Menu Forum

Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

(sk & cz)
25. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kitinka76
Registrovala sa 5. septembra 2011 na beremese.cz. Pridala 18742 príspevkov a 2 albumy. Má 54 priateľov. Okres Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
kitinka76
Registrovala sa 5. septembra 2011 na beremese.cz. Pridala 18742 príspevkov a 2 albumy. Má 54 priateľov. Okres Břeclav.
 @zuzana76 pracuji jako chemik v jedné z firem které máš v odkazu. mám na starosti zadávání INCI názvů na etikety. limonene a linalool jsou přirozenou součástí éterických olejů(například růžového oleje), které byli použity k parfemaci výrobku. v žádném případě nejsou uměle vyrobeny a dodatečně přidávány!! kvalitu zaručuje i certifikát CPK BIO na který dohlíží KEZ. mimochodem bambucké máslo je luxusní na exemy a suchou pokožku. mám vyzkoušeno!! emoticon
3. nov 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana76 (40 r.)
Registrovala sa 15. januára 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov. Má 51 priateľov. Okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzana76 (40 r.)
Registrovala sa 15. januára 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 6 príspevkov. Má 51 priateľov. Okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
 @kitinka76 dakujem za odpoved, prirodnej kozmetike som verna a o kvalitach bambuckeho masla som sa presvedcila uz aj ja emoticon
3. nov 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem". Poznámka admina: “Nevkládej odkazy na svou firmu (kromě na stránky beremese-pro: tam můžeš uvést další odkazy neomezeně)”
3. apr 2012 o 07:36 • tomiino
fotoportrét
fotoportrét
andeza
Registrovala sa 26. januára 2013 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andeza
Registrovala sa 26. januára 2013 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ja pouzivam Original ATOK kozmetiku, cisto prirodna a mam s nou zatial len tie najlepsie skusenosti. Nakupujem ju cez eshopy, kedze sa v kamennych predajniach zhana tazsie. Najcastejsie ju beriem z na www original-atok eu Maju v ponuke cely sortiment a maju aj skvely servis emoticon
1. feb 2013 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
1gape_svatby (33 r.)
Registrovala sa 24. januára 2013 na beremese.cz. Pridala 21 príspevkov. Okres Písek.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
1gape_svatby (33 r.)
Registrovala sa 24. januára 2013 na beremese.cz. Pridala 21 príspevkov. Okres Písek.
  • Nevie kedy bude svadba
 vždy jsem si myslela, že drahá kosmetika - záruka kvality - opak je pravdou - nyní používám kosmetiku ATOK - jsem velice spokojená a zárověň navštěvuji kosmetiku - léčbu kyslíkem - výrazné zlepšení - vřele doporučuji - www kosmetikamichaela cz/kyslik.html
2. feb 2013 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
kitinka76
fotoportrét
fotoportrét
kitinka76
 @andeza
@1gape_svatby lepší je originál Karel Hádek, než tahle odtržená odnož emoticon
22. feb 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
liviadanova
1
Registrovala sa 13. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky a 1 album. Má 12 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
liviadanova
1
Registrovala sa 13. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky a 1 album. Má 12 priateľov.
 Ahojte, za seba odporúčam prírodnú kozmetiku Weleda. Mám ju vyskúšanú na sebe, manželovi aj dcérke. Natrafila som na ňu ešte keď bola bábätko, keď som hľadala niečo proti zapareninám. Teraz ju používame od hlavy až po päty! emoticon Od sprcháča, cez šampón na vlasy, majú aj skvelé rozmarínové tonikum na rozčesávanie vlasov ... či krémov na tvár alebo oleje na telo. Za vyskúšanie tiež stoje mlieka do kúpeľa a nemusia sa báť ani tí, ktorí majú problém s penou, guličkami či soľou do kúpeľa. Otcovi som na Vianoce darovala brezový sirup a Venadoron, tomu sa veľmi potešil. Je diabetik a často ho bolia nohy. Vendaron používal už predtým a veľmi si ho obľúbil, nohy mu už toľko netrnú a celkovo cíti menšiu bolesť. Takže za našu rodinu určite WELEDA! emoticon
4. jan o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ilonapol
Registrovala sa 13. januára 2015 na beremese.cz. Pridala 28 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ilonapol
Registrovala sa 13. januára 2015 na beremese.cz. Pridala 28 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Co by jste mi doporucili na opruzeniny?
23. feb o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivuskaa (27 r.)
Registrovala sa 1. apríla 2008 na beremese.cz. Pridala 20 príspevkov a 13 inzerátov. Má 152 priateľov.
  • Svadba bola 8. októbra 2016
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
ivuskaa (27 r.)
Registrovala sa 1. apríla 2008 na beremese.cz. Pridala 20 príspevkov a 13 inzerátov. Má 152 priateľov.
  • Svadba bola 8. októbra 2016
    Česká republika
 @ilonapol Havlíkův zázrak. Je to skutečný zázrak jeho celá kosmetika emoticon
23. feb o 18:48  •  Svadba bola v októbri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olivkaq
Registrovala sa 9. augusta 2015 na beremese.cz. Pridala 30 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
olivkaq
Registrovala sa 9. augusta 2015 na beremese.cz. Pridala 30 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 O tom jsem jeste neslysela, dam nato co mi doporuci v lekarne nebo kamaradky co maji vyzkouseneho
29. feb o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexandrijaa
1
Registrovala sa 4. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 108 príspevkov. Okres Partizánske.
  • Svadba bola 17. septembra 2016
    okres Partizánske
fotoportrét
fotoportrét
alexandrijaa
1
Registrovala sa 4. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 108 príspevkov. Okres Partizánske.
  • Svadba bola 17. septembra 2016
    okres Partizánske
 a to je čo za kozmetiku??
29. feb o 19:11  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smea (27 r.)
Registrovala sa 13. októbra 2014 na beremese.cz. Pridala 523 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov. Brno, okres Brno.
  • Svadba bola 22. novembra 2014
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
smea (27 r.)
Registrovala sa 13. októbra 2014 na beremese.cz. Pridala 523 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov. Brno, okres Brno.
  • Svadba bola 22. novembra 2014
    Česká republika
 ja pouzivam len oleje z modrej pupavy, ale maju viac prirodnych kozmetickych pripravkov
29. feb o 20:50  •  Svadba bola v novembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankaradolcova
Registrovala sa 19. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
jankaradolcova
Registrovala sa 19. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Žilina.
 @katwind Ahoj, mam novy objav - BIO Mycí elixír na intimní partie. Je to cisty prorodny prsukt, urcite nebudes mat alergiu. Pouzivam ho hlavne na odlicovanie make-upu ale aj jako sprchovy gel. Je to cesky produkt takze ho kupis aj na eshope original na havlikovaapoteka.cz
3. mar o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zvinaz
Registrovala sa 25. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zvinaz
Registrovala sa 25. mája 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 Caute, ja pouzivam Weledu, mali by byt uplne prirodni a cisti, tak dufam a verim emoticon Oblubila som ich ich kvoli extremne prijemnym vonam, dostupnosti, nie prilis prehnanym cenam a hlavne efektu, mala som predtym viac vyrazok a vypadavali mi vlasky + lupiny, teraz je vsetko lepsie. V DMku sa daju kupit rychlo a bez cakania na donasku. Ake mate skusenosti vy?
25. máj o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš