Ako vyhrať svadobný dar 1 000 € od Poštovej banky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadobné dary k sobášu patria. A my sme sa rozhodli jednej z vás urobiť radosť a darovať jej 1 000 €. :) Ako ich získať? Jednoducho: - vytvorte fotoblog na tému "Keby som sa mohla odviazať, moja svadba snov by vyzerala takto..." a ako prvý použite náš obrázok - vyplňte kontaktný formulár na www.postovabanka.sk/sk/sutaz-o-svadob... a ste v hre o 1 000 € na Neviazanom termínovanom vklade od Poštovej banky. Ak máte otázky, pýtajte sa :) Držíme palce! Úvodný obrázok do vášho Fotoblogu:
chcem sa spýtať či nejde len pri menách a priezviskách z mekceňmi a dĺžňami ?
Profilova fotka
:D album vytvorený, formulár vyplním zajtra.. :D keď to pôjde.. :D
album vytvorený.. a keď odošlem ten vyplnený formulár, ukáže sa mi tam nejaký text napr., že: ďakujeme, že ste sa zapojili do hry..? lebo mi naskočila tá istá stránka akurát tam nebol zobrazený ten formulár, tak neviem, či mi to odoslalo alebo nie..
Profilova fotka
@u.mimi vkľude ho vpíš bez diakritiky.
Profilova fotka
@patricia33 @riana12 @snehulienka_majuska @terezka245 @ane6 @kiwik10 @xaxana88, už by to malo byť v poriadku :)
Profilova fotka
@danus115, tvoj vyplnený formulár bol odoslaný :)
@pabk_eva ďakujem krásne za info :-)
Profilova fotka
ja sa do toho pustím zajtra, ked uz teda funguje aj ten formular :)
@pabk_eva ďakujem, snáď to prešlo :)
@pabk_eva dakujem, uz to funguje :-)
Profilova fotka
ani mne to nejde odoslať, aj to niekomu išlo?
no mne to uz ide ale len ak si meno napisem bez mekcenou a dlznou tak bude to platit aj tak ?
Článok sa načítava...
uz som sa zaregistrovala dufam ze to bude platit aj ked je to bez mekcenou a dlznou
Profilova fotka
@kika1892 samozrejme, zadanie mena a priezviska platí aj bez dĺžňov a mäkčeňov.
dakujem :)
mne to uz funguje :)
Profilova fotka
Baby, nezabudnite si pozriet pravidla hry, ja som nasla toto: 5.1. Výhrou v tejto súťaži je bezhotovostný vklad vo výške 1000 €, ktorý bude uskutočnený na Neviazaný termínovaný vklad vedený výhercovi v Poštovej banke. 5.2. Výhru podľa tohto bodu nie je možné u Vyhlasovateľa súťaže vymeniť za inú výhru alebo finančnú hotovosť. Výhru možno vyplatiť výlučne ako vklad na Neviazaný termínovaný vklad. Cize kvoli vyhre si musi vyherca zalozit u Postovej banky ucet a tiez Neviazaný termínovaný vklad???????
Mne nejde odoslať udaje!!!!
Profilova fotka
@sweetlittlegirl, tak ako komunikujeme, výhra je 1 000 € od Poštovej banky na Neviazanom termínovanom vklade. Výherca si kvôli výhre osobný účet v Poštovej banke otvárať nemusí. Aby sme mu však mohli výhru vyplatiť, podmienkou je založenie Neviazaného termínovaného vkladu. Jeho otvorenie aj vedenie je zadarmo. Navyše, peniaze sa na ňom úročia peknými 2 % ročne a úroky sa pripisujú každý deň. Môžete naň kedykoľvek bezplatne prikladať aj malé sumy od 1 eura a výhodne si sporiť. Vklad však môžete kedykoľvek zrušiť bez poplatku a k tomu vám ostanú aj nasporené úroky.
Profilova fotka
@zuzixx, skús to, prosím, ešte raz.
Profilova fotka
formulár vyplnený, album spravený, teraz len dúfať a čakať :-)
:-D :-D :-D :-D konečne správna súťaž pre všetky žienky :-D :-D :-D :-D
@pabk_eva tu uvodnu fotku mi posunulo na 4 miesto vo fotoblogu, je to problem?
Profilova fotka
@curlyjanka podľa štatútu súťaže musí byť táto fotka vo fotoblogu prvá. Keď si však klikneš na album, ktorý si vytvorila, na pravej strane hore by sa ti mali zobraziť možnosti úpravy albumu. Jedna z nich je "Zmeniť poradie". Cez túto možnosť by si mala vedieť jednoducho presunúť fotografiu na začiatok. Aspoň u mňa to tak funguje. Daj vedieť, či sa podarilo :)
@pabk_eva mam vytvorit album z priprav alebo svadobny albom? ci je to jedno?
Profilova fotka
@janulaaaaa, je to jedno. Všimla som si však, že ostatné dievčatá/ženy/nevesty vytvárajú albumy z príprav.
@pabk_eva uz som to zvladla, dakujem :)
Profilova fotka
Už ste sa zapojili do súťaže? :)
Profilova fotka
@pabk_eva ano, album je uz spravený :) mozem sa spýtať ako budete vyberať víťazku? možno to tu už zaznelo ale nečítala som všetky príspevky :) ide mi o to či budete vyberať ten "naj" album alebo pôjde o náhodne kliknutie ako v dákej televíznej súťaži kde sa len klikne v pc, zobrazí sa dáke čislo alebo meno a ten dotyčný je víťaz? dakujem za odpoved :)
Profilova fotka
Ďakujeme za zapojenie sa do súťaže. S pozdravom Poštová banka. A je to tam :)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?