Menu Forum

Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

(sk & cz)
25. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala sa 9. mája 2007 na beremese.cz. Pridala 983 príspevkov. Okres Brno.
  • Svadba bola 6. júna 2009
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
hveru
Registrovala sa 9. mája 2007 na beremese.cz. Pridala 983 príspevkov. Okres Brno.
    Česká republika
 petuli - lubrikant jako ocni krem emoticon emoticon emoticon to me dostalo, fakt emoticon Jestli je nemate kam davat, tak mi ho vezmi, my s nima uz neco provedeme emoticon A na mydlicko se moc tesim, zase levandule, juppiii emoticon
Aromamys porad nic? To je blby :-/
Hele, ja se tady fakt dobre bavim, na tyhle diskuzi, nejdriv ta aromamys a pak ten lubrikant na oko emoticon
5. feb 2009 o 16:15  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala sa 9. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 561 príspevkov. Má 2 priateľov. Belgicko.
  • Svadba bola 27. júla 2007
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala sa 9. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 561 príspevkov. Má 2 priateľov. Belgicko.
  • Svadba bola 27. júla 2007
    okres Nové Zámky
 mata, doma mame hlohovy a mali sme aj kamilkovy. Ja medzi nimi nevidim nejaky rozdiel. Mala som balsam aloe a levandula a asi levandula je lepsia (mozno preto, ze mi lepsie vonala) - vsetky sampony od Urtekramu su velmi lahke

ano, prunes su slivky emoticon
5. feb 2009 o 16:17  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
Registrovala sa 14. decembra 2005 na beremese.cz. Pridala 2394 príspevkov.
  • Svadba bola 25. júna 2005
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 prunes jsou svestky (aj), ale myslim, ze suseny, ne? a prune francousky je svestka

josefko, jako nechci rypat, ale muzes mi jeste vysvetlit, proc je tedy 330 zarazena mezi nevhodnymi latkami, proc neni aspon mezi neskodnymi ci prijatelnymi? emoticon asi naka prumyslova extrakce emoticon
5. feb 2009 o 16:18  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 a jejej, zase hrubice emoticon
librikanty uz nemam komu davat emoticon to je ale darek, vubec nic takovyho treba my doma neuzijem emoticon emoticon
5. feb 2009 o 16:22  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
hveru
    Česká republika
 stazi - ani jako ocni krem? emoticon ..... mam porad dost emoticon ....
5. feb 2009 o 16:25  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
herminka
Registrovala sa 2. decembra 2005 na beremese.cz. Pridala 3385 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
Registrovala sa 2. decembra 2005 na beremese.cz. Pridala 3385 príspevkov. Má 33 priateľov.
 Petuli, tos mě pobavila - lubrikant jako oční krém emoticon

Kopíruji pár názorů na éteráky od Salusu - co odstavec, to osoba:
Co se týká éterických olejů, tak kvalitu by poznal jen skutečný znalec anebo by se na ní přišlo při chemickém rozboru éteráčku. Já věřím na trhu jen dvěma značkám - Primaveře a Florame, protože přesně uvádějí odkud olej pochází, jak byl získaný, botanický název i čeleď, z jaké části rostliny a také jednotlivé oleje neustále prověřují - na lahvičce je vždy kód a dle toho kódu se dá u vyrobce zjistit rozbor. Jeden a tentýž název oleje může mít různý chemický rozbor tedy účinek - slabší nebo větší. Z českých bych volila spíš Nobilis než Salus, také se mi zdá podezřelý.

Salusu taky moc nevěřím, ale používám jejich eo (eukalyptus,...) při desinfekci WC a tak různě při úklidu, prostě mi přijde škoda ty drahé éteráky na to používat... Na kosmetické účely a provonění bytu nejvíc používám eo od Nobilisu, ty mi přijdou kvalitní a ještě cenově dostupné. Primavera je bezkonkurenční, ale mnohem dražší. Z českých mám ještě něco od Eoné, ale Nobilis se mi zdá lepší.

