Menu Forum

TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

(sk & cz)
9. nov 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
blondiatko
Registrovala sa 12. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1115 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
blondiatko
  • Nevie kedy bude svadba
 jasneee....pridavam sa emoticon k Lush objednafke...
do Lushu som chodila fetovat tu krasnu vonu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
ale nikdy som nevedela, co je na co a bolo mi trapne zakazdym sa pytat predvaciek, aj ked tam boli velice mile emoticon
akurat tie sumigule som nakupovala (jednu este dokonca mam) emoticon
8. júl 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blondiatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
blondiatko
  • Nevie kedy bude svadba
 domi, toto je ta spirala od Lancome, co si minule spominala, ze je dobra?

nemala som so sebou debilnicek emoticon

http://sk.strawberrynet.com/makeup/lancome/amplicils---no--01-noir/26181/#DETAIL
8. júl 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
Registrovala sa 1. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1885 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 no spravme - ale ako hovorim, ja som debil do tychto objednavani a zo zahranicia som este neobjednavalaemoticon mozem sa len viezt? emoticon emoticon
8. júl 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
perindievca
ÉLÉGANCE štúdio vizáže
PRO

Krása - Okres Košice
1
fotoportrét
fotoportrét
perindievca
ÉLÉGANCE štúdio vizáže
PRO

Krása - Okres Košice
1
 ahojky..ja mam naj.the body shop pripravky...ale zial v KE niesu emoticon takze vzdy, ked som v BA nabalim taschen a hopsasa na to..su najvonavejsie a najlepsie na svete..pozor hovorim za seba emoticon
8. júl 2010 o 20:32  •  Svadba bola v októbri 2010  •  www.elegance-studio.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17831 príspevkov. Má 65 priateľov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
Registrovala sa 12. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 17831 príspevkov. Má 65 priateľov. Okres Senec.
 nooo, ja tiez moc zo zahranicia neobjednavam emoticon som len vyriekla moznost, som myslela, ze dakto sa najde, co to urobi za mna emoticon ja peniazky poslem aj predom nemni problem, ale objednavat si netrufnem...

blondik - ee, to nie je ona, ja mam tuto : http://www.mimifroufrou.com/beautyandthesalamander/images/mascara-precious-cells.jpg - ale rozmyslala som aj nad tou, co si sem vlozila ty...
8. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
Registrovala sa 20. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1114 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Senec.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
Registrovala sa 20. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1114 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Senec.
    Prešov, okres Prešov
 myslim ze na UK Lush sa plati postovne podla vahy, takze je dobre objednavat vela ale male - lahke veci, vtedy je to ozaj vyhodne emoticon mne uz raz objednavala jedna baba odtial z MS, na zaciatok by bolo dobre si pozriet UK stranku, vybrat co by kto chcel a potom sa mozme pustit do bjednavky....ak chcete len 1-2 veci tak sa to neoplati asi...
8. júl 2010 o 21:10  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
 jaaj a zabudla som, zbehla som aj do YR a kupila si sprchaca emoticon ten co si pisala ti ciatko tam vobec nemali emoticon tak som si nakoniec vzala ten oranzovy v strede - Květy z Polynésie : http://www.zeny.cz/_images_user/2007/2010/03_b%C5%99ezen/yvesroche3.jpg - cena 2,7€ emoticon
8. júl 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 to je take drahe to postovne? ci preco sa neoplati? ja by som sampuk, telove maslo a tuhy parfum
8. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 tak predsa si bola? emoticon z tej rady mi vonia lotos - ruzovy
http://www.yves-rocher.com.hr/images/13283a.jpg

2,7€ je este celkom slusna suma, myslim, ze ked to bola novinka, tak ich mali drahsie emoticon
8. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
 nooo, som neodolala ...bola som v obchode oproti a tak sa tam na mna vsetko pekne usmievalo, ze som tam nakoniec vosla emoticon mne ten lotosovy praveze nevonal emoticon

to vazne? sa mi to zdalo dost na to, ze je to objem len 200 ml emoticon
8. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 ciatko - ako som pisala, cim viac tym lepsia cena vychadza, ak budes mat malo veci postovne sa ti tak nerozrata na viacero ploziek a tym sa predrazia, ale treba to poriadne nastudovat emoticon
8. júl 2010 o 21:33  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 tak som pozrela moju predoslu objednavku: hodnota objednavky 30,10Ł a postovne ma vyslo 5,34Ł
8. júl 2010 o 21:38  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 aha tak. lebo ked si pisala, ze podla vahy, tak som myslela, ze cim menej, tym lepsie
8. júl 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
1
Registrovala sa 13. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1001 príspevkov. Surrey, Veľká Británia.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
1
Registrovala sa 13. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1001 príspevkov. Surrey, Veľká Británia.
  • Nevie kedy bude svadba
 bell ktore sampony si mala od lushu?
a kto teda ide objednavat, chcem zdrsnujuci sampon atdemoticon
8. júl 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zdenulkaa
Registrovala sa 17. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 167 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zdenulkaa
Registrovala sa 17. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 167 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 eryykah, zdrsnujuci sampon?, to je zas co??? :-O
9. júl 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
1
  • Nevie kedy bude svadba
 zdenulkaa: kocky pisali, ze maju po par samoponoch od Lush drsne-tuhe, tazko rozcesatelne vlasy, no tak chcem taky sampon emoticon

