Miesto na svadbu pre 150 ľudí v okrese Prievidza

pekny den prajem :-) chcem sa spytat neviete mi poradit velku salu pre +/- 150 ludi v okrese Prievidza. Mate niekto osobnu skusenost s urcitym miestom ? vdaka za pomoc :)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze na Pusti by sa dalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@baska543 my budeme mat na Rs Pust svadbu na 90 ludi a zda sa mi to tak akurat, 150 si tam uz neviem predstavit ale treba vidiet , je to pekna sala :) potom este Kanianka, Slavia, a kulturne domy v Opatovciach je pekny
Odpovedať
Hm pekna sala na Pusti? Je tam sala ktora ma potencial byt naozaj pekna, ale my sme sa tam boli pozriet: spinava a zatecena stena a podlaha ktora sa dava do priemyselnych priestorov, nemocnic alebo garazi..keby do toho niekto investoval urcite by to bolo zaujimave ale v stave v akom to je teraz nech sa na mna nikto nehneva..... :-|
Odpovedať
My sa ideme este pozriet do tych Opatoviec a niekto mi spominal ze Remata je prerobena, ale netusim kolko ludi sa tam zmesti, ak mate niekto skusenost tak napiste :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte, prosím Vám kto má skúsenosti s Kaniankou - kultúrny dom?
Odpovedať
Profilova fotka
neviete mi povedat priblizne prenajom saly v opatovciach?
Odpovedať
Profilova fotka
@neeelaaa1 ahoj..my tam máme svadbu 10.mája 2014 a prenájom sály je 300 €...sálu ti odovzdajú v piatok ráno pred svadbou a odovzdávaš ju v pondelok ráno po svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
@katka2505 dakujem za info...
Odpovedať
Profilova fotka
@neeelaaa1 nie je za čo..sála je veľmi pekná...:) aj vy tam chcete svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@katka2505 ja sa len pytam a informujem ,by som potrebovala v okr.prievidza...to sa mi zda dost vela 300e...
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to zdá celkom fajn...viem, že v KD v Kanianke sa platí oveľa viac..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?