Ako vyhrať svadobný dar 1 000 € od Poštovej banky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadobné dary k sobášu patria. A my sme sa rozhodli jednej z vás urobiť radosť a darovať jej 1 000 €. :) Ako ich získať? Jednoducho: - vytvorte fotoblog na tému "Keby som sa mohla odviazať, moja svadba snov by vyzerala takto..." a ako prvý použite náš obrázok - vyplňte kontaktný formulár na www.postovabanka.sk/sk/sutaz-o-svadob... a ste v hre o 1 000 € na Neviazanom termínovanom vklade od Poštovej banky. Ak máte otázky, pýtajte sa :) Držíme palce! Úvodný obrázok do vášho Fotoblogu:
Profilova fotka
@martinulka007 Gratulujem...vynimka potvrdzuje pravidlo :-D
Profilova fotka
@blondiee83 dakujem. Este som si neprebrala vyhru tak sned to bude ok
Profilova fotka
@martinulka007, urcite to bude ok :) Gratulujem ti aj ja! Nechcela som zverejnovat meno vyherkyne, pokial nevyriesime vsetky formalitky. Som rada, ze si sa ozvala :)
Profilova fotka
@pabk_eva dakujem! tiez ma, az po tom co som to napisala, napadlo, ze som mohla pockat, ale neprisla som na to, ako vymazat kometar...tak je to vonku :)
@martinulka007 musím uznať, že je dosť odvaha len tak zanechávať na verejnom fóre info o tom, že si vyhrala 1 000 € :-) každopádne, gratulujem a užite si peniažky v zdraví ;-) ten víťazný album máš celkom sympatický ;-)
Profilova fotka
kto vyhral,?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?