Menu Forum

Kúpeľný dom Smrdáky - vhodný aj na svadbu pre 100 hostí?

7. jan 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
vrbovcjanka (28 r.)
1
Registrovala sa 4. novembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 1 priateľa. Slovenský grob, okres Bratislava.
  • Svadba bola 27. augusta 2016
    Slovenský Grob, okres Myjava
fotoportrét
fotoportrét
vrbovcjanka (28 r.)
1
Registrovala sa 4. novembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 3 príspevky. Má 1 priateľa. Slovenský grob, okres Bratislava.
  • Svadba bola 27. augusta 2016
    Slovenský Grob, okres Myjava
 Ohľadne svadby v Smrdákoch som na internete našla len veľmi málo informácií a neviem sa tam nikomu dovolať, lebo majú zimnú odstávku... Máte prosím niekto skúsenosti so svadbou v Smrdákoch? Ako to vychádza cenovo, nie je to predražené oproti klasickým reštauráciám v Senici? Vmestí sa nás tam 100 ak chceme aj tancovať, "jak sa patrí"? emoticon Ďakujem všetkým pekne za odpoveď...
7. jan o 17:56  •  Svadba bola v auguste 2016  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

@vrbovcjanka dobrý večer, sme agentúra zo Senice a robili sme viacero svadieb v Smrdákoch. 100 ľudí by som vám tam určite neodporúčala. Robili sme tam svadbu pre 80 hostí a to už bolo na hrane. Je tam malá sála a aj parket je dosť malý, ale pre 50-60 osôb je to OK. Ak plánujete veľkú svadbu tak odporúčam Aulu OA v Senici alebo Reštauráciu Jednota Senica. Potom by som to v okolí Senice videla už len na kultúrne domy. Ak by ste potrebovala viac info tak potom napíšte IP. Fotky zo spomínaných sál máme aj tu na MS alebo FB a na našej web stránke. Prajem vám pekný večer emoticon . Lucia
7. jan o 19:01  •  www.noblesa.sk  •  Páči sa mi to