Na tělo bych salusí éterák nedala. Do odpařovače některé kupuji. Ty, kterých mám větší spotřebu - cena je holt cena. Právě dnes se povedlo našemu dítku jeden otevřený převrhnout (byla v něm ta odpařovací tyčka od Florame), naštěstí to byl právě salusí. Na tělo kupuji nobilísí. O tom, že salus má i syntetické, doufám, víš - ty s hnědým oválkem na vinětě, přírodní jsou jen ty se zeleným.

Salus EO taky nepoužívám, doma mám tak půl na půl EO od Nobilis a Eoné. Salus bych si asi nedala ani do aromalampy, maximálně na ten záchod. Čisté rostlinné oleje od nich špatné nejsou - měla jsem ricinový, BM pouívám ráda, ale EO nevyhledávám.
5. feb 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala sa 2. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 1458 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Šumperk.
  • Svadba bola 26. júla 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala sa 2. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 1458 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Šumperk.
  • Svadba bola 26. júla 2008
    Česká republika
 Já jsem se taky pobavila emoticon A stázko, my je taky nepoužíváme, většinou jsme je dostali přibalený ke sprcháči lavera, takže to taky tak posouváme dále emoticon Zase možná, kdoví časem, třeba se tím začnu patlat celá a zjistím, že je to lepší než kokosák emoticon emoticon
5. feb 2009 o 16:30  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 kdyz mne to asi tak vtipny neprijde, ja si oko (vnitrne) lubrikuju furt emoticon emoticon (umele slzy)
ja jeden lubrikant dala brachovi (no, asi pul roku zrovna nema pirtelkyni) emoticon

no ja tusila, ze salus ne emoticon to byla naka intuice, nikdy jsem ho, ani pres vnucovani, nekoupila emoticon uz tim, ze neco maji chemicke a neco ne, to je takovej malinko podraz (pac kdyz ti to nikdo v obchode nerekne a nemas po ruce brozurku, tak vis prd, co kupujes..)
ale EO uz jsme nekupovali leta, nejak uz je nepouzivame..
5. feb 2009 o 16:45  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 smarja, to nebyl vtip emoticon ted to ctu znovu, to s tim ocnim kremem radila prodavacka emoticon emoticon emoticon
no tak to joooooo emoticon emoticon
5. feb 2009 o 16:46  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
Registrovala sa 24. marca 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 371 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Nevie kedy bude svadba
 A čo je na tom? Asi to má jemné nealergizujúce zloženie, keď je to určené na intímne miesta... tam si podľa mňa musia dať dosť záležať, keďže to ide vlastne na sliznicu. emoticon
5. feb 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 minimalne to, ze je mi rozhodne jedno, jestli mam vrasky na (v) prdeli
..narozdil od oci, ze emoticon emoticon emoticon
5. feb 2009 o 16:52  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 a tedy i jinde, ale vyraz prdel tady pouzit muzu, p..uz radsi vyteckuju emoticon emoticon
5. feb 2009 o 16:53  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
josefka
Registrovala sa 30. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 6647 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Írsko.
  • Svadba bola 29. júla 2006
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
josefka
Registrovala sa 30. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 6647 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Írsko.
    Česká republika
 stazko, mas takovou tu velkou knizku Ecek od herminky? jestli ne, tak pockej, az mi to m prevede z pdf do wordu, abych mohla kopirovat - nechce se mi to psat emoticon .... jo a asi jsem od tebe chytla teplotu emoticon emoticon emoticon
5. feb 2009 o 16:53  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Nevie kedy bude svadba
 stazi emoticon emoticon emoticon
5. feb 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 josefko, knizku nemam (ja to beru jako zbytecnost), mam to stejny rozdeleni ecek jako catf (tzn., ze 330 je zarazena takhle, jestli ale je zase dlasi tabulka a ani v tomhle se odbornici nemuzou shodnout, tak na E prdim-jako kdybych to doted nedelala emoticon, stejne kupujeme jidlo bez nich a je mi jedno, ktery je pry "nezavadny" a ktery neni)..takze to sem kopirovat,ani psat nemusis, uplne jsem na ne zanevrela emoticon emoticon jako na salus emoticon

