Kto urobí svadobnú kyticu z pivoniek na júl 2017?

Profilova fotka
Kto mi urobi kyticku z pivoniek na jul 2017? dakujem :)
Odpovedať
Najlepšie bude, ak si sama vyhľadáš možnosti v tvojom okolí :) Dobré by bolo, aby to bolo čo najbližšie. Pivónie sú trošku náročnejšie kvietky, zvyčajne dosť skoro zvädnú. Bez vody teda dlho nevydržia. Kvietky čaká dlhší proces. Dovoz do kvetinárstva, aranžovanie do kytice, čakanie na vyzdvihnutie, prevoz k neveste... no a samozrejme celý svadobný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
tento rok som celé pivonkové obdobie kupovala od babky z tržnice, a to boli úžasné kvety.. vydržali krásne aj vyše týždňa, len si nepamätám, ktoré mesiace to boli :D
Odpovedať
Ja som mala svadbu v juli a pani v kvetinarstve mi hned povedala, ze mi pivonie nevie slubit, lebo v juli nie je ich sezona. Mne to bolo v podstate jedno, nakoniec ich zohnali. Rano bola kytica krasna, ale uz pocas fotenia sa dost otvorili a na obrade uz take pekne neboli. Mali sme naozaj velmi horuco, mozno aj preto. Pre mna ta kyticka nebola nejaka podstatna, ale ak si potrpis na kvety, porad sa v kvetinarstve, ci su pivonie na jul vhodne.
Odpovedať
Profilova fotka
A co poviete na koniec aprila? da sa?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala svadbu v juli toho roku a kytica mi vydrzala este 4 dni po svadbe krasna.. potom zacala hnednut :) jedine co, tak pierko umrelo pocas vecera, lebo nebolo vo vode.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
No, sama som zvedava, ved ju budem mat na obrade iba bez vody a v restiky uz bude vo vaze... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mischee kolko si mala pivoniek? Videla som kyticku, prekrasna, tak nejako si ju aj ja predstavujem... :)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali svadbu 5.7. tiez som mala v kytici pivonky, vobec mi teda nehovorila aranzerka, ze by bol problem ich zohnat tak neviem :-/ kyticku som si brala okolo 13.00 na obrade bola krasna, potom v sale bola vo vaze a pred cepcenim som ju hadzala a kamoska ju mala este par dni potom vo vaze
Odpovedať
Profilova fotka
@baryllkovci fuu, ani presne neviem kolko ich bolo (ale mam tusak ze 15-20).. ale celkovo ma kytica vysla asi na 45 eur... mala som kombinaciu pivonii a bielych hortenzii.. a ta vona... no proste inu kyticu by som ani nechcela :D a mne aranzerka tiez nehovorila, ze by bolo tazke ich zohnat.. viem ze svokra si pestuje pivonie na zahradke a jej odkvitli tyzden pred nasou svadbou..
Odpovedať
Profilova fotka
No my mame svadbicku v juli, tak ja dufam, ze toto mi vyjde a zozeniem ich, asi tak v maji zacnem obiehat kvetinarstva :) @mischee
Odpovedať
Profilova fotka
@baryllkovci urcite zozenies, ide o to ze mimo sezony su mozno drahsie ale zohnatelne urcite su :)
Odpovedať
Profilova fotka
@baryllkovci myslim, ze by to nemal byt problem. navyse kvetinarstva to maju z roznych velkoskladov, ke maju vetsinu kvietkov cez cely rok.. len je treba pocitat s inou cenou nez v sezone no :) ale ako hovorim, ja som sa z kytice vazne tesila a ta vona.. ked sme sa boli fotit mali sme problem s odhananim hmyzu, lebo vona lakala vsetko v okoli :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@rmnka ja sa ta spytam uplne mimo temy :-D My mame svadbu 8.7. a pocula som, ze to je take chladne dazdive obdobie ten zaciatok jula. Ako ste mali vy toho 5.7.? Bolo chladno, prijemne, ci moc horuco? :-) Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@kejtinka my sme mali najlepsie pocasie ake asi mohlo byt. trosku pod mrakom od rana,potom vyslo slnko a bolo okolo 28-30 stupnov :)) nebolo ani moc teplo, ani chladno, do 6rana v kratkych satach a sandalkach
Odpovedať
Profilova fotka
@mischee a tie hortenzie tak vonali? :)
Odpovedať
Profilova fotka
boze baby ked pozeram vase fotky zo svadby, ste boli ake nadherne :) waaw
Odpovedať
Profilova fotka
@baryllkovci nie prave ze tie pivonie :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?