Menu Forum

Hotel Medium 2014

29. jún 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
gingerie
1
Registrovala sa 6. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov a 1 inzerát. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
gingerie
1
Registrovala sa 6. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov a 1 inzerát. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 Ahojte nevesticky,
Mali ste niektora svadbu v hoteli Medium v BA 2014 / resp. 2013? Kolko hosti sa tam pohodlne zmesti? Chceme mat 120 ludi a neviem, ci to je priestor dost velky. emoticon
Ako ste boli celkovo spokojne? Vase odporucania?
Dakujem!!
18. jún 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djvladoracek
Dj/Starejsi
Ing.Vladimír Rácek PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
13

“V ramci svojej agentury ponukam komplet akciovy balik sluzieb:DJ/starejsi anglicky/rusky,harmonikar,kameraman,fotograf,vyzdoba saly,folklorny subor”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djvladoracek
Dj/Starejsi
Ing.Vladimír Rácek PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
13

“V ramci svojej agentury ponukam komplet akciovy balik sluzieb:DJ/starejsi anglicky/rusky,harmonikar,kameraman,fotograf,vyzdoba saly,folklorny subor”
(Pred 5 mesiacmi)

@gingerie Robil som tu svadby-100 hosti sa v pohode zmestilo....su tu dve samostatne miestnosti-oddelene len zatahovacimi dverami- ,dost velke na tanec i sedenie,obsluha i kuchyna su velmi dobre...a mam tu zahranicnu svadbu aj v r.2015,takze kvalita je zodpovedajuca ...
19. jún 2014 o 08:44  •  www.racekstarejsidj.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
viki_nka
1
Registrovala sa 9. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 6. augusta 2014
fotoportrét
fotoportrét
viki_nka
1
Registrovala sa 9. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 6. augusta 2014
 gingerie, skus oslovit aj hotel Premium v Ruzinove, je to kusok od Media. Maju vynikajuce ceny na svadby a hlavne ludsky pristup. Za mna vybavili vsetko, tak som nemala stresy. Inde ked som sa bola pytat, tak vsetci chceli po mne jasnu predstavu, aby vedeli, co maju robit. A kedze som mala pred svadbou a ta je raz za zivot (vacsinou emoticon ), tak som nevedela. Premium bol super v tomto. Aj priestory prijemne. Skus a uvidis. Hotel Medium je taky komacsky... emoticon
25. jún 2014 o 12:11  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
magdi5
Registrovala sa 20. júna 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
magdi5
Registrovala sa 20. júna 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj, ja som mala v Hoteli Medium stuzkovu, to bolo ale davno :D zmestili sme sa pohodlne na kruhovych stoloch, bolo nas do 100, neviem ci sa zmestite aj 120. na stuzkovu to bolo fajn, ale svadbu by som tam nechcela. podla mna je v BA a okolí vela iných dobrých možností aj pre veľkú svadbu. ale dohodni si obhliadku a sama sa potom rozhodnes.
29. jún 2014 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to