a mam dobry tip na srazeni teploty, ale ty me s nim vyhodis (uz mam v noci jen 37 narozdil od 37,6 emoticon)
a to jsem dva dny pracovala, nelezela, nepraskovala...proste nic..jen nejim vareny emoticon emoticon emoticon
ale vecer se mi to narusi v restauraci, pac v clear head maj zarezervovana vsechna mista, tak musime do noodlu a tam nic raw nemaj :(
5. feb 2009 o 17:04  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catf
Registrovala sa 29. septembra 2007 na beremese.cz. Pridala 4792 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 8. septembra 2007
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
catf
Registrovala sa 29. septembra 2007 na beremese.cz. Pridala 4792 príspevkov a 1 album.
    Česká republika
 k te kyseline jsem nasla, ze skodi pri pozivani vetsiho mnozstvi, takze zase zopaknu, co uz jsem psala..clovek se taky musi zamyslet nad tim, kolik tech ecek do sebe v ruznych potravinach dostane..kyselina citronova je jako konzervant skoro uplne ve vsem
5. feb 2009 o 17:29  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 catf, s tou sojovkou - jeste se nam neprejedla emoticon
davame ji tam trosku, takovy dochuceni..a ja bych mohla jist porad par jidel dokola, mne se jen tak nic nepreji emoticon) ale polovici jo..ale zrovna ryzi bere spis jako ostatni chleba? ten se ti taky nepreji (a ty sojovky je tam mininalne)

ja k tomu opet dodavam, ze se stravuju hodnekrat mimo domov, takze spolykam tolik ecek, ze ani radsi netusim emoticon tak kdyz uz si neco kupujeme, davame na to opravdu pozor
5. feb 2009 o 17:35  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
josefka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
josefka
    Česká republika
 jeziiis, tak ja to teda napisu emoticon, protoze nesnasim falesny nebo neuplny informace emoticon

kyselina citronova je levna a bezpecna latka, siroce uzivana v potravinarstvi. Nezadouci ucinky se projevili u pokusnych zvirat, ktere byli dlouhodobe krmeny stravou obsahujici 5% kyseliny citronove denne (z celkoveho prijmu potravy). Ucinek se projevil snizenim hmotnosti zvirete a snizenim prijmu potravy (se taky nedivim emoticon), ukazalo se take, ze vysoke davky kyseliny citronove mohou nicit sklovinu a pri nedostatku vit D muze vazat vapnik, ktery se vylucuje jako citronan vapenaty.

To, ze se nekde objevuje jako latka zpusobujici rakovinu se pravdepodobne zaklada na tomto:
Telo potrebuje kyselinu cytronovou, aby mohlo vytvorit energi. Kyselina citronova vstupuje do reakce zv. Krebsuv cyklus a Krebs snad znamena v nemcine rakovina (nemecky neumim, takze nemcinarky, potvrdte nebo vyvratte emoticon )

jak jsem psala, jidlo bez ecek je super a nejlepsi verze, ale nekdy to bez nich nejde a pak je potreba rozlisovat, ktere je dobre a ktere spatne.
catf, nedovedu si predstavit, co a v jakem mnozstvi bys musela snist, abys do sebe dostala i jenom 3% denniho prijmu kyseliny citronove - pravdepodobne vsechno, kde je citronovka jako konzervant plus jeste 5 citronu navrch emoticon

Jinak ja tady nepropaguju ecka emoticon, ale snazim se vysvetlit, ze ne vsechna jsou spatna, protoze je v tomhle mezi lidma dost nepravdivych nebo neuplnych informaci .... nejake jsou kontroverzni, to je jasny, ale jsou i takove (viz kys citronova a rakovina), ktere jsou totalne mimo.
5. feb 2009 o 18:10  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 hele, ja bezim na tu veceri, ja jen chtela pripadne vysvetleni jak to, ze ta 330 je nekterymi odborniky razena do tech mene vhodnych ecek - ne, ze by patrila do tech, co pusobi vyrazne nepriznive
(a tam to urcite krebsovym cyklem nebude emoticon, to preci nejsou tak blbi amatersti prekladaci, ne emoticon

