Menu Forum

TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

(sk & cz)
9. nov 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
Registrovala sa 1. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1885 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 macemoticon
5. aug 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
Registrovala sa 14. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 329 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
Registrovala sa 14. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 329 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 caffte, vcera vecer som uz doma nezapla PC tak nekdy priste napisem ktore MACy mam na predaj jo?sorry
5. aug 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
casy
Registrovala sa 15. mája 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 931 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
casy
Registrovala sa 15. mája 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 931 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Poprad.
 Ja pouzivam odtiene NC aj u makeupu, aj korektor a tuto skusenost urcite nemam... NC oznacenie je pre teple typy pleti, NW pre studene... a cisla uz len podla svetlosti odtienov.. na kruhy pouzivam jedine Select Cover up... je tekuty, preto najvhodnejsi pod oci... krytie uzasne, staci naozaj malinko... mne tento korektor pri dennom pouzivani vydrzal 1a pol roka... a to mam fakt kruhy, roky som testovala, testovala a nic nemalo dostatocne krytie bez nanosov a zalezania do vrasok... pod oci skor ako pouzijem korektor, nanesiem ocny krem, necham vstrebat a tak korektor a nemam problem ani s vysusovanim
5. aug 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 casy - checkni tabulecku nizsie na urcovanie odtienov
http://www.sokissandmakeup.com/mac-cosmetics-shade-guide/

mne to logicky vychadza na to, co pise zoeee. ale aj tak nie je nad vlastne otestovanie nazivo
5. aug 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 warm- W
cool - C
5. aug 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17831 príspevkov. Má 65 priateľov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17831 príspevkov. Má 65 priateľov. Okres Senec.
 ufff, tak MAC je pre mna neznama, pojdem pozorne nastudovat emoticon
5. aug 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoeee
Registrovala sa 8. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zoeee
Registrovala sa 8. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 casy je to presne naopak emoticon - mac vychadza z klasickeho colour wheelu ...

