Svadobné líčenie v Martine, 11.8.2019

Ahojte hľadám niekoho kto krásne a hlavne prirodzene líči v Martine. Svadba je 11.8. Ďakujem za každý link, odkaz, referencie, kontakt.
Odpovedať
Ahoj, mna líčila Anndrejka, čo sídli na Smíchove ako družičku a aj na vlastnú svadbu a bola som veľmi spokojná. Spravila mi jemný make up, vydržal mi dlho. Vyzerala som pekne, nie ako maska:D Z našej rodiny líćila viacero neviest a svadobných mám, a myslím, že im to veľmi pristalo.
Odpovedať
@kathhii dakujem pekne za koment. Robia tam aj vlasy ci len licenie. Ak máte ešte stále kontakt mohli by ste mi ho prosim poslať? Ďakujem
Odpovedať
Všetko pod jednou strechou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@kathhii dobrý den, proím, viete mi povedat, kde na smíchove sídli? dakujem
Odpovedať
Dobrý deň, je to v tej budove ako je piváreň Smíchov, dole je sekáč a terasa. Tieto baby sú na poschodí. Je tam kaderníćka, kozmetička a nechtárka. Neviem, ktorá kaderníčka je tam teraz, lebo keď som mala ja svadbu, tak tam bola taká mladá na zastupovanie. Cenovo to bolo v pohode ale aj s kvalitou som bola spokojná.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
Milé dámy, som vizážistka a vlasová stylistka. Som priamo z Martina, pripájam pár foto mojej práce. Ak máte záujem alebo akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať telefonicky, správou alebo e-mailom, budem sa tešiť, Nicki ☺️
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?