Nevesty 2016 Žilina a okolie

Ahojte kočky. Som čerstvo zasnúbená a konkrétnu predstavu o svadbe nemám. Ale už sledujem, hľadám a kade tade si všeličo všímam. Páčia sa mi rôznorodé veci, pomaly každý deň to vyzerá inak :D Rada by som sa delila o dojmy a informácie s vami - snúbeničky zo Žiliny prípadne okolia - môžeme si pomôcť s odporúčaniami - tipy kde čo zohnať, ceny, podmienky. Čo vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, bola by som za :-)
Odpovedať
Ahojte kocky. Tak tento vikend sme sa vydali na vyzvedy do hotelov a penzionov do rajeckej doliny. Sumar dam, ked nam doma naskoci internet :) Ma niekto dake tipy na cokolvek?
Odpovedať
Ahojky a mate uz termin? Kde vsade ste sa boli pytat? My sme si rezervovali Hotel Skalka v Rajeckych Tepliciach, budeme mat cca 65 ludi. Je to tam tak akurat na ten pocet osob.
Odpovedať
Ahojte. Termín nemáme, ale radi by sme čo najskôr :) Prešli sme čo sa dalo. Tu je súhrn, ktorý verím, že pomôže niekomu. Sme totižto obaja také typy (alebo sme sa to naučili vo vzťahu??? =-) neviem... že pri rozhodovaní skoro o čomkoľvek, potrebujeme najskôr pozrieť možnosti aké máme, a potom sa dlho rozhodovať a riešiť, čo bude najvhodnejšie, čo sa nám páči a zohľadniť veľa vecí. Keď je toho moc, pristupujeme k tabulkám :D Obaja nerozhodní, čo nevedia, čo chcú (resp. to čo by chceli je vždy utopistické :D). Ideálny pár, čo vám poviem... :D Skalka Rajecké • 30/os. Strava • 30/os. Ubytko • 200 pronájem • 20/hod. po půlnoci penzion Antik • Od 16/os. Strava • Do 20/os. Ubytko, Max. 45 • Pronájem nic • Kapacita 50 • Jsou v rekonstrukci Relax • Max 45 • Ubytko od 40/izba • Menu od 15 • Pronájem nic Merito • 55 kapacita • Cena podle menu • Tržba aspoň 1500 Encián • 60 kapacita • Parket vedle • Ubytko 28 Max, 50/izba • Cena podle menu • 0915492726 Bašta na jazierku v Rajeckých • Kapacita venku/uvnitř 55/25 • Kde tancovat???? penzion Kunerad • Kapacita 30indoor/100outdoor (ale zabezpečiť si mokrú variantu) • Ubytko 33v penzione+20 v chate, 18€/12€ • Strava 25/os, snídaně +10 • Pronájem nic
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa zásnuby tiež tento rok a za rezervoval sme si už sálu priamo v Za v Slovakii :-) zvažovali sme aj iné ale táto nám z toho vyšla najlepšie :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?