Menu Forum

Miesto na svadbu pre 120 ľudí - Prešov, Michalovce

7. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
vamshi
7
Registrovala sa 3. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
vamshi
7
Registrovala sa 3. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Ahojte, hľadám miesto na moju vysnívanú svadbu pre 120 hostí, s dostatočne veľkým parketom a miestom pre živú hudbu aj DJ. Niekto nejaký nápad?
28. okt 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ivicky
6
Registrovala sa 28. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
ivicky
6
Registrovala sa 28. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Michalovce.
 Sirava Motel Kamenec...
28. okt 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vebinka
15
Registrovala sa 11. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 55 príspevkov. Má 5 priateľov. Nižná Hutka, okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
vebinka
15
Registrovala sa 11. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 55 príspevkov. Má 5 priateľov. Nižná Hutka, okres Košice-okolie.
 @vamshi spolocensky pavilon v KE. Alebo Rafaelo hall v PO emoticon
28. okt 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
syraya
22
Registrovala sa 9. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 95 príspevkov. Má 6 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
syraya
22
Registrovala sa 9. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 95 príspevkov. Má 6 priateľov.
 Jumbo Kosice?
28. okt 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
82

“DOVOLENKA: 21.11.-27.11.2016”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

82

(Pred 2 týždnami)

@vamshi Dobrý deň, nakoľko máte na výber veľa miest, tak priestorov je tiež veľa. Dôležité je však akú miestnosť hľadáte. Či chcete niečo nové alebo Vám postačia aj staršie mierne renovované priestory, čo sa zohľadnuje samozrejme na cene. Ak hľadáte staršie priestory, za MI môžme odporučiť takisto Zemplínsku Šíravu je ich tam viac, za PO je to Odborový dom kultúry, za KE Jumbo centrum a veľa Kultúrnych domov, či Internátne jedálne. Ak hľadáte nové priestory všetkými desiatimi odporúčam v PO Raffaello Hall, či Šarišpark, alebo Hotel Dukla. V KE často spomínané: Zlatý Jeleň (stan), hotel Bankov, Tanečná sála Tabačka, a asi najviac hotel Centrum Košice. Záleží na Vás, čo hľadáte, pretože každý priestor je špecifický a s inými podmienkami. Držím palce pri výbere. Prikladám foto Raffaello Hall a hotel Centrum.
28. okt 2013 o 12:13  •  www.facebook.com/mojaoslava.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mel5ina
1
Registrovala sa 7. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 27. septembra 2014
fotoportrét
fotoportrét
mel5ina
1
Registrovala sa 7. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Svadba bola 27. septembra 2014
 my budeme mat 150 ludi a svadba bude v spolocenskom pavilone v Kosiciach emoticon je to nadherne miesto emoticon
28. okt 2013 o 12:16  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vamshi
7
fotoportrét
fotoportrét
vamshi
7
 Dakujem pekne za tipy, problem je, ze hladam nieco dostatocne velke, ale intimne... jednoduche, ciste linie... idealne... svetly priestor... urcite ziadna jedalen... najviac sa mi paci Slameny dom, len sa bojim, ze je maly pre 120 osob..
28. okt 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubkanaj
Registrovala sa 22. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubkanaj
Registrovala sa 22. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Typ? pododa v šarišských michaľanoch...
22. nov 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivik29
18
Registrovala sa 11. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ivik29
18
Registrovala sa 11. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 4 priateľov.
 Prešov- DKROH (120 ludi tam vojde v pohode a aj s peknym parketom na tancovanie), PKO (120 ludi vojde, ale miesta na tancovanie nebude strasne vela), Mladost (neviem aku kapacitu maju, okolo 100 +- urcite a je to pekny svetly priestor, biely), mozno aj jedalen PU (120 ludi vojde, ale miesta na tancovanie bude menej)
22. nov 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturagalaxy
Agentúra Galaxy
PaedDr. Zuzana Takáčová-Petrilová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Košice
76

“Drahé nevesty, z časového hľadiska, nie je možné, aby sme aktualizovali albumy tu na mojasvadba.sk, zopár ukážok z našich aktuálnych svadieb nájdete na našej facebookovej stránke, ďakujeme za pochopenie. Ak plánujete svadbu v roku 2017, napíšte nám email a v mesiaci október sa už budeme venovať aj Vám, nateraz osobné konzultácie a spracovávanie ponúk nie je možné. Bohužiaľ ešte som”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturagalaxy
Agentúra Galaxy