http://schools.bvsd.org/whittier/artsite/graphics/colorwheel1.jpg

If your skin looks more Yellow-Golden Olive, you will find those undertones in the Cool or C shades.
If your skin looks more Beige, you will match with the Neutral or N shades.
If your skin looks more Pink, you will find those pink undertones in the Warm or W shades.
5. aug 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonyka
Registrovala sa 2. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 42 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sonyka
Registrovala sa 2. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 42 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 ja nakupujem bud v prahe alebo vacsinou ak ide niekto do anglicka alebo co tak dam niekomu kupit na letisku lebo tam je to lacne...
5. aug 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonyka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sonyka
  • Nevie kedy bude svadba
 http://mac.nabizi.cz/
ale ceny su take ako v prahe v obchode....dokonca niektore su aj drahsie
5. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonyka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sonyka
  • Nevie kedy bude svadba
 a tiez sa stotoznujem s tym ze NC je cool teda studeny zlty podton a NW je warm... ruzovvy podton alebo aky to je
5. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonyka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sonyka
  • Nevie kedy bude svadba
 a co sa tyka face and body na mne nijak neoxiduje a pri tom na cele mam fest suche miesta a nic...to ze sa oddeluju zlozky po case je pravda, treba ho rychlo spotrebovat emoticon napriklad ja som ho kupila za 20 eur...keby som za neho mala dat 1000kc v prahe tak zase tolko by som ja nedala...
mineralize eyeshadow-to som pocula ze tie novsie in the groove su lepsie...ale no fakt uz nechcem riskovat radsej si kupim ich klasicke tiene..tie su fajn
5. aug 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
 ahojte, kolko dni pred svadbou je dobre si prefarbit vlasy ? tak asi mesiac ? nechcem aby bolo vidno vyrastene korienky vlasov...dakujem za odpoved
a este maskara vodoodolna sa nerozmazava, pri napr. slzach ? ja nema skusenosti...preto sa pytam.
5. aug 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
Registrovala sa 20. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1114 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Senec.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
Registrovala sa 20. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1114 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Senec.
    Prešov, okres Prešov
 dracica - no mne osobne rastu vlasy 1-1,5cm za mesiac, takze mesiac pred svadbou by som uz mala viditelny odrast, ja som za farbenie tak 7 max 14 dni predtym emoticon
a kvalitna vodeodolna maskara ti vydrzi aj potapanie, slzi na 100% za predpokladu, ze si oci nebudes suchat emoticon
5. aug 2010 o 15:30  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 maskaru MF Masterpiece co som kupila pred dovo za kupon v DM, som teda kupovat naozaj nemusela ani za tu vyhodnu cenu, ako nie je zla, ale ja mam rada ak su riasy vyrazne a toto mi robi taky natur look, to 2000ka mi urobi krasne huste a vytocene riasy a este Lash Lift od nich, ine MF u mna nefunguju tak ako by som chcela emoticon
5. aug 2010 o 15:58  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamila.k.
23
Registrovala sa 4. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 499 príspevkov. Má 22 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kamila.k.
23
Registrovala sa 4. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 499 príspevkov. Má 22 priateľov.
 Ahojte baby
hľadam nejaky kvalitny makeup (aby vydrzal cely svadobny den) neviete mi poradit? rozmyslala som nad loreal infalible 16h, alebo rimmel superstar 24... emoticon
5. aug 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blondiatko
Registrovala sa 12. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1115 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
blondiatko
  • Nevie kedy bude svadba
 ja som za farbenie vlasov tak 6-10 dni pred svadbou (vtedy mam najfajnovejsie vlasky)......mesiac je vela (to ja si po mesiaci uz farbim zas emoticon emoticon emoticon emoticon)
moja skusenost je, ze naj naj naj su vlasy po 3 umyti od farbenia emoticon .....vtedy si pridem ako superstar emoticon
5. aug 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
  • Nevie kedy bude svadba
 caff baby ja len na skok..takze moj MAC:
licka mineralize blush...love joy...
make up....mineralize satinfinish SPF15 foundation....NC 25
5. aug 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonyka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sonyka
  • Nevie kedy bude svadba
 ten mac make up by som chcela skusit ale skoda ze tmavy odtien emoticon ja potrebujem tak max nc 20..
5. aug 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blondiatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
blondiatko
  • Nevie kedy bude svadba
 kami, ten loreal je na dost mastnu plet....davaj bacha
skus radsej true match.....mali by mat aj vzorky, alebo nech ti odleju
do rimmelu by som sa teda nepustala emoticon
