Menu Forum

Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

(sk & cz)
25. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala sa 2. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 1458 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Šumperk.
  • Svadba bola 26. júla 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala sa 2. januára 2008 na beremese.cz. Pridala 1458 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Šumperk.
    Česká republika
 Chloe, nad homeopatiky jsem přemýšlela hodně, ale nevím, za jaký konec to vzít. Nicméně nouze naučila Dalibora housti, takže zase projíždím internet a chtěla bych se zeptat josefky nebo dalších znalkyň emoticon , jestli a) na chřipkové onemocnění je o.k. Oscillococcinum (je v tom Anas barbariae hepatis et cordis extractum 200 K + pomocné látky: sacharóza, monohydrát laktózy) a Mercurius Solubilis se stejnými pomocnými látkami. A za b) na kožní problémy jsem zatím nic neobjevila, takže s tím teď otravovat nemůžu...
13. nov 2008 o 11:53  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala sa 13. januára 2007 na beremese.cz. Pridala 519 príspevkov.
  • Svadba bola 17. septembra 2006
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala sa 13. januára 2007 na beremese.cz. Pridala 519 príspevkov.
  • Svadba bola 17. septembra 2006
 Ja spis myslela abys skocila za nejakym homeopatikem-dermatologem,ktery si te vyposlechne a rozhodne pro tebe