Zháňam šikovnú vizášistku/vizášistu (make-up+účes) na 12.9.2015 prosím odporučte

Profilova fotka
Ahojte viete niekoho doporučit? najlepšie západné slovensko :) ďakujem
Odpovedať
ahoj, záp. slovensko je široký pojem, ale za BTS by som odporúčala Luciu Sládečkovú - na fcb je pod Lucid Style.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Topolčany najlepšie niekto kto cestuje k neveste domov :) skusim pozriet ďakujem za tip
Odpovedať
Profilova fotka
Lucia Sládečková je topka,tak ak sa ti podarí poprosím info :)
Odpovedať
@baruss Ahoj, skús Niky Vadócku, má aj tu profil ako PRO.... Strašne príjemná dievčina s veľmi bohatými skúsenosťami. Odporúčam!!
Odpovedať
Profilova fotka
@baruss zapadne slovensko - Malacky - salon veronique = veronika bikovicova, top!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Baruss, Zuzana Neradná Studio Omorfi, krásne líči... Líčila moju bubúcu švagrinú na jej svadbu, aj sestru, aj svokru... a budem ju mať na svadbe aj ja... príde aj k tebe domov..:)
Odpovedať
@doda4 mám kontakt na Lucid - Luciu Sládečkovú ak by si chcela..
Odpovedať
@reni313 jej tvorba sa mi veľmi páči, čo u nej stojí svadobné líčenie?
Odpovedať
@maruska24 neviem presne koľko teraz pýta, môžem ti dať jej číslo, kľudne mi napíš do správy ak máš záujem...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@maruska24 ahoj, aj ja by som ju chcela na svadbu...nezistila si prosim kolko stoji u nej licenie pripadne i vlasy? Velmi sa mi paci jej praca! Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danielaspa@ Myslím,že Lucia ma cenu cca 200€
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@mary021 @reni313 @reni313 @danielka107 @diamontko @3nite @doda4 @baruss @reni313 Dievcata licila Vas Lucia Lucid? ak ano ako to prebiehalo? Boli ste spokojne? Isli by ste do toho znova? Dakujem
Odpovedať
moja kamoška je mega super vizážistka, býva v NR. Bude aj mňa líčiť, už sa teším..... :-) Nemá ale stránku oficiálnu, tak keď chceš, napíš správu a dám ti na ňu meno na fb....
Odpovedať
@spanielka2 , ahoj..ja som mala u Lucky kurz samolíčenie.. je strašne milá a vyčarí a vyzdvihne na tebe to čo je najkrajšie.. ja ju odporúčam každému..kamoška ju mala na líčenie na svadbu a líčila aj družičky.. šťastný výber prajem..
Odpovedať
Profilova fotka
@reni313 kolko ju vyšlo líčenie svadobne?
Odpovedať
Profilova fotka
Natalia Miklasova (na FB), -- Levice, Nitra
Odpovedať
Profilova fotka
@spanielka2 mňa licila Zuzana Karlikova, mega spokojnost ;)
Odpovedať
@miri_kiri Svadobne je skuska 50€, svadobny den nevesta vlasy plus makeup 200€ a kazda dalsia osoba 100€ muah
Odpovedať
250 € za licenie a vlasy ? Podla mna cena dost prehnana, ale vyber je na vas. Ale ja nechcem urcite vyzerat rovnako ako xy ludi kt. licila a ked sa pozriem na seba do zrkadla tak si chcem poviet wau vyzeram vyborne a nie som to vobec ja ? Kto je ta osoba v zrkadle ? Takze za mna nie lucid ;)
Odpovedať
Ahojte, tie co ste kontaktovali Lucku Sladeckovu vam aj odpovedala? Ja som jej napisala na mail, ktory ma na svojej stranke, plus aj na FB a odpovede som sa zial nedockala..
Odpovedať
@ moninela skus je zavolat, viem ze niekde som sa docitala ze ona na emailoch moc nie je. Ja som ju oslovila tiez ale vaham este.. je to dost vela penazi ..
Odpovedať
@reni313 ahoj, ak sa mozem spyat, kolko ta vysiel kurz samolicenia a co vsetko ti ukazala? Dakujem.
Odpovedať
@wildstorm ja som mala u nej kurz ešte cca pred rokom a pol..takže ceny sa určite zvýšili..čo viem, za vizážistický za 2 dni berie cca 550e, ale samolíčenie tuším nie je na 2 dni a je to určite aj menej E..pa
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Moja skúsenosť s Luckou Sladečkovou. Nikdy viac. Áno, nalíčila ma pekne, avšak na fotení som sa rozplakala a cely make-up sa mi rozmazal. Myslím, že niečo ako podkladový krém (pri príchode sa ma ani len nespýtala, či som si na tvár niečo dala), alebo vodeodolné prípravky mi za úžasnú cenu (250eur) mohla dať. + myslím, že ako profesionálka by sa mohla nevesty opýtať, či je spokojná, nie len urobiť si a dodať ,,hotovo". + narúzované ústa mi vydržali fotenie, následne som mala veľmi vysušené pery. + ako profesionálka by mohla vedieť, že párny počet (4) kvetov sa dáva skôr na pohreb ako na hlavu nevesty. + prístup, ,,rýchlo rýchlo rýchlo, nemám čas", je tiež vizitka profesionality. Tieto všetky prešľapy profesionálky opravovala make-up artist mojich družičiek- bola mi veľkou záchranou. Keď ste nevesta všetko ide zhurta, nemáte čas myslieť nato ,,čo sa s vami deje", preto sme/ste ochotné si priplatiť profesionálov, vložiť sa do ich rúk s tým, že oni (v ich profi oblasti) sú tí, ktorí myslia na všetko a urobia si svoju prácu bez najmenšej chyby. Preto po svojej vlastnej skúsenosti viem, že Lucku už nikdy neoslovím a ani ju nikomu neodporučím.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?