Miesto pre 100 ľudí v Trnave

Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť nejakú sálu v Trnave pre cca 100 ľudí?? viem že v TT je toho dosť, ale všade čo poznám, tak do cca 70 najviac...poprípade najbližšie okolie...ďakujem
Odpovedať
to nikto o ničom nevie? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@bonnie29 vlckovce?
Odpovedať
@zoldynka a co tam? kulturny dom?
Odpovedať
Profilova fotka
@bonnie29 tam je ten motorest, tam sa nezmesti 100 ludi?
Odpovedať
@zoldynka no veru neviem, myslite restauraciu eso? ani som nevedela, ze sa tam aj take akcie robia
Odpovedať
Profilova fotka
@bonnie29 no tam ti aj stan postavia, akoze super sluzby tam volakedy ponukali, znamy tam mal svadbu... alebo potom olympia... ja ju sice nemusim, ale vraj ujdu, tam je kapacita az 150
Odpovedať
@zoldynka v olympii som mala stuzkovu a veru neviem kde by sa tam tolko ludi voslo..hrozne s takym poctom ludi
Odpovedať
Profilova fotka
@bonnie29 ja som tam bola na svadbe, bolo nas asi 100, ale celkovy dojem nebol najlepsi :( ja by som jednoznacne to eso, tam je krasne, alebo potom galanta, tam je teraz krasny podnik pre 100 ludi
Odpovedať
no sestra mala v olympii, bolo nas cca 80 ks a v pohode velky plac aj na trsaničko a všetko ostatné,, alebo pak Cube tu baby píšu,, ale teda bude vas požehnane, nas okolo 30 a aj s tych bych este dala dole
Odpovedať
Profilova fotka
Bola som na svadbe sesternice v Cube Clube, 110 ludi, a uplne super. Od jedla, priestoru az po tu terasu, ktora bola v lete "na nezaplatenie"...
Odpovedať
Profilova fotka
Maxim na námestí - do 120 ľudí
Odpovedať
priestory sú olympia-ale tam to nieje bohviečo aspon zvonka, dalej maxim na trojičnom námestí, club cube na kopánke, reštaurácia relax-bussines centrum, mohol by sa do tohto počtu vmestiť aj hotel barbakan a holiday inn...to su priamo v trnave...potom z okolia KD Malženice-tam som bola na svadbe a bolo asi 140 ludí a tiež KD cífer je v takom počte...okrem tej olympie a KD sú to všetko luxusné moderné priestory..treba kuk:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bonnie29 Ak by ste mali záujem o zorganizovnim komplet svadby napíšte nám budeme sa tešiť. Ci uz vyzdoba, prenajom auta plus šofér, foto-video, nechtarka dj ...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?