5. aug 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
meduela__2
Registrovala sa 7. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 319 príspevkov.
  • Svadba bola 25. septembra 2010
fotoportrét
fotoportrét
meduela__2
Registrovala sa 7. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 319 príspevkov.
  • Svadba bola 25. septembra 2010
 dobrá kaderníčka je na juniori
6. aug 2010 o 07:51  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 kamila - z drogerkovych makeupov sa mne najviac pozdava Max Factor Lasting Performance, je ozaj dlhotrvacny, co na svadbe urco ocenis emoticon
6. aug 2010 o 08:58  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
casy
fotoportrét
fotoportrét
casy
 Ja viem ako funguje farebne spektrum a rozdelenie u Mac makeupov... ale preto tvrdim, ze je to opacne myslenie oproti klasickemu rozdeleniu, lebo prave W cize warm oznacuje teply podton pleti a to nazltlom podtone (vid jarny a jesenny typ ) , C zase cool studeny, cize naruzovely podton pleti ( letny, zimny typ )... neviem ci sa chapeme a ci ja to viem spravne vysvetlit... jednoducho mam nazltlu plet, som jesenny typ a pouzivam ich NC oznacenie makeupov...
6. aug 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 casy, teraz nechapem emoticon mas nazltly typ a pouzivas ruzove odtiene? C - pises ze su tie studene - ruzove
6. aug 2010 o 09:41  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 inak to typove rozdelenie bolo pre mna vzdy dost divne, ja mam tiez nazltlu az olivovu plet ale som studeny - letny typ emoticon
6. aug 2010 o 09:44  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
casy
fotoportrét
fotoportrét
casy
 To by sa mohlo zdať dozadu, pretože väčšinou máme na mysli ružovkasté tóny pleti ako chladné a žltkasté tóny pleti ako teplý. Dôvodom je to, že MAC používa makeup umelci farebného kruhu, ktorý je do veľkej miery opak toho, čo my zvyčajne myslíme na ako chladný vs teplá. Jednoduchý spôsob, ako sa na to pozrieť sa takhle: Považujte každej z nadácie MAC odtieni ako vymenovaný buď chladný alebo teplý odtieň, ktorý by neutralizujú a vyrovnať svoj tón pleti.
snad toto za mna lepsie vysvetli .... v koloristike ale rozoznavame 4 farebne typy... a tam je rozdelenie ine...
6. aug 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
casy
fotoportrét
fotoportrét
casy
 belleda a preco si myslis, ze si potom letny typ?
6. aug 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 lebo sice mam plet do zlta ale je to studena bezovozlta az olivova a to je typicke pre leto a vlasy su origos popolavo plave - total studena farba, oci dnedo zelene, ono to nie je cisto letny typ, ale najviac mi to pasuje tam, na ostatne sa vobec nehodim podla mna...ja som z tej typologie bola vyzdy domotana a velmi sa tym neriadim, podla mna to kravina emoticon lebo napr farby mi idu aj niektore studene aj niektore vyslovene teple emoticon
6. aug 2010 o 10:45  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
casy
fotoportrét
fotoportrét
casy
 bellada... existuju aj kombinovane typy ludi.. u niekoho sa urcuje lepsie, u inych zase horsie... ja som podstupila testovanie na typ u jednej vizazistky a tiez nie som typicky vyzorovo jesenny typ.. nie som rysavka, nemam tendenciu na pehy a ani velky problem pri opalovani... mam ale nazltly ton pleti, tmavo hnedoolivove oci, povodna farba vlasov bola skor stredne hneda... ale zase zemite farby su mi site, jemne licenie nie je pre mna... viac mi sedi tmavsia vo vsetkom....
a aj v zltej viem najst studeny odtien, tak ako teply... neda sa presne specifikovat, skor ide o zadelenie konkretnych odtienov farieb...
inak pre letny typ je skor typicke chladne sfarbenie pleti... ruzovobezova, svetlobezova s ruzovym nadychom, sivobezova farba pleti... mam kamaratku a tato charakteristika na nu uplne sedi...
6. aug 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 sivo bezova by mohla byt moja, ja ten zlty odtien mam vdaka zvysenej hladine bilirubinu co je v podstate choroba, takze sa to asi neda povazovat za prirodzeny odtien, lebo vlasy mam totalne k letnemu typu ale ruzovu plet som zase v zivote nemala a jasne ze skoro kazda farba ma svoj studeny aj teply odtien, ale mne prave ze idu aj studene aj teple odtiene z urcitych farieb, napr aj vlasy som mala zafarbene asi uz na vsetky farby okrem ciernej, vzdy sa nasli ludia co mi vraveli, ze prave tato farba vlasov mi ide najviac, taze vsetko je subjektivne, kazdy vnima farby a ich ladenie uplne inak, preto si myslim ze nato ani nie su nijake strikne pravidla, len pomocky na orientovanie emoticon v kazdom pripade som ja vzdy kaslala nato co s cim sa ma ladit podla nejakych pravidiel, nosim farby ci uz oblecenia alebo licenia podla vlastneho pocitu a nalady a podla toho ci sa v tom dobre citim a myslim ze mi to ide viac nez dobre kombinovat, dokonca si trufam tvrdit ze co sa farebneho ladenia tyka a celkovo zmyslu pre farby som viac nez dobra emoticon emoticon

ale radsej tocme o kozmetike, lebo nas este vymazu emoticon emoticon emoticon
6. aug 2010 o 12:01  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
 emoticon emoticon emoticon emoticon
6. aug 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš