Ako vyhrať svadobný dar 1 000 € od Poštovej banky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadobné dary k sobášu patria. A my sme sa rozhodli jednej z vás urobiť radosť a darovať jej 1 000 €. :) Ako ich získať? Jednoducho: - vytvorte fotoblog na tému "Keby som sa mohla odviazať, moja svadba snov by vyzerala takto..." a ako prvý použite náš obrázok - vyplňte kontaktný formulár na www.postovabanka.sk/sk/sutaz-o-svadob... a ste v hre o 1 000 € na Neviazanom termínovanom vklade od Poštovej banky. Ak máte otázky, pýtajte sa :) Držíme palce! Úvodný obrázok do vášho Fotoblogu:
@pabk_eva chcem sa spýtať, zapojila som sa aj ja do súťaže, no napadlo ma, že účet mám zriadení na beremese.cz a vždy keď sa prihlásim na mojasvadba.sk a chcem urobiť nejaké zásahy vo svojom profile, alebo pridať album ma to tam presmeruje na českú stránku. Nemám sa prihlásiť na mojasvadba.sk teda ešte raz s novými údajmi a urobiť si tak album nanovo? alebo som aj ja zapojená do súťaže? ďakujem :-)
Profilova fotka
@07martinka, podľa štatútu súťaže musí byť album vytvorený na mojasvadba.sk. Spravila by som to tak, ako si navrhla - vytvorila si nový profil na mojasvadba.sk a vytvorila album tam :)
Profilova fotka
@janka_89, posudzovať, ktorý album je naj by bola pre nás ťažká, až priam nesplniteľná úloha :) Každá nevesta má inú predstavu a tá jej je pre ňu tá najlepšia :) Rozhodli sme sa nechať to na osud a náhodu - výherkyňa sa bude žrebovať. Takto sa môže šťastie usmiať na hociktorú z vás :)
Profilova fotka
@pabk_eva a kedy sa bude žrebovat?
Profilova fotka
@monika27051, výherca, teda lepšie povedané výherkyňa :) by mala byť vyžrebovaná najneskôr do 18. 10. 2012.
Profilova fotka
@pabk_eva Pri vyplnovani prihlasky som udala svoje tel.cislo zo slovenska, no momentalne zijem v zahranici, takze to cislo je neplatne. Bude to problem ak by som nahodou vyhrala.. :-N
Profilova fotka
@laskova, všetky vyplnené údaje musia byť aktuálne a správne. Výhercu budeme kontaktovať telefonicky, preto je správne telefónne číslo naozaj nevyhnutné. Navrhujem, aby si vyplnila kontaktný formulár ešte raz so správnym telefónnym číslom. Ten prvý odoslaný formulár nebudeme brať do úvahy. A ak by si náhodou bola vyžrebovaná, podarí sa nám dovolať sa ti :)
Profilova fotka
ahojte chcem sa opytat ako mam spravit toto ? vytvorte fotoblog na tému "Keby som sa mohla odviazať, moja svadba snov by vyzerala takto..." a ako prvý použite náš obrázok dakujem
Profilova fotka
@pabk_eva Dobrý deň, dúfam že nevadí že som zadala do formulára telefónne číslo na môjho manžela, ja totiž mobil veľmi nepoužívam, možno budem aj pri ňom ďakujem za pochopenie :)
Profilova fotka
@bagira89 to je úplne v poriadku. Hlavne, aby ho niekto zdvihol, keby sme náhodou volali ;)
Profilova fotka
dobry den, a musim mat aj fotoblog? ja nemam ziadne fotky ako navrh na svadbu lebo zatial je vsetko len v hlave :-) tak ale temu zalozenu mam a tiez vyplnene udaje vo formulari...co je teda podmienkou?
Profilova fotka
@lessiie, na zapojenie sa do súťaže treba splniť obidve podmienky. Jednou je vyplnenie formuláru. Druhou podmienkou je vytvorenie fotoblogu na tému: "Keby som sa mohla odviazať, moja svadba snov by vyzerala takto...". Fotoblog musí byť vytvorený na mojasvadba.sk, ako prvá fofografia musí byť použitý náš obrázok a treba k nemu pridať aspoň dve vlastné fotografie. To je všetko :) Fotografie môžu byť akékoľvek, jednoducho to, čo sa ti naozaj páči a o čom snívaš. Je úplne jedno, či je to reálne alebo nie.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem uz nejake fotecky mam pridane a idem na ten fotoblog :)
Profilova fotka
@pabk_eva hm a je to aj pre nás už skôr vydaté,alebo len čerstve manželky a buduce manželky?
Profilova fotka
@ludka140281, aj pre vás :)
Profilova fotka
skusime štatsie :-) album pridany
Profilova fotka
@pabk_eva vsimla som si, ze sa tu rozoberalo telefonne cislo z formulara.. moje je sice aktualne, ale kedze sama pracujem na infolinke, jednoducho je z tohto titulu nepripustne a nevhodne zodvihnut hovor, t.j. mobil je zapnuty, ale uplne v tichom rezime... telefonne cislo sa ukaze? a bude pripadne mozne zavolat naspat? ci pripadne napisu z PB do IP tu na moja svadba? kedze je s vyhrami moc stastia nemavam... asi zbytocne kladiem tuto otazku.. ale.. moznoze je tu viac neviest, ktore takyto problem maju...
Profilova fotka
@delphinka, dovolať sa budeme samozrejme skúšať viackrát :) Verím, že sa nám výhercu podarí zastihnúť. A aj teba, ak by sa na teba usmialo šťastie :)
Profilova fotka
Ahojte, dnes sa Mesiac s Poštovou bankou končí :) Čo vás zaujíma asi najviac - výhercu súťaže budeme žrebovať v najbližších dňoch a budeme ho kontaktovať telefonicky. Budem držať palce. Vyhrať môže síce len jedna, ale aj všetkým ostatným želám veľa šťastia v manželskom živote :) Ak budete mať akékoľvek otázky týkajúce sa financií, nájdete ma tu aj po skončení kampane, alebo sa môžete obrátiť na moju kolegynku Angeliku s nickom pabk_angelika na modrastrecha.sk. Krásny deň želám a ďakujem za príjemne strávený čas :)
a kto je vitazom?
@pabk_eva tiez by som rada videla kto vyhral...
@pabk_eva kde sa dozvieme kto vyhral?? :-D
Profilova fotka
Výherkyňa je už vyžrebovaná. Zatiaľ sa nám nepodarilo skontaktovať, skontrolujte si svoje mobilné telefóny :)
@pabk_eva Aj mna by zaujimala ta vyherkyna :D Nech viem komu mozem zavidiet a dufam ze to nie som ja lebo som v Moskve a tu je problem s telefonom na dennom poriadku :D
Profilova fotka
Mohli ste zverejniť link víťazného albumu :)
Profilova fotka
Podla mna bola vitazka "vyzrebovana" uz velmi davno - ako to v takychto sutaziach byva zvykom :-)
@blondiee83 mne nevolal nikto :-( takze cakajme pekne dalej, ci sa tu niektora aj pochvali :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
@lienka.7 Ja som ani nesutazila :-D neverim tymto sutaziam, vyherca je uz dopredu davno znamy....
@blondiee83 tak ja tiez len zo srandy viac menej..... a aspon som trosku "preluskala" net kedze predtym som to absolutne nerobila :-D :-D :-D ale vyherkynu by naozaj mohli prezradit, bolo by to fer....
Profilova fotka
@blondiee83 myslim ze vitazka nebola znama davno vopred lebo ja som tuto cenu vyhrala a dozvedela som sa to predvcerom :))

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?