Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ale nie, chýba nám ešte veľa vecí, len s tým oblekom bude problém, lebo sa drahý nevie rozhodnúť, tak sme začali hľadať včas. :-)
Odpovedať
to ani ten moj, nastastie ho davame sit a krajcirka ma ja latky, tak si snad vyberie nieco, zatial totiz nemozeme ani topanky hladat, lebo nevieme ake, tak isto koselu...(nastastie kravata a vesta budu tiez site). Tak vam budem drzat palce, aby ste nasli to co sa mu bude pacit a nech sa v tam citi dobre, potom nahod fotky (ak budes moct)... ;-)
Odpovedať
Kto chodi neskore, ten nic neuvidi. Aj ja chcem vidiet tie satocky.
Odpovedať
ahojte, dakujem, som si musela ist pospat, lebo sa citim velmi zle ano vybrala som si saty cislo tri a idem si ich prave objednat do sale, origos su z galanty podprdu, uz som skusala aj v nej, neviem, mam pocit, ze ramienka to istia, ale pri tom korzete, kde som stiahnuta, to nema ako padnut :-D
Odpovedať
kaprik, videla si fotecky? ja ich potom znova v pondelok asi dam, ak si nestihla, teda ak budes na fore, nechcem ich tu moc pretrcat vanila, mas pravdu, ten korzet je krasny, ale ta sukna bola aj na mna moc, lenze s jednoduchsiou by to vraj uz nebolo ono, tak sme ani neskusali
Odpovedať
zabka, nova fotecka?
Odpovedať
Tak saty som nestihla. To mam cakat do pondelka?
Odpovedať
ahoj a este si v praci?
Odpovedať
Nie, uz doma. To som taka zavislacka, ze hned som si sadla k Pc. Sice tu zostanem len chvilu, lebo vecer ideme von a musim sa pekne upravit.
Odpovedať
jasne, tak ich dam a potom pojdem aj ja prec, som rada, ze nie som jedina zavislacka 8-) , draheho to uz vytaca
Odpovedať
idem dat fotecky
Odpovedať
No ved mi hovor. Normalne som si sem priniesla jest a ja ze aspon takto vyuzijem cas. Nie som hraozna?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Uz som si ich pozrela. Asi fakt tie, c 3. Pripomina mi to styl Addy K.
Odpovedať
A este nieco. Na tebe sa mi pacili, aj tie maslove, co si mala pred tym v albume. Pristali ti - boli take uzke.
Odpovedať
ktore myslis? tie s tou prackou?
Odpovedať
Hej tie s tou pracko. Alebo si si vybrala ine?
Odpovedať
no tie som zamietla, ale drahy mi aj dnes tvrdil, ze tie sa mu pacia najviac, no ja som konecne spokojna, prave ich aj mamina videla a jeje sa tiez pacia
Odpovedať
Nechaj si teda tie, v ktore sa pacia najviac tebe, ved to je hlavne aby si sa poces celeho dna citila dobre a bola stastna.
Odpovedať
Akuat som dopapala, tak ja uz pojdem. Mozne sem nakuknem aj cez vikend, len zajtra mam skolu . ]-(
Odpovedať
Aj ja pojdem, skoda, ze prsi, som chcela ist do kauflandu tak pekny predlzeny vikendik zelam!
Odpovedať
Dobre rano, ste tu?
Odpovedať
Ahoj zabka, ja som tu, aky si mala vikend?
Odpovedať
:-( zly, uprsany a prechladla som doma, ako ty?
Odpovedať
no, my sme vybavili znalca a mame posudok, mam o 2 ludi viac na svadbe, bola som u krajcirky a nakoniec budem mat nohavice... ;-)
Odpovedať
super, si toho vybavila, ozaj nevies ako je to s katastralnym? otec ma naplasil, ze tam to mozu zdrziavat aj rok :-. my asi tiez budeme mat ten bytik, drahy dnes ide s tetou ohodnotit byt a k notarovi, snad to pojde rychlo, on sa chce stahovat uz v juni co vy, kedy sa budete stahovat?
Odpovedať
na kataster ti vybavia za poplatok 8000.- do 2 tyzdnov a za 2000.- do 30 dni, tak sme dobre drzali palce, je super, ze sa vam to podarilo, gratulujem. My budeme mat v zmluve, ze najneskor 31.5. sa maju vystahovat, takze 1.6 mozme nabehnut a burat, uz len stavebne povolenie, nepoznas dakeho statika?
Odpovedať
nie nepoznam, o taketo veci fakt som sa nikdy nezaujimala to s tym katastrom je teda fajn ... my musime tiez prerabat, konecne som z draheho dostala, ako to vyzera, vraj takych 100 litrov budeme musiet vrazit, ale neva, aspon si ho urobime podla seba, vraj treba hlavne linku a dlazk yporobit, co sa tesim, aspon si vyberiem linku aka sa mi paci a dame dlazbu a laminat csikike, to chcete uz pred svadbou zacat? co ked si nechtiky polames :-D ja tiez ocakavam, ze sa do toho pustime hned po statniciach, mam stastie, ze moj ocino prerabal byt aj dom, takze zakladne veci zvladne, a mame teda niekoho, kto urobi dlazky a s drahym aj linku zvladnu
Odpovedať
zabka, 100 litrov, to je asi 1/3 toho co budeme musiet my investovat na prerabku (vsetko svojpomocne) :-D a nechtiky si nepolamem, lebo ich mam male a lamu sa aj tak, na svadbu si len nalepim umele v sobotu rano a ak to nevydrzim, tak po polnoci pojdu dole... :-D
Odpovedať
no ved verim, ja sa len divim, odkial chce drah ytolko penazi zobrat
Odpovedať
ale ved nemusite mat hned vsetko spravene, stacia len tie najdolezitejsie veci, ostatne sa da dokupit a dorobit priebezne...ani my nebudeme mat vsetko, z tych 300 litroch nevyjde na vsetko... neboj, vsetko sa casom spravi a peniaze boli aj budu :-N , hlavne, ze budete vo vlastnom a spolu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?