76

“Drahé nevesty, z časového hľadiska, nie je možné, aby sme aktualizovali albumy tu na mojasvadba.sk, zopár ukážok z našich aktuálnych svadieb nájdete na našej facebookovej stránke, ďakujeme za pochopenie. Ak plánujete svadbu v roku 2017, napíšte nám email a v mesiaci október sa už budeme venovať aj Vám, nateraz osobné konzultácie a spracovávanie ponúk nie je možné. Bohužiaľ ešte som”
(Pred 2 mesiacmi)

Určite odporúčam Hotel Glamour, priestory hotela ci uz interier, ale aj exterier, fakt prekrasne a sluzby maximalne na vysokej urovni.
13. dec 2013 o 23:28  •  www.agenturagalaxy.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacenka9583
13
Registrovala sa 4. júna 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 104 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
kacenka9583
13
Registrovala sa 4. júna 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 104 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Prešov.
 @vamshi My budeme mať v Modrej jedálni na Budovateľskej, majú kapacitu do 120 miest, je tam krásne maju to prerobené, čo na fokách na ich stránke nevidno. Vedia ti urobiť okruhle stoly, hranate i dlhé. Cena je 17eur, ak chceš švedske stoly a navleky je to cca 20 eur a maš v tom aj výzdobu. Aj ked je to v priemyselnej časti, podľa mna to nevadi, aspon ti nikto nebude utekať niekde do krčmy :D Ak by si mala zájem napiš správu a pošlem i pár fotiek čo mala spolužiačka svadbu, aby si mala predstavu. Snad som pomohla emoticon
14. dec 2013 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xy2012
Registroval sa 13. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
xy2012
Registroval sa 13. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 My by sme potrebovali nejaku salu cenovo prijateľnú do 30 eur na osobu, najlepšie okolo 20 eur s kapacitou okolo 120 ľudí (aj väčšou) a s dostatočne veľkým parketom v Košiciach.
Viete niekto poradiť, nejaké miesto?
Pozn.: gloria palace a Spoločenský pavilón príliš drahé, jedáleň na Werferovej a jedlíkovej beznádejne obsadené.
Vďaka za každú radu.
13. jan 2014 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbra6
62
Registrovala sa 29. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
barbra6
62
Registrovala sa 29. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Prešov.
 Ahoj emoticon my sme mali v Mladosti - Prešov a je to tam super, čiste, biele farby čiže si možeš dať výzdobu akú chces, varia geniálne a velke je to dost a zároven je to také ze nemás pocit ze ludia sa stratia.. emoticon
13. jan 2014 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ravel6
Registrovala sa 13. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Vranov nad Topľou.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ravel6
Registrovala sa 13. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Vranov nad Topľou.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte,neviete niekto,kolko stoji priblizne na osobu v Juliane -Zemplinska Sirava?
13. jan 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

82

(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

82

(Pred 2 týždnami)

@xy2012 Neskúšali ste kultúrne domy v okolí? KD Myslava je hneď po salašom, takže vlastne KVP, KD Čaňa alebo KD Valaliky smerom za Južnou triedou. Sú viac priestranné ako jedálne. Alebo skúste Gastromilu. Držím palce vo výbere
13. jan 2014 o 14:46  •  www.facebook.com/mojaoslava.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
korienokvonavy (30 r.)
40
Registrovala sa 11. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov a 1 album. Má 23 priateľov. Chmelov, okres Prešov.
  • Svadba bola 14. júna 2014
    ODK, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
korienokvonavy (30 r.)
40
Registrovala sa 11. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov a 1 album. Má 23 priateľov. Chmelov, okres Prešov.
  • Svadba bola 14. júna 2014
    ODK, okres Prešov
 @ravel6 myslim ze 26e na osobu ked som sa pytala minuleho rokaemoticon
13. jan 2014 o 14:52  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ravel6
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ravel6
  • Nevie kedy bude svadba
 Dakujem velmi pekne emoticon
14. jan 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xy2012
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
xy2012
  • Nevie kedy bude svadba
 @mojaoslava Tak teraz zisťujem skoro o všetkých KD v okoli KE, zatiaľ len z fotiek a info, ktoré mám tak vyzerá celkom dobre ten KD vo Valalikoch, v Šebastovciach sa mi to zdalo byť malé, rovnako tak aj v Myslave (tu je cena od 25 e) a sa mi zdal byť aj parket menší pre 120 ľudí, a potom ešte Ždaňa, ale ona vychádza tiež od 25 e približne, ešte možno tá Čaňa, Košická Polianka, len neviem, či tá nie je zas až priveľká emoticon
a máte skúsenosť aj s inými KD? napr. Kokšov Bakša, či iné v okolí Košíc, ktoré by boli vhodné aj kapacitou aj inými atribútmi?
Vďaka za tipy aj za fotky, lebo tie je problém nájsť na nete - na obecnej stránke napríklad. Určite to pomôže pri výbere.
15. jan 2014 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

