Hotel Zlatý Kľúčik - mali ste tam svadbu v roku 2018?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, chcem sa spytat ci niekto ma zarezervovany Zlaty Kľúčik v Nitre alebo tam mal niekto svadbu v poslednej dobe? Bola som tam este pred sto rokmi ked to tak "komunisticky" vyzeralo. Pytam sa, Lebo svadbu riesim zo zahranicia a bohuzial priestory si viem zatial pozriet len na internete. Kto mate poslite mi nejake fotky, pripadne vlastne skusenosti s obsluhou jedlom atd. Dakujem 😊
Odpovedať
1
2
@wackone ja ta uplne chapem, ked neodpovedaju na mail, treba napisat na facebook alebo instagram, zavolat tam. Februarovy cennik ktory mala nevesta uz vobec nemusi platit, tiez ju chapem, ze sa jej nechce kazdej jednej z vas cennik preposielat. Sama to pochopis ked uz budes mat po svadbe, par mesiacov tu este pobudnes a presunies sa na modry konik alebo na strechu, pretoze priority uz budes mat ine ako riesit ine svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka121212 nechápem, prečo Vás to tak rozrušilo a potrebujete ma ponaučovať, pani moju prosbu určite ani nevidela a mne až po odoslaní správy došlo, že to bolo zbytočné tam písať. Váš názor rešpektujem. Všetko dobré prajem 😊
Odpovedať
@wackone pretoze si niekto stoji asi na kabli, ked raz dotycna nevesta napise, ze nehnevajte sa ale uz mame po svadbe nebudem kazdemu preposielat cenniky, zistite si sami a prispevky nekoncia, admin nezasiahne, tak mne to bije do oci. Ked nevidela tvoju spravu tak namiesto tukania do mobilu a pisania, tam zavolaj. Ak si iba zberacka cennikov, tak sorry, takych je vela. Keby ti tak zalezalo na tom tak najdes niekoho co tam skoci osobne a vsetko ti zisti. Viem, ze slovaci zijuci v zahranici si myslia, ze sa svet toci okolo nich, ale ver mi, ze netoci. Vsetko dobre
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za Váš názor.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@mirka_mim Dobrý deň, mohla by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka ?
Odpovedať
@t_an_a Zisti si sama, mas urcite inu predstavu
Odpovedať
@slavka121212 Dobrý deň, ako tak pozerám vy sa musíte veľmi nudiť keď Vás baví každému jednému odpisovať o tom ako si stojí na kábli. Pokiaľ viem Vás som o nič nežiadala, prajem pekný deň.
Odpovedať
@t_an_a normalne som ti napisala aby si si ceny zistila sama, lebo mozes mat uplne ine predstavy, je to snad nepochopitelne? A radsej si pekne precitaj celu diskusiu a co vtedy islo, nevesta pekne slusne napisala, ze uz nebude posielat kazdemu cenniky do sprav, ale baby to nepochopili a stale zobrali, je pravda, ze mi to moze byt jedno ale irituje ma tato neschopnost ludi, co nevedia vystupit zo svojho “pismenkoveho” sveta, staci zodvihnut telefon a zavolat tam alebo ist sa opytat osobne, ale to je uz asi problem vystupit zo svojej komfortnej zony a urobit nieco v prvom rade pre seba, ze? Pekny den.
Odpovedať
Ja nemám problém s ničím,a ani nemám potrebu vám písať o tom či som si všetko prečítala a či tomu rozumiem len ma udivuje prečo práve Vy ste sa ozvali, mali ste tam snáď svadbu? Lebo pokiaľ mi neviete poskytnúť nijaké bližšie informácie o tom čo ma skutočne zaujíma nemám prečo brať do úvahy váš komentár.
Odpovedať
Profilova fotka
Prosim Vas zeny nevadte sa. Ale pani ma pravdu, nebudem zasielat cenniky nikomu, svadbu sme tam mali vsetko dopadlo podla predstav, ale ceny sa mozu menit a taktiez ja nie som manazerka ani orgnizatorka svadieb v kluciku ved si tam odbehnite alebo dohodnite termin, ved to je nezavezne. A hlavne kazdy ma ine predstavy.
Odpovedať
@mirka_mim mohla by som poprosiť ten cenník mail kdomagalova@gmail.com
Odpovedať
Profilova fotka
Babule, mám aktuálny cenník, tak ak by ste chceli zaslať do mailov, dajte mi vedieť :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Nitry a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?