Miesto na svadbu pre 200 ľudí

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcem sa opýtať či niekto neviete o peknom mieste na svadobnú hostinu, kam by sa zmestilo 200 ľudí, ale do jedného priestoru, nie viac oddelených salónikov a pod. Ak to nie je moc osobné, ešte by som sa chcela opýtať na váš počet hostí a cenu svadby a aj kde ste ju mali, keďže rozpočet máme, ale neviem či sa zmestíme. Ďakujem :)
Odpovedať
1
2
@jjkoala môžem sa ešte opýtať odkiaľ máš šaty? Dala si si šiť alebo si požičiavaš?
Odpovedať
Profilova fotka
@angie088 svadobné som si požičala (460e), popolnočné som si kúpila (60e), ale dávam šiť šaty družičkám (4ks), ktorým platím látku.
Odpovedať
@jjkoala a vieš mi poradiť dobrú krajčírskeho, ktorá vie pracovať podľa predlohy?
Odpovedať
Tak milé "kolegynky", pozreli sme si spoločne s partnerom všetky možnosti, ktoré ste nám poradili a po dôkladnom zvážení zo všetkých strán sme sa rozhodli, že budeme musieť okresať počet hostí, nakoľko nič úplne nespĺňalo naše predstavy. Rozhodli sme sa pre prvú možnosť, ktorá nám padla do oka už dávnejšie a ťažko nájsť konkurenciu, svadba bude v Chateau Mignon. Ak máte niekto skúsenosti, ešte sa ozvite a držte nám palce! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Náš svadobný stan je v rozmeroch 25x 12 a vojde tam 200 osôb. Je to vonku za hotelom v záhradke kde pred stanom je krásna trávička rozmeroch 12x12. Takže veľa miesta . Tak ak by ste mali záujem viete sa prísť pozrieť.
Odpovedať
@damhotel ďakujeme za ponuku, definitívne sme sa rozhodli pre Chateau Mignon :) ale vaše priestory vyzerajú veľmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Salon Lucia Svit
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
niekde v kastieli kukni si tomášov a vonku v stanoch to je na urovni : http://www.hotelkastiel.sk/svadby
Odpovedať
@sj16 hiii ďakujem ti veľmi pekne! Pozerala som si to a je to skutočne krásne. Naozaj to je na zváženie, vyzerá to tam na úrovni. Budeme rozmýšľať :) máš skúsenosti so svadbou tam?
Odpovedať
@angie088 je to TOP :-) neviem mozno ju tak budeme mat este sme nevybrali pre mna su TOP na svete Marianske Lazne v CZ :-) to je najkrajsie a najromantickejsie Pariz moze ist do zadku :-D :-) ale neviem este vobec :-)
Odpovedať
@sj16 tak ja zas preferujem Paríž, predsalen nákupy :D ale to už sa mi zdá moc, ťahať ľudí do inej republiky. A ja Čechov nemám rada :D my to musíme tiež dobre zvážiť
Odpovedať
Článok sa načítava...
@angie088 tam nebyvaju Cesi :-) ! Jasne ale v Prahe sa da tiez nakupit ja som teraz zila rok tam :-) Ja Pariz nemusim az tak .... taka masovka ale tak ma to svoje caro ja mam ine miesta oblubene na svete :-)
Odpovedať
@sj16 každý inak, sú aj krajšie mestá, resp. určite v niektorých ohľadoch :P my sa hlavne musíme dobre rozhodnúť, kam svadbu vlastne dáme. Všetko má svoje pre aj proti :)
Odpovedať
ak máte toľko hostí tak pozri redutu v ba. zmesti sa ich tam naozaj dosť a priestory pôsobia honosne. http://www.reduta.sk/vismo/galerie2.a...
Odpovedať
@angie088 ehm nevšimla som si, že už máte vybraté...
Odpovedať
@zuska_bluzka ahoj, áno, skresali sme to, lebo nič nebolo podľa mojich predstáv. Som strašne náročná asi...alebo potom všetci majú nízke nároky :-D
Odpovedať
dnes sa už málokedy robia tak veľké svadby, tak je ta kapacita aj tomu trochu prispôsobená., resp. robia sa v stanoch a kulturakoch... @angie088
Odpovedať
@zuska_bluzka no veď práve. Priateľ má dosť veľkú rodinu, ale určili sme si priority a ľudí, s ktorými sa skutočne stretávame. Radšej bližšia rodina a priestor na úrovni. Kulturák by som neprežila, tam mala moja mama svadbu pred XY rokmi, ale vtedy to bolo terno :-D
Odpovedať
@angie088 moja reč, ak by na to peniažky neboli tak radšej budem mať svadbu o 10 ľuďoch ale peknú ako o 150 ale v kulturáku...
Odpovedať
@zuska_bluzka Ja si prave naopak myslim, ze svadba by nemala byt o tom, cim luxusnejsie a honosnejsie priestory, vyzdoba, a ako zaposobit na hosti, ale o skvelej zabave. Ked nasi predkovia stavali kulturaky, vedeli preco ich stavaju, direkt na svadby. Velke, priestranne, pre mnoho ludi. A ludia sa teda tym viac zabavaju, cim ich je viac, a tym viac, cim lepsie sa mozu uvolnit. Radsej budem mat svadbu v poriadnom kulturaku, kde bude taka zabava, ze este 5 rokov bude kazdy spominat, ako bolo dobre, ako by som mala mat v nejakom nobl hoteli, kde kazdy bude opatrne pozerat, kam stupit, ktorou lyzickou jest,a kto ma drahsie a luxusnejsie saty. :) Ale proti gustu ziaden disputat :)
Odpovedať
... a aj kulturak sa da pekne utulne ozdobit, na urovni, nemusi to byt vobec stare, komunisticke, a osarpane. :)
Odpovedať
@skarabeuska no vidíš ja som na tom presne opačne :-) radšej by som mala malú svadbu v krásnych šatách, topánkach v prekrásnych priestoroch s úžasnými fotkami ako velikánsku svadbu v kulturáku, každá sme nejaká ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?