Menu Forum

Vizazistka 25.04.2015 Martin

30. dec 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivikmatej (29 r.)
Registrovala sa 5. januára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky. Má 5 priateľov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ivikmatej (29 r.)
Registrovala sa 5. januára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 4 príspevky. Má 5 priateľov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hladam vizazistku v MT na 25.04.2014, ktora by ma nalicila u mna doma,skuska by mala byt uz v januari, poradite,odporucite? Prip.licili niekoho v Salone Impozante a mate skusenosti? Dakujem emoticon
15. dec 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
janaloksikova (38 r.)
Vizážistka Jana Lokšíková
Jana Lokšíková PRO

Krása - Okres Trenčín
35

“Nevesticky, 18.10. Som na zapadnom SVK auvolnil sa mi termin... Tak ak potrebujete vizazistku, volajte - piste ;)”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
janaloksikova (38 r.)
Jana Lokšíková PRO

Krása - Okres Trenčín
35

“Nevesticky, 18.10. Som na zapadnom SVK auvolnil sa mi termin... Tak ak potrebujete vizazistku, volajte - piste ;)”
(Pred 2 rokmi)

@ivikmatej dobry den, ak sa Vam aci moja praca, dajte mi vediet, kolko vas bude na licenie a dohodnme sa ;)
16. dec 2014 o 18:57  •  fb.com/vizazjanaloksikova  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivikmatej (29 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ivikmatej (29 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobry den, mate krasnu pracu, urcite by som vyskusala,vieme si aj dohodnut nejaky termin na skusku? Svadobny den by sme boli zatial 3 na licenie...
16. dec 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janaloksikova (38 r.)
Jana Lokšíková PRO

Krása - Okres Trenčín
35

(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
janaloksikova (38 r.)
Jana Lokšíková PRO

Krása - Okres Trenčín
35

(Pred 2 rokmi)

@ivikmatej jasnacka ;) chodim casto pomerne cez MT - aj zajtra poobede, alebo v sobotu rano pojdem... a potom cez sviatky min 2x emoticon ak by Vam to vyhovovalo, poslite mi do IP telefon a ozvem sa ... ak nie, dohodneme iny termin ;)
18. dec 2014 o 21:39  •  fb.com/vizazjanaloksikova  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivikmatej (29 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ivikmatej (29 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Skor v sobotu rano, ale to by sme sa este dohodli, nakolko musim zohnat niekoho ku svojim dvojickam. Moje cislo je 0915259207. Zajtra by som vam dala vediet,moze byt? Este vas poprosim, aka je cena svadobneho licenia? Dakujem
18. dec 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivikmatej (29 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ivikmatej (29 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 @janaloksikova Dobry den, vedeli by sme si dohodnut nejaky termin, ak mate cestu cez MT? Dakujem emoticon
30. dec 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to