Hľadám sálu alebo hotel v okolí Kežmarku - Popradu pre 100 ľudí

neviem najst peknu salu bez stlpov a aby bol priestor na tancovanie pomozte mi prosim
Odpovedať
neviem ci si nieco nasla, ale napr. v matejovciach je skvela sala - bolo tam x stuzkovych a vsetci si pochvalovali, potom som bola na svadbe u juraja v sp. sobote, tam to bolo tiez velmi dobre, len je to trochu mensie (tak na takych 50 60 ludi)
Odpovedať
Krasna sala je aj v Spišskej Belej V mlyne :)
Odpovedať
@guiseppinka no uz som si pozerala salu v matejovciach je vela a to je dobre lenze treba ju poriadne vyzdobit aby nevyzerala such takze este aj vyzdobu platit.ale dakujem za radu pomoc ja budemmat okolo 100 ludi
Odpovedať
@katie6 idem kuk na stranku dufam ze nejaku maju dakujem za pomoc :-o :-)
Odpovedať
stránku majú... a myslim ze budes urcite spokojna... odkial si?
Odpovedať
@katie6 ahoj no uz som ju nasla no a paci sa mi este ju budem musiet pozriet ako vyzera v skutocnosti a ci je hlavne velky priestor na tancovanie a som z kk
Odpovedať
ahojte...tiez sme mali tento problem.Najst salu pre 100 ludi bez stlpov...zatial mame rezervovany Hotel AGRO vo V.Lomnici. V S.Belej v mlyne by bola dobra svadba ale len pre 80ludi..dalsich 20 ludi davaju do tej miestnosti vedla.. Dalsie velka sala je v Tatralane v Poprade.Videli sme to vyzdobene..pekna vyzdoba ale asi sme moc narocny a aj tak mi to prislo ako v kulturnom dome..kolko ludi tolko chuti..
Odpovedať
@dodiniki no ja som si bola pozriet agro no je celkom pekne ale mne sa zda ze parket je maly ja potrebujem vela priestoru na tancovanie a nilen ja ale ludia tory pridu ked uz mam dobru skupinu v mlyne no mne to pripada take vsedne pozerala som na nete aj belianske kupele tie sa mi zdaju pekne ale nebola som pozriet na zivo tak neviem ci ja som taka narocna ci co??
Odpovedať
toho parketu v agre sa aj ja bojim..ale si myslim ze 30 ludi by tam malo vojst v pohodke.. ja som bol v mlyne osobne a mam aj video urobene..kym sme nenasli agro tak to bol favorit..a belianske kupele ?? tiez mam aj video aj som tam bol, ale moc-moc male pre 100ludi a tancuje sa v inej miestnosti ako sa sedi ked je tolko ludi. Tak a tvoj favorit je ktora sala ??? a aku budes mat kapelu ? ?porad...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
aj my sme s tým mali problém... v okolí KK je dosť ťažké nájsť a ked sme sa nakoniec aj potešili, že predsa niečo sa len našlo v KK, tak dotyčna Pani nebudem ju menovať vychválila svoju spoločenskú sálu pre 180 hostí nakoľko mohla, nasľúbila nám hory - doly.... my sme si ju teda zarezervovali a nakoniec nám ona chcela diktovať, čo a ako... po našej svadbičke, ktorú sme tam ani nemali, lebo sa to zvrtlo úplne ináč, sme sa o nej dopočuli nie milé skúsenosti, chcela by som Vás teda milé nevestíčky, aj na takéto žienky upozorniť a hlavne, aby ste si nenechali pokaziť Vašu svadbu a vytvorili podľa Vašich snov i predstáv:)))
Odpovedať
Profilova fotka
videli ste niekto priestory v hotely Kolowrat? nádhera, len je to uz trosku daleko. ja budem mat svadbu v tatravagonke v pp je vynovena a fakt vela miesta. my budeme mat asi 150 ludi takze viem ze je tazke najst velku salu, ktora nevyzera ako z 90. rokov
Odpovedať
@dodiniki no moj snubenec chcel v agre ale mne sa am az tak vlmi nepaci a nakoniecnsom si nasla v tatrach v hoteli atrium velmi pekna sala aj parket na foto nvyzera pekne ale v skutocnosti je super aj ceny su dobre a hudbu budem mat z bardejova synkopy
Odpovedať
Článok sa načítava...
@makinka01 vydela krasne je tam ale podmienka je ze musis obsadit hotel skoda lebo velmi krasne tam je
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@lentilka21 Podľa fotiek v tom Atriu je tanecny parket asi v inej miestnosti. My sme chceli mat parket aj hostinu v jednej miestnosti. V lete ked sme boli kuknut Agre tak mali akurat zlato-bielu vyzdobu a riadne sa nam to zapacilo.. tak sme si ho neskor aj rezervovali..
Odpovedať
no na foto nevidiet parket preto som sa bola pozriet osobne a parket je v tej istej miestnosti a myslim ze je aj dost velky a bude miesto na tancovanie :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
odkaz pre kajulik. Mila kajulik ja som sa v tatralanskej sale (B5 centrum) vydavala a bolo tam v podstate super. su tam sice stlpy, ale je tam obrovsky parket kde vosli aj vsetci hostia. Dalsie plus bolo v tom, ze hudba je na podiu a tak mohli hudobnici paradne spolupracovat s hostami. Hlavny stol bol medzi stlpami, ale najblizsia rodina a aj vacsina hosti dobre videli na mladomanzelov. Kuchyna bola vyborna aj obsluha bola rychla. Druhu veceru sme nemali, ale mali sme rautove stoly a tie vyzerali velmi dobre.Tiez s vyzdobou som nemala ziadne starosti, povedala som , ze chcem zlato-smotanovu a presne taka aj bola. Jedine co som robila boli menovky. A co sa tyka tej pani, neviem aky si ty s nou mala mala problem, ale my sme sa s nou dohodli rychlo a bez problemov.
Odpovedať
ahoj! ja som sa vydavala v b5centre. Jedlo bolo este skoro horuce, ked nam ho doniesli a tiez bolo rychlo vynesene, co bolo tiez plus. Porcie boli dostatocne velke, nikto sa nestazoval, ze bolo malo. Teraz je ta sala vraj vynovena, takze asi je to tam krajsie. mne sa tam pacilo a vyzdoba bola v cene, takze na tom som dost usetrila. Iba som si povedala aku farbu chcem a tak mi to pripravili. Ja konkretne som mala zlato-smotanovu vyzdobu, to sa tam super hodilo. Zatial tolko :-) keby nieco si chcela vediet, tak sa kludne pytaj
Odpovedať
@lentilka21 Chcela by som vám dať do pozornosti aj veľku salu v Poprade -Reduta je krásna a je tam super strava
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?