mne vadi spis to, ze kadzy podava jine info, jak ma jako laik zjistit, ze zrovna z te ktere knihy, budou pravdiva :(
5. feb 2009 o 18:18  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
 josefko, ja nevim, kolik jsou 3% meho denniho prijmu..ten pomer se odvozuje z ceho, z vahy?
my citron doma pouzivame hojne a denne cerstvej pri vareni...ale tak jako tak, nevidim duvod kupovat veci, ktere jsou jakkoli konzervovane - to je asi podstatna pointa veci.... nehlede na to, ze neznam proces, jakym se kyselina citronova ziskava z citronu(jestli neni nahodou podobny vyrobe dzusu emoticon )...
5. feb 2009 o 18:22  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
herminka
fotoportrét
fotoportrét
herminka
 Stázi, kdyby sis přece jen chtěla počíst, je ta knížka tady: http://www.bionebio.cz/pub/Ecka.pdf
A odpovím Ti tady: na AP šmíruju, jejich (vaše) diskuse mi připadá přínosná emoticon
5. feb 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
josefka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
josefka
    Česká republika
 stazko a co je to za odborniky???? Nekdy to totiz ani nejsou odbornici, co expeduji ven takovehle informace, vsadim boty, ze to o te rakovine vers kys citronova byl zase nejaky lavinovy spam.
Jinak konzumaci nadmerneho mnozstvi temer cehokoliv si muzes privodit nejake negativni ucinky - kdyz po dobu jednoho roku denne snis 10 jablek, tak si privodis dnu, kdyz denne snis 10 pomerancu, tak si klidne vyvolas vredy a zarucene prujem, kdyz denne vypijes 5litru zelenyho caje, tak se totalne odmineralizujes, kdyz budes denne jist hlavku cervenyho zeli, tak prijdes o vit B1 nebo B2 (ted si presne nepamtuju ktery), takze asi tak emoticon ... to mnozstvi zamerne prehanim, protoze to je asi ta davka kyseliny citronove, u ktere se zjistily negativni ucinky emoticon

catf, musela by sis zvazit, co vsechno za den snis a pak si z toho spocitat 3% .... a do potravin se pridava malicko kyseliny citronove, ramcove tak 0,x%

a stejne si myslim, ze se bavime ja o voze a vy koze emoticon emoticon emoticon ..... o tom neni pochyb, ze kdyz mas na vyber neco s konzervantem a neco bez, tak sahnes pro to bez, ale kdyz ma jeden vyrobek benzoan sodny a druhy kyselinu citronovou a bez konzervantu neexistuje, tak co vezmes????

herminko, vy mate nejakyho trapice???
5. feb 2009 o 20:25  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
josefka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
josefka
    Česká republika
 tak ja zmenim tema emoticon
stazko, kdyz jsi na to raw, tak klicis seminka????
Ja prisla na chut humusu z naklicene cizrny (ten z uvarene mi nechutna), tak do sebe laduju raw cizrnu se spoustou cesneku emoticon.
jinak mam uz mlicko, tak se pak domluvime, kde a kdy se sejdeme. Videla bych to na patek 13. nebo pondeli 16.odpoledne (to by mi mozna vyhovovalo vic, tolik bych nechvatala).
5. feb 2009 o 20:29  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala sa 2. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 257 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala sa 2. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 257 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Žilina.
  • Nevie kedy bude svadba
 telove mlieko alverde oliva + aloe vera ma vazne zvlastnu vonu, ale da sa na nu zvyknut (narozdiel od ruzoveho oleja alverde)... mne to vonia ako fernet citrus emoticon

stazi, ake umele slzy pouzivas??? mas nejake prirodne?

inak ked sme uz pri tych ociach, neviete mi poradit co robit so sustavne cervenymi ocami?? mam v jednom kuse popraskane zilky a jedine co mi pomoze (zial len na chvilocku) je visine emoticon niekde som vycitala, ze je na to dobre brat ascorutin, ale ten mi nezabral a uz vazne neviem...
5. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
 josefko, mas pravdu, ze se bavime o ruzny zveri emoticon