Mam v kosiku: Baby Face-na cistenie, Full of Grace- serum, Jumping Juniper/New Shampoo-ktory bude lepsi? Sandstone mydlo, Heavanilli Massage Bar-tuhy olej..
Buffy ma dobre recenzie fakt sa oplati?
9. júl 2010 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 no ako zdrsnujuci je silne slovoemoticon proste vlasy ziskaju objem a nie su jemne, lietave. ale ci to takto funguje na vsetky typy vlasov, to neviem. ma moje riedke jemne plchy je to fajnemoticon

buffy odporucam, fantaziaemoticon
9. júl 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 erykah- ten New (cervenej farby s hnedou skoricou) je ten "zdrsnujuci"emoticon len vonia ako klinceky so skoricou, ak nevadi.
9. júl 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 eryykah a dalsie Lushky emoticon - sampony som mala tieto:
Rehab - tekuty, vlasy po nom zahustene akoby po tuzidle, tazko sa rozcesavaju ale, ma mentolovy efekt(chladivy)
Blonde - citronova vona, malo peni, ale dobre umyva, ako jediny mi nerobil vlasy az take tuhe a lahsie sa rozcesavali
New - uzasna skoricova vona, prekrvuje pokozku hlavy, vlasy tiez tuhsie
Ultimate Shine - jemna vona, asi najlepsi, vela peni, aj ten robi tuhe vlasy
Celkovo mozem povedat, ze tie mydielkove sampony maju dobre referencie asi vsetky, treba ale ratat s pouzitim vacsieho mnozsta kondcioneru a podla mna nie su vhodne na chemicky velmi poskodene vlasy, lebo este znasobia chemlonovy efekt vlasov (krepovitost)

kondcioner som mala len Coolaulin, ale nobola som spokojna, na mna slaby a nepacila sa mi ani vona
na telo som mam King of Skin - na suchu pkozku velmi dobry, nadherne zvlacnuje, ale jeho obrovka nevyhoda je v nanasani - dava sa priamo v sprche na mokre telo, potom je cela vana mastna a musim ju cistit a to teda neznasamemoticon
You Snap the Whip - nadherne vonia, super peelinguje, ale tak isto bordel po nom a kedze je cierny o to viac
mydlo Bohemian - nadherna svieza citronova vona
Sandstone - vyborny citronovy osviezujuci peeling
odlicovac Baby Face - treba si zvyknut na ten sposob odlicovania, mne nevyhovoval, bol pre mna aj prilis mastny, hodi sa skor pre suchu plet
Angels on Bare Skin - toto mi vyhovovalo perfektne, super cisti plet a pellinguje, trosku divne vonia
Mask of Magnaminty - vyborna maska na mastnu plet aj na problematicku s vyrazkami, odporucam, ma chladivy a stahujuci ucinok
Grease Lightning - som uz spominala ze mne prefektne zabera na vyrazku ak sa nejaka urobi, nic lepsie som este na ten problem nemala
este som mala nejake Balistiky, ale ja sa velmi nekupem, tak pre mna nepodstatne...a aj nejaku tu tonizacnu tabletu na tvar, ale to ma tiez nezaujalo

o tuhych parfemoch som pisala skor, su paradne, urcite odporucam nejaky si vabrat emoticon

maju toho fakt dost na vyber, len treba dobre nastudovat, ja mam este viacero veci co by som chcela skusit, len treba mat na pamäti, ze je to rucne robena kozmetika s prirodnych zdrojov a ako taka obsahuje menej konzervantov a preto sa moze skor pokazit, niektore veci je dobre drzat v chladnicke
9. júl 2010 o 09:15  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 jj, to je nevyhoda tych masiel a peelingov telovych, ze je bordel vo vani a je mastna, neraz som sa paradne smyklaemoticon

super zhrnutieemoticon

to angels on bare skin nevysuje prilis? ja mam skor normalnu az suchu plet, resp. citlivu. pouzivala si to denne ci len obcas ako peeling?
9. júl 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 ciatko - pouzivala som to tak 1-2x do tyzdna, ale je to asi skor na zmiesanu az mastnu plet, hoci vyrazne nevysusoval

jo a presne treba davat pozor aj na bezpecnost vo vani, lebo som tam skoro zuby nechala zahryznute a narazenu kostrc emoticon emoticon emoticon no sranda prevelika to bola emoticon emoticon emoticon ale to cistenie vane od mastnoty ma teda fakt stve...
9. júl 2010 o 09:28  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 este si pamatam, ako som mala sumigulu countryside, ci tak nejako, to mi ostalo pil kila travy a stebiel vo vani, vana zeleno-zltaemoticonemoticon

ok, tak angela vynechamemoticon
9. júl 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 pol kila, nie pilemoticon
9. júl 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
 baby ako sa pouzivaju tie sampuky? si to neviem nejako predstavit emoticon
9. júl 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 len tym parkrat prejdes po mokrych vlasoch a zacne penit. sampuk odlozis a on uz sam dalej nepeni, uschne
9. júl 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
 ahaa, to je celkom fajn...dik ciatko
9. júl 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Nevie kedy bude svadba
 je to aj skvely darcek - moji nim obdarovani sa tesili, aj ked najskor nechapali, co im to davamemoticon a chlapi tym duplom - ako male deti
9. júl 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 domi, ono je to vlaste take mydlo na vlasy, ja to napeneim v rukach a potom dam na vlasy, ak mam malo dam este raz, ten kusok strasne dlho vydrzi, dlhsie ako 200ml samponu, len ho teraba nechat dobre uschnut a je to vyborne na cesty, lebo zabera malo miesta emoticon
9. júl 2010 o 10:22  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
fotoportrét
fotoportrét
domika007
9
 to je super, a mali ste od nich nejaky konkretny?
9. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bellada
1
    Prešov, okres Prešov
 domi kuk vysie, som to tam cele rozpisala emoticon
9. júl 2010 o 10:25  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš