Ako vyhrať svadobný dar 1 000 € od Poštovej banky?

Profilova fotka
Svadobné dary k sobášu patria. A my sme sa rozhodli jednej z vás urobiť radosť a darovať jej 1 000 €. :) Ako ich získať? Jednoducho: - vytvorte fotoblog na tému "Keby som sa mohla odviazať, moja svadba snov by vyzerala takto..." a ako prvý použite náš obrázok - vyplňte kontaktný formulár na www.postovabanka.sk/sk/sutaz-o-svadob... a ste v hre o 1 000 € na Neviazanom termínovanom vklade od Poštovej banky. Ak máte otázky, pýtajte sa :) Držíme palce! Úvodný obrázok do vášho Fotoblogu:
@pabk_eva kedy je uzávierka súťaže? Podľa čoho rozhodnete o víťazke?
Profilova fotka
@orgovan, dobré otázky :) súťaž trvá počas našej kampane na mojasvadba.sk, od 20. 09. 2012 do 10. 10. 2012. Každá súťažiaca, ktorá splní podmienky, bude zaradená do žrebovania.
Profilova fotka
nechce mi odoslat udaje :(
@patricia33 ani mne to nejde... :-| @pabk_eva
Profilova fotka
ani mne..mám výkričník pri mene...a ako sa bude vyberať víťaz? @pabk_eva
@patricia33 @riana12 kočky, ani mne to nejde odoslať, už sa Vám to podarilo?
Profilova fotka
@snehulienka_majuska mne teda nie..............
@felinda ja pri mene aj pri prihlasovacom mene na MS
Profilova fotka
@snehulienka_majuska no mne len pri mene....neviem, dajú to sem a hned je to pokazené.... :-D
vykricnik mi zmizol, ked som pri mene nedala interpunkciu... ale pri nicku som nic nevyhutala :-|
Profilova fotka
Ani mne nejde odoslať formulár
Profilova fotka
Kočky mne to šlo až keď som si z nicku vymazala číslice a bez diakritiky, len bez tých čísel, dúfam, že nás identifikujú :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nemoze byt ani diakritika, ani cisla v mene a prihlasovacom mene.. ..takze chyba formulara :) @pabk_eva
Profilova fotka
mne to už odoslalo....a potom tam ukáže toto : Ďakujeme, Vaša správa bola odoslaná. Do 24 hodín budete kontaktovaný naším predajcom. S pozdravom Poštová banka. A baby, keď nezdvihnem, tak budem vyradená zo súťaže, či ako???? :-D
@felinda @princess86 @majusqa77 no mne to potom robí ten podtržník v prihlasovacom mene.... tak neviem, ked ho nedam, tak neskontroluju, ci mam ten album spraveny, nie?
Profilova fotka
@snehulienka_majuska však ťa bude kontaktovať predajca...tak mu to povieš :-D inak dobrý trik na získanie nových kontaktov...ešte keby sme vedeli, podľa čoho bude vyberaná víťazka... :-D to by bola iná parádička
V prihlasovacom mene mam aj cisla a koli tomu mi to nechce odoslat a v kolonke je vykricnik, mozem to odoslat aj bez cisiel v prihlasovacom mene??
Profilova fotka
Ahojte, mrzí ma to. Kontaktný formulár troška štrajkuje. Už to riešime. Dám včas vedieť. Ešte raz sa ospravedlňujem!
Profilova fotka
@felinda vďaka za upozornenie, textík je už upravený :)
Profilova fotka
@patricia33 @riana12 @snehulienka_majuska @terezka245 dám vám vedieť, keď pôjde všetko ako má. Ďakujem za pochopenie.
Profilova fotka
@felinda, do žrebovania bude zaradená každá z vás, ktorá vytvorí fotoblog a vyplní formulár. Výherkyňu budeme losovať zo všetkých, ktoré splnia tieto dve podmienky. A následne jej budeme telefonovať na číslo, ktoré uvedie vo formulári. Verím, že je to už jasnejšie.
@pabk_eva ok, ďakujeme
Profilova fotka
@pabk_eva no dobre, už chápem.... :-)
Profilova fotka
@pabk_eva v poriadku ;-) dakujeme :-)
ani mne neslo sa zaregistrovat tak budem cakat az to pojde :)
Profilova fotka
mne to tiež ukazuje výkričník pri mene a mene na Mojasvadba.sk
Profilova fotka
ani mne to nejde :(
Profilova fotka
@kiwik10 @ane6, už sa na náprave pracuje. Keď to bude v poriadku, dám vám vedieť. Ďakujem za trpezlivosť.
Profilova fotka
Ahojte, externí programátori našej podstránky už pracujú na tom, aby ste mohli v kontaktnom formulári do políčka s prihlasovacím menom použiť aj iné znaky, ako len písmená. Najneskôr v priebehu zajtrajšieho dňa by to malo byť v poriadku. Určite vás budem informovať. Albumy však samozrejme môžete vytvárať bez obmedzení. Tie, ktoré som si stihla preklikať, sú krásne :) Svadba je naozaj jedna z najkrajších udalostí v našom živote :)
Profilova fotka
Ja mám výkričník pri mene a priezvisku!

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?