Menu Forum

Kaderníčka a kozmetička pod jednou strechou na 2.8.2014 KOŠICE

28. apr 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
keyneska
7
Registrovala sa 15. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
keyneska
7
Registrovala sa 15. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov. Okres Košice.
 Hľadám salón v Košiciach ktorý by ma pekne namaľoval a učesal na svadbu, poradíte mi?
26. apr 2014 o 12:29  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
viktoriab
7
Registrovala sa 6. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 2. augusta 2014
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
viktoriab
7
Registrovala sa 6. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Svadba bola 2. augusta 2014
    okres Košice
 Dosť neskoro hľadáš kozmetičku a kaderníčku keďže svadbu máš už o tri mesiace, tak ako aj ja emoticon Ja som si jednu rezervovala v januári, presný čas som s ňou riešila začiatkom apríla a už som mala problém s časom, lebo už niekoho mala na ten termín. Takže ja si myslím, že to riešiš dosť neskoro. Ale určite sa nájdu ešte nejaké voľné kaderníctva na ten termín. Každopádne veľa šťastia emoticon
27. apr 2014 o 21:32  •  Svadba bola v auguste 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nika82
9
Registrovala sa 18. januára 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 14 príspevkov a 1 album. Má 25 priateľov. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
nika82
9
Registrovala sa 18. januára 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 14 príspevkov a 1 album. Má 25 priateľov. Okres Hlohovec.
 skus sa popytat na koniku v skupine Košice
27. apr 2014 o 22:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janaloksikova (38 r.)
Vizážistka Jana Lokšíková
Jana Lokšíková PRO

Krása - Okres Trenčín
35

“Nevesticky, 18.10. Som na zapadnom SVK auvolnil sa mi termin... Tak ak potrebujete vizazistku, volajte - piste ;)”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
janaloksikova (38 r.)
Vizážistka Jana Lokšíková
Jana Lokšíková PRO

Krása - Okres Trenčín
35

“Nevesticky, 18.10. Som na zapadnom SVK auvolnil sa mi termin... Tak ak potrebujete vizazistku, volajte - piste ;)”
(Pred 2 rokmi)

dobry den, Vas termin zatial nemam plny, tak ak sa vam paci moja praca v albumoch, ozvite sa ;) ja len licim, ale spolupracujem s velmi sikovnou kadernickou emoticon
28. apr 2014 o 09:03  •  fb.com/vizazjanaloksikova  •  Páči sa mi to