Miesto na hostinu pre 145 - 170 hostí v Nitrianskom kraji

Profilova fotka
Ahojte, vedeli by ste mi niekto poradit miesto pre velku svadbu s kapacitou 170 hosti v Nitrianskom kraji? Konkretne hladame nejaky kastiel s peknym parkom. Pocet hosti este nemame upresneny, zatial je to tych 145 istych, no pravdepodobne sa to vysplha aj na tych 170.. dakujem za kazdy prispevok ;-)
Odpovedať
Palarikovo, alebo aj TOmášov ale nie som si ista či sa tam zmestí tolko ludí
Odpovedať
@erikabv ahoj, ja som mala podobny problem a riesila som to cateringom,,,a dopadlo to vyborne aj cenovo..
Odpovedať
Profilova fotka
Hviezdicka007, aj nas uz napadla tato moznost, trosku este skusime hladat, ale asi to budeme aj tak riesit ako ty :-) Rosequartz, dakujem, nad Tomasovom rozmyslame, urcite ich kontaktujeme, Palarikovo je zial pre nas kapacitovo male.
Odpovedať
@erikabv keby si chcela poradit s cateringom,kludne napis. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hviezdicka007 urcite sa ozvem po radu, ked bude aktualne ;-) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Tak, rozhodli sme sa pre kulturny dom, kedze tolko ludi do kastelikov nenatlacime pohodlne.. nastastie, nasli sme aj kompletne vynovene kulturaky, hviezdicka007 uz mame aj caterring vybrany ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@erikabv ahoj prosim ta a aky kulturny to budete mas ? ja potrebujem tiez nieco velke dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
...Kaskády pri Galante, i keď nie je to žiadny kaštieľ s parkom, ale kapacita je tu veľká
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?