a dejte uz pokoj s raw emoticon ..ja si ted nedavno procitala bio diskuzi a vareni a je tam spousta vedomosti od josefky na tema, jak je vareny tohle a tamhleto lepsi pro vstrebavani toho a toho..takze tak emoticon
5. feb 2009 o 20:40  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
josefka
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
josefka
    Česká republika
 nojotojo emoticon .... ja treba dneska mela uuuzasnou polivku z rajcat, cervene cocky a celeru a mrkve a cibule, cesneku, porku, bazalky, tymianu, oregana a nakonec zeli sparene ve vode a nakrajene na kousky a pridane do polivky po rozmixovani ..... zkusim to dat na vareni emoticon
Jinak naklicena seminka a lusteniny jsou jedno z nejzdravejsich pokrmu - lehce stravitelne, plne enzymu a spousta vitaminu a mineralu .... rika se tomu life food a patri mezi superfood a rekla bych, ze vitariani se tim celkem zivi
emoticon emoticon
Treba salaty z klicku jsou vyborny a zmineny humus jakbysmet emoticon ..... nebo treba mungu beans pridane to polevky tesne pred konzumaci - uplna lahoda emoticon
5. feb 2009 o 20:59  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
  • Nevie kedy bude svadba
 catf... prosiiim, mohla by si sem dat link na tu diskusiu o bio vareni?? dakujem
5. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 josefko, ano, obcas klicim (pbcas to zasmradne emoticon nejak to casove nezvladam), ale nejradeji uz kupuju klicky u vietnamcu, ty miluju ze vseho nejvic emoticon)
jinak na vitariana neaspiruju, drzela jsem to 100% kvuli teplote, jinak normalne to, bohuzel, nezvadam emoticon) ..jinak polivka se da udelat i raw..
jo abych nezapomnela, jeden zdroj, ze ktereho cerpam, je tady:
http://www.potravinova-alergie.info/clanek/emulgatory-ecka.php
dalsi nemuzu najit, ale byla tam tabulka, uplne stejna emoticon (mam v zalozkach nejak nepredhledno)

catf, kdyz oni ti jini lidi tvrdi zas neco jineho (ze syrove je vzdy lepsi nez tamhleto a tamhleto varene emoticon), jsme opet u toho emoticon)

jinak kdyby to nekoho zajimalo, tady je vita "kucharka"
http://vitakucharka.blog.cz/0901
na obcasne zpestreni ci pokus o zvyseni podilu ovozel ve strave dobra, ne? emoticon

gwen, pouzivam kapisky refresh (pry ma identicke slozeni jako prirozene slzy), obsahuje:
na, cl, k, mg, ca, puritet -coz je konzervacni latka a sodium carboxymethyl cellulose (CMC) - coz je zvlhcujici latka..takze prirodni nejsou, ale to kontaktni cocky moc prirodni (ve smyslu prospesne oku), taky nejsou emoticon) takze oboje (cocky i kapicky) - zadna slava, ale funguji..prirodni zadne nemam, ani netusim, zda existuji

13mam cely den zabity..16 po paty hodine by to slo..
5. feb 2009 o 21:31  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yenn
Registrovala sa 25. mája 2005 na beremese.cz. Pridala 2796 príspevkov a 2 albumy. Má 24 priateľov. Okres Nový Jičín.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
yenn
Registrovala sa 25. mája 2005 na beremese.cz. Pridala 2796 príspevkov a 2 albumy. Má 24 priateľov. Okres Nový Jičín.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Česká republika
 catf, zkus tohle napsat na vitarianske forum a oni Te z toho raz dva vyvedou emoticon emoticon emoticon

ono neni nic lepsiho nez so to zazit, veskere presvedcovani je marne, pokud tomu clovek nechce verit a nevyzkousi to....ja nevim ze by nektery vitarian rekl, ze se citil na varenem lip emoticon
5. feb 2009 o 21:34  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Nevie kedy bude svadba
 Keď tu riešite tel. mlieka alverde... skúsila som 4, ani jedna vôňa mi nevadí, najviac sa mi páčilo pomarančové (ktoré už nejaký čas nie je v BA dostať) a na druhom mieste je to olivové... lepkavosť mi nevadí, však to vsiakne, a až tak cimprlich nie som emoticon . Čo mi nevyhovovalo, bolo také s ružou na obrázku, na mňa príliš málo mastné, taktiež mínus pre to s bielym? čajom a jasmínom... nejako divne ma to štipká na oholenej pokožke, takže e-eee.
5. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš