Menu Forum

Miesto na hostinu pre 100 ľudí - Nové Mesto nad Váhom, Myjava

7. feb 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
sajoke
2
Registrovala sa 6. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 9. augusta 2014
    Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
sajoke
2
Registrovala sa 6. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Ahojte,
potrebovala by som poradiť s miestom konania svadobnej hostiny v okolí Starej Turej, Nového Mesta nad Váhom, Myjavy alebo Brezovej pod Bradlom. Budeme mať až STO hostí a v okolí veľa možností nie je. Preto Vás prosím, ak máte nejaké nápady a skúsenosti, budem Vám zaviazaná! emoticon
6. feb 2013 o 14:57  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
michaelka87
14
Registrovala sa 29. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 10 priateľov. Lúka, okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
michaelka87
14
Registrovala sa 29. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 10 priateľov. Lúka, okres Nové Mesto nad Váhom.
 ahoj @sajoke , o kultúrnych domoch si nerozmýšľala? Tam sa zmestí veľa ľudí a niektoré sú naozaj veľmi pekné. O hoteli Lipa na Starej Turej si neuvažovala? Myslím, že aj tam by ste sa vošli. emoticon
6. feb 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
Registrovala sa 2. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
drobcek0909
20
Registrovala sa 2. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 144 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov.
 @sajoke ahoj, suhlasim s Michaelkou, ked mate tolko ludi, tak kulturak by bol fajn. My budeme mat v Hradku, je teraz pekne prerobeny a upraveny. Jedlo podla mna fajn, zabezpecuju aj obsluhu. Keby si chcela vediet nieco viac, napis.
6. feb 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karamel (36 r.)
4
Registrovala sa 19. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 293 príspevkov a 1 inzerát. Má 11 priateľov. Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 30. septembra 2006
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
karamel (36 r.)
4
Registrovala sa 19. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 293 príspevkov a 1 inzerát. Má 11 priateľov. Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 30. septembra 2006
    okres Trenčín
 Odporucam hotel Lipa v Starej Turejemoticon
6. feb 2013 o 15:22  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivkulka
129
Registrovala sa 4. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 191 príspevkov. Má 61 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
ivkulka
129
Registrovala sa 4. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 191 príspevkov. Má 61 priateľov. Okres Bratislava.
 My budeme mať s takým počtom ľudí na učilišti na Starej Turej. V okolí som bola na väčšej svadbe v KD Jablonka.
6. feb 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radoslavhyza
Radoslav Hyža
Radoslav Hyža PRO

Foto a video - Okres Myjava
46
fotoportrét
fotoportrét
radoslavhyza
Radoslav Hyža
Radoslav Hyža PRO

Foto a video - Okres Myjava
46
 @sajoke Pre 100 ľudí skús kulturáky napr. na Poriadí, Brestovec, Rudník, Jablonka.
6. feb 2013 o 17:17  •  Svadba bola v novembri 1999  •  www.vimeo.com/radoslavhyza  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili19
11
Registrovala sa 19. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov. Má 9 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
lili19
11
Registrovala sa 19. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov. Má 9 priateľov.
 Hotel Lipaemoticon
6. feb 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sajoke
2
fotoportrét
fotoportrét
sajoke
2
 ďakujem za nápady, kultúrnych domov sa trošku obávam, neviem, či by tam nebolo treba veľa výzdoby, nech to vyzerá útulnejšie. Ja by som bola za Hotel Lipa, ale keď som pozerala web stránku, tam majú napísané max 80 ľudí, musím sa ísť osobne popýtať. S Táborom Podvišňové nemáte niekto skúsenosti?
6. feb 2013 o 21:06  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivkulka
129
fotoportrét
fotoportrét
ivkulka
129
 @sajoke záleží aj od toho, koľko mieniš/mienite do toho investovať, Lipa je síce pekná, ale pri takom počte ľudí to spraví celkom "slušnú" sumu - napíš im email, mne hneď odpísali a poslali aj ponuku emoticon
7. feb 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elizabethtrencin
Hotel Elizabeth****
Hotel Elizabeth PRO

Obrad a hostina - Okres Trenčín
5

“Krásná, intímna svadba nemusí byť len sen.... Kontaktujte našu svadobnú koordinátor-ku práve dnes pre rezervácie na rok 2013 a podelte sa s ňou o starosti spojené s organizáciou svadobného obradu, alebo hostiny. Užite si Váš svadobný deň naplno!”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
elizabethtrencin
Hotel Elizabeth****
Hotel Elizabeth PRO

Obrad a hostina - Okres Trenčín
5

“Krásná, intímna svadba nemusí byť len sen.... Kontaktujte našu svadobnú koordinátor-ku práve dnes pre rezervácie na rok 2013 a podelte sa s ňou o starosti spojené s organizáciou svadobného obradu, alebo hostiny. Užite si Váš svadobný deň naplno!”
(Pred 3 rokmi)

Dobry den,

rada bych Vam predstavila nove zrekonstruovany Hotel Elizabeth**** v Trencine, ktery se nachazi pouhych 23km od Noveho Mesta nad Vahom.

V letech 2010 - 2012 prosel nas hotel kompletni rekonstrukci interieru a exterieru. Dnes je nam cti uvitat Vas v historickych, modernich, ale zaroven nadcasovych prostorach, kde Vam nabizime hned nekolik vyjimecnych mistnosti, jako stvorenych pro svatebni hostinu, nebo civilni obrad:

* Kongresovy sal - max. kapacita 100 osob
* Mensi, utulne a intimni salonky - kapacita do 4 do 30 osob
* Letni terasu Marca Aurelia - kapacita: obrad, koktejl do 40 osob, catering cca 20 osob

Luxusni ubytovani v jednoluzkovych a dvojluzkovych pokojich a suites, zajisti komfort jak Vam tak i Vasim hostum. Pri rezervaci svatebni hostiny pro 40 a vice osob, poskytujeme svatebni apartman - Junior Suite, na jednu noc, uplne gratis! Cena ubytovani zahrnuje: snidani, vstup do wellness v rimskem stylu - Caracalla Spa a pripojeni na internet.

Velkym bonusem je urcite i Beauty Salon Impozante, primo v budove hotelu, kde se muze nechat zkraslit jak nevesta a zenich, tak i ostatni damy a pani ucastnici se svatebniho deni.

Pokud Vas nase nabidka oslovila, neni nic jednoduzsiho nez shlednout nas profil v sekci Profesionali

Preji pekny den x
7. feb 2013 o 11:44  •  www.hotelelizabeth.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to