať
radsej mu to nepripominam, az zajtra mu poviem, ze musime ist do trnovca, ale musi sa este ucit, lebo ma v piatok skusku z NJ a je z toho jelen. A co tanecna, kedy mate najblizsie?
Odpovedať
ideme v stredu a mam z toho hrozu, brrr, si musim ist este sandalky kupit, snad bude zajtra pekne ozaj a bola som pozriet pohare v tom obchode pri zelenom dome a su tam strasne drahy! a ani nic moc sa nam nepacilo, ale maju tam aj take svadobne pomalovane pohare, zial ta predavacka sa nevedela spravat, tak sme sli prec som asi stale za to, ze si kupime dva klasicke a pripadne ich dam pomalovat z atych 40 sk ako dali kontakt, alebo sa na to vykaslem a len ich stuzkou vyzdobim
Odpovedať
a co by si chcela na tie pohare?
Odpovedať
asi len meno a datum, nejako ich nechem mat precackane, len aby boli svadobne (ne ze ked budem hostom rozdavat pohare a bude ich malo prilozim aj nase a potom nebudem vediet, ktore to boli :-D )
Odpovedať
a chces len meno a datum ,tak ti ich mozem spravit aj ja, ked si donesies pohare ;-)
Odpovedať
ano dakujem :-D , ma nenapadlo, ved hej ty kreslis na flasky :-D este ich treba ale kupit, nejako ako som predpokladala, tak teraz na taketo nic nebude cas ... drahy o obleku nechce ani pocut, pritom sa vyhovaral, ze ked ja budem mat saty a teraz, ze nech ho nenahanam! vrrr, ale asi sa vsetko ostatne bude vybavovat az po 10.juny inak som kupila kvietky umele na vyzdobu, velka kytica bola sice draha (199), ale aspon si vyrobim nieco na auticko sama a co sa mi bude pacit
Odpovedať
musim ta opravit, nie je to malovane, ale gravirovane a ak tam nechces ozdoby tak ti s tym rada pomozem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ved hej, nevedlo ma to napadnut, ano budem rada, ak mi s tym pomozes ;-)
Odpovedať
takze mas dalsiu ved vybavenu, staci ti zohnat len pohare ;-)
Odpovedať
:-D som pozerala ten svadobny harmonogram a este ma caka vela veci ... ozaj a kde mame kaprika? nevies, dovolenkuje este?
Odpovedať
tak to neveim, preco dovolenkovala?
Odpovedať
ja neviem, ja len, ci si neurobila dlhe volno? inak skoda brat dovolenku na taketo pacasie ]-( , som sa tesila domov a stravila som cely cas v obyvacke :-| miesto toho, aby som sla von
Odpovedať
aj ja som mala v plane naberat bronz, ale skor som vytiahla hruby sveter :-D
Odpovedať
ja som bola omotana v dvoch dekach :-D , ale aj tak to bol pre obe dobry vikend, sme povybavovali, ja sa zo saticiek velmi tesim, konecne! a aj topanocky som pozerala a velmi pekny vyber mali hore v zelenom, len mali celu patu a to ja nemozem, ale inak krasne hnede! hned by som si vybrala
Odpovedať
a ake saticky mas? Ci svadobne si si uz rezervovala?
Odpovedať
hej mam ich rezervovane, tie cele kremove so strasom, som volala do galanty asi o pol stvrtej, reku nech mi ich nahodou niekto nevyfukne (ako naschval sa mi to mohlo stat) a ze nech si to teda zapise a ze idem do salskeho, nech to tam aj ona na rezervacii prepise a ona, ze to nemusim, ze ona to vybavi je to najzlatsia holka, u ktorej som skusala a tak ma mrzi, ze ich nemam rezervovane u nej :-| , ale co uz ...
Odpovedať
to su tie 3? Alebo ine?
Odpovedať
ano to su tie, len mojej mame sa nepaci ten obojok, co si chcem kupit, vraj je to moc a nehodi sa, ale mne sa to paci a kupim si ho nejblizsie, ked bude po vyplate
Odpovedať
podla mna sa ti ten obojok hodil, a co zavoj, korunka - budu?
Odpovedať
no ako ma sprvne upozornila slecna v salone, ja chcem celenku :-) a nie korunku a drahemu s ato nepaci, vraj radsej, keby som mala kvietky, alebo nieco take vo vlasoch vycesanych :-. (ma sokol) a ten zavoj odmietal uz davnejsie a myslim, ze by sa k tomuto ani nehodil
Odpovedať
Ahojte. My sme dnes rano boli na matrike. termín 12.8.2006, 16:30 hod, uz máme potvrdený. Boli sme este pozriet aj oznamka, ale este poobede pojdeme do salonu na Pohotovostnom. Krajcirka mi usije satocky, takze si musim kupit latku. A v pondelok ideme do Madarska pozriet oblek a tak.
Odpovedať
Ahoj Kaprik, takze aj vy ste mali stastny den na vybavovanie ;-)
Odpovedať
Tak hej, aj sa nam pacilo 1 oznamko, ale dena bola okolo 26 Sk+poštovné, tak ešte pozriem ine a ked nas nič lacnejšie neoslovi, tak objedname toto.
Odpovedať
super, takze pokrocila si! inak ja som hodila cast fotiek z flory, tak ak ste zvedave mrknite http://www.mojasvadba.sk/album/album.... este doplnim krasne dekoracie, co som nasla, mali krasne sviecocky a take cacky
Odpovedať
Čaute! Zab_ka, gratulujem k výberu šiat, sú prekrásne! :-) Kaprik, ak idete do Gyoru možno že sa stretneme! Aj my ideme v pondelok kupovať oblek, topánky a pod. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?