82

(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

82

(Pred 2 týždnami)

@xy2012 KD Valaliky je priestorovo asi najväčší. Na spomínanej fotke sú stoly okrúhle a podlhovasté osmičky. Ak by ste zoradili stoly do radov po stenách získate ešte väčší priestor. V Čani je pre 120 hostí dostačujúci parket, robili sme v ňom svadbu pre 80 hostí a vtedy bol až veľký. Ešte KD Mokrance som zdobila, no ten je trocha ďalej, no priestorovo takisto vyhovuje na kapacitu. Tohto roku budem zdobiť KD Šemša a KD Geča. No tie sú priestorovo menšie ako spomínané hore. Ešte ma napadol penzión Grand. Takisto ho budem zdobiť tohto roku a keď mám dobré informácie, tak sú skoro úplne voľné s termínami, no s cenami Vám veľmi nepomôžem- neviem aké sú. A ešte internát Boženy Nemcovej skúste, je taký ako na Werferovej. Som rada, že som aspoň čiastočne pomohla. Nech sa podarí nájsť tú pravú. emoticon
15. jan 2014 o 03:31  •  www.facebook.com/mojaoslava.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xy2012
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
xy2012
  • Nevie kedy bude svadba

16. jan 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xy2012
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
xy2012
  • Nevie kedy bude svadba
 @mojaoslava tie fotky, čo ste pridali su odkial? aké miestnosti, resp. KD to sú?
16. jan 2014 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

82

(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

82

(Pred 2 týždnami)

@xy2012 Tak ako je spomínané v texte. Zdobený KD Mokrance a KD Šemša a následne KD Geča. Tie budem ale zdobiť až tohto roku.
16. jan 2014 o 22:00  •  www.facebook.com/mojaoslava.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturagalaxy
Agentúra Galaxy

76

(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturagalaxy
Agentúra Galaxy

76

(Pred 2 mesiacmi)

Prosím kontaktujte ma cez správu, poskytnem Vám info a foto k vyššie uvedeným salam.
18. jan 2014 o 11:02  •  www.agenturagalaxy.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturagalaxy
Agentúra Galaxy

76

(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturagalaxy
Agentúra Galaxy

76

(Pred 2 mesiacmi)

@xy2012 poslala som spravu
18. jan 2014 o 11:03  •  www.agenturagalaxy.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eva1972
Registrovala sa 28. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Vranov nad Topľou.
  • Svadba bola 27. januára 1995
fotoportrét
fotoportrét
eva1972
Registrovala sa 28. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Vranov nad Topľou.
  • Svadba bola 27. januára 1995
 Ja pridávam www.zalubova.sk,....Ranč Záľubova- Bilikova chata zamutov....je tam súper....emoticon
25. feb 2014 o 20:54  •  Svadba bola v januári 1995  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jetotu
313
Registrovala sa 13. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 151 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
jetotu
313
Registrovala sa 13. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 151 priateľov. Okres Prešov.
 My ratame 130-140 a mame raffaello. emoticon len treba co najskor rezervovat my sme bookli 1,5 roka dopredu emoticon
25. feb 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulka2407
1
Registrovala sa 13. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
lulka2407
1
Registrovala sa 13. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Okres Košice.
 Ahojte, viete mi niekto povedať, ako sa pohybuje cena za prenájom sály v Čani? S tým že budeme mať vlastný catering. emoticon
4. aug 2015 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kika3004
1
Registrovala sa 7. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kika3004
1
Registrovala sa 7. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj mozem vediet kolko ludi si mala?
7. máj o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kika3004
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kika3004
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @eva1972
7. máj o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to