Miestnosť na svadbu pre 100 ľudí v okolí Levíc

AHOJTE DIEVCATA, chcela by som sa spytat, ze kde ste mali svadbu pri takomto pocte (100) ludi :-D samo v okolí Levíc. Máte nejaké typy? ĎAKUJEM
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
My mame v Pereci. Na tolko ludi mas este Astrum a Golden Eagle ale za ovela drahsiu sumu :)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame v Atome
Odpovedať
@chisa a do atomu sa tiez zmesti tolko ludi?kolko vas ti tam vyjde,ak nechces tu,tak mi napis do spravy.dikes :)
Odpovedať
Profilova fotka
mate este niekto v Pereci svadbu? :)
Odpovedať
ahoj my budeme mat v pereci
Odpovedať
Profilova fotka
Sunshine85,ano,nas bude cca 90...je to prerobene,sala je dost velka...boli sme sa tam pozriet a prave bol ples,prestrete bolo pre 100 ludi asi a bolo dost miesta...aj na tancovanie...ale,treba ist kuk,najlepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sunshine85 odporucam Astrum, velka miestnost, pekna a TOP sluzby, a zas nie je to az take drahe ako niektori pisu...je to samozrejme drahsie, ale nie o moc...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@chisa ahoj, uz mate po svadbe? mozem sa spytat, ako ste boli spokoni v om atome? kludne mozes aj do spravy. dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunshine85, ano, boli sme neskutocne spokojni. prijemne prostredie, super jedlo, fantastický majitel...mozem jedine odporucat, sala nadherna, odozva od vsetkych svadobcanov výborná...terasa vonku, stoly pripravene aj pred hl. vstupom pred salou pre hostí, kt. prisli gratulovat...este raz mat svadbu, tak urcite opat tam...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja rozmýšlam nad Tiliou, ohlasy som počula zatial len dobré :) ale ešte tam pojdem kuk :)
Odpovedať
@kikaliki Ahoj, my sme so snubencom tiez pozerali Tiliu, velmi sa nam tam paci, bola som aj prekvapena, lebo ja som pocula zial, len same negativne reakcie na nich. Pani majitelka vraj vsetko naslubuje, ze vybavi, pripravi, no v konecnom dosledku to tak vraj nie je. A miesta tam tiez nie je na 100 ludi. Nam povedala 90 plus cca 15 tam, kde by sa tancovalo. Ale aj tych 90 by bolo natlacenych ako sardinky. My sme vazne uvazovali o Tilii, ale ked som pocula tie negativne ohlasy, tak sme nad nou uz aj prestali rozmyslat :-S Poznas niekoho, kto tam mal napr. tento rok svadbu? Mna to velmi mrzi, lebo ked sme sa tam boli informovat, tak sme odchadzali s tym, ze toto je super, tu by sme chceli mat zabavu. A potom tie negativne reakcie...
Odpovedať
Profilova fotka
@kacko12 Ahoj práweže nepoznám a ešte som nemala ani čas sa tam ísť pozrieť. Ja sa rozhodujem medzi Vinárskym domom a Tiliou tak uwidím...musím to obehať...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kacko12 @kikaliki do tilie sa urcite tolko ludi nezmesti... my sme prave kvoli takemu velkemu poctu mali problem s miestnostou v LV, ale odporucam RESTAURANT IL CAFFE v Atome, skuste sa ist tam pozriet.
Odpovedať
Baby, co hovorite na Bazantnicu v Starom Tekove? Nas bude vela, nezmestime sa ani do Atomu, ani do Vinarskeho domu, v Pereci sa nam to nepaci... jedine do Astrumu, Stareho alebo Noveho Tekova. Nemate nejake skusenosti s tou Bazantnicou? Je tam taka dlazdickova podlaha, nezachytavaju sa tam opatky? Dakujem za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacko12 my mame tam teraz cez vikend svadbu.. boli sme tam na oslave, v pohode sa tam da chodit aj v opatkoch, milý personal, varia dobre :)
Odpovedať
@kacko12 do Noveho Tekova? myslis na Ranc? tak tam je mozno max tak 70 ludi, aby to bolo v poho....
Odpovedať
@janusa139 super, to si ma potesila :-) nam sa tam velmi paci, viac.-menej sme uz rozhodnuti pre nich. Tak nech vam vsetko vyjde podla predstav a nech ste po cely zivot taki stastni ako v tu sobotu :-) Potom kludne napis ako bolo, ako ste boli spokojni a tak, urcite to pomoze aj ostatnym babam ;-)
Odpovedať
@sunshine85 hej, hej, na Ranc u Bobiho som myslela v Novom Tekove. To vazne? Len tolko ludi? My ked sme povedali, ze cca 110-120 nas bude, tak pani nam povedala, ze nie je problem, v pohode sa zmestime. Tak dakujem za info, velmi si mi pomohla. Nechcem, aby sme tam boli ako sardinky.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacko12 dakujem krasne :) ozvem sa potom a dam vediet :)
Odpovedať
@kacko12 tak to vravela aj nam..zevraj tam mavaju take plesy velke...chod sa tam pozriet, ked budu mat pripravene stoly na svadbu a sama sa rozhodni...mne to tam prislo stiesnene, maly parket a nizky strop....
Odpovedať
@janusa139 ja dakujem :-)
Odpovedať
@sunshine85 my sme sa tam boli pozriet, ale akurat vtedy nemali akciu, mne sa to tam zdalo male, snubenec zas presne poukazoval na ten nizky strop. Takze Ranc asi skratam... ty budes mat kedy a kde svadbu? Uz mate vybrane?
Odpovedať
@kacko12 my sme sa rozhodli pre Atom ;-) tam sa mi to velmi paci, boli sme tam na oslave a obsluha a aj jedlo boli vynikajuce.
Odpovedať
@sunshine85 dobry vyber, mne sa v Atome tiez pacilo, ale neviem si tam predstavit nasich 120 ludi :-|
Odpovedať
baby, prosim vas, neviete ako to cenovo vychadza v golden eagle? a zmesti sa tam naozaj 110 ludi ako to udavaju na stranke?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahoj, my sme mali v Goldene svadbu. Sedenie vyšlo v pohode, a to nás bolo 120. Sála je dosť veľká a tancovalo sa v zimnej záhrade, odkiaľ si mala výhľad na záhradu. Záhradu sme mali k dispozícií a dokonca sme za tieto tri priestory neplatili ani prenájom, len konzum teda jedlo na osobu. Cena cca 35€ na osobu, ale nealko alko, koláče atď. sme si mohli doniesť bez poplatku. Personál nám so všetkým vyšiel v ústrety takže sme boli spokojní. :-)
Odpovedať
@katarina372 prosím Ťa a kedy ste tam mali svadbu? lebo teraz má jedna baba kalkuláciu na 50 EUR na osobu a to je teda rozdiel oproti Tvojim 35, a to nebudú mať nejaké extra jedlo.
Odpovedať
ahoj minulý rok, treba sa spýtať prevádzkárky, my sme mali väčšiu svadbu, dalo sa s cenou pracovať, hlavne čo sa týka druhého chodu, tam sa cena nepočítala na osobu, zavolaj, určite ti všetko vysvetlia
Odpovedať
@vvladkaa ahoj minulý rok, treba sa spýtať prevádzkárky, my sme mali väčšiu svadbu, dalo sa s cenou pracovať, hlavne čo sa týka druhého chodu, tam sa cena nepočítala na osobu, zavolaj, určite ti všetko vysvetlia
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?