Menu Forum

Hľadám vizážistku, kaderníčku na 16. 9. 2017 v Žiline

fotoportrét
fotoportrét
renya3
43
Registrovala sa 3. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 417 príspevkov, 12 albumov a 14 inzerátov. Má 14 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
renya3
43
Registrovala sa 3. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 417 príspevkov, 12 albumov a 14 inzerátov. Má 14 priateľov. Okres Žilina.
 Ahoj, hľadám vizážistku a kaderníčku na našu svadbu. Zaujíma ma hlavne vizážistka, vlasy budem chcieť aj tak rozpustené a len jemne natočené. Ozvala som sa už kvantu vizážistiek, ale ozvala sa mi iba jedna, že už má obsadené. A ostatné ani slovo. emoticon
9. nov 2016 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
razdikova_janka
In Style - Janka Raždíková
Janka Raždíková PRO

Krása - Okres Žilina
PRO Shop: 1 inzerát
10

“VIZÁŽISTKA - ŽILINSKÝ KRAJ Budúce nevesty,ešte prijímam objednávky na LÍČENIE/ÚCESY na tento rok. Moje práce môžete sledovať aj na - FB: https://www.facebook.com/Salon.In.Style.Janka.Razdikova/ - www.saloninstyle.sk - tu na MS Teším sa na Vás! :-)”
(Pred 2 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
razdikova_janka
In Style - Janka Raždíková
Janka Raždíková PRO

Krása - Okres Žilina
PRO Shop: 1 inzerát
10

“VIZÁŽISTKA - ŽILINSKÝ KRAJ Budúce nevesty,ešte prijímam objednávky na LÍČENIE/ÚCESY na tento rok. Moje práce môžete sledovať aj na - FB: https://www.facebook.com/Salon.In.Style.Janka.Razdikova/ - www.saloninstyle.sk - tu na MS Teším sa na Vás! :-)”
(Pred 2 dňami)

@ renya3 Dobrý deň, v prípade záujmu o líčenie a účesy ma neváhajte kontaktovať. Galériu fotiek a ostatné info nájdete na FB alebo na mojej stránke, prípadne tu na MS. Pekný deň
12. nov 2016 o 10:23  •  www.saloninstyle.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
beautystudioniky
Nicki Brilliant
Nikola Kovačková PRO

Krása - make-up a účes - Okres Martin
6
fotoportrét
fotoportrét
beautystudioniky
Nicki Brilliant
Nikola Kovačková PRO

6
 @renya3 dobrý deň emoticon ak ešte stále hľadáte vizážistku, ktorá aj češe, tak by som Vám rada ponúkla moje služby, septembrové termíny mám ešte voľné emoticon malú ukážku mojej práce si môžete pozrieť na mojom profile na MS, pripadne FB stránke, v prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať, prajem ešte krásny deň, s pozdravom Niky emoticon
7. dec 2016 o 21:07  •  nicki-brilliant.webnode.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
renya3
43
fotoportrét
fotoportrét
renya3
43
 @beautystudioniky Ďakujem za ponuku, ale vizážistku a aj kaderníčku už mám
7. dec 2016 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beautystudioniky
Nicki Brilliant
Nikola Kovačková PRO

6
fotoportrét
fotoportrét
beautystudioniky
Nicki Brilliant
Nikola Kovačková PRO

6
 @renya3 nemáte začo emoticon pekný deň ešte emoticon Niky 🤗
8. dec 2016 o 22:08  •  nicki-brilliant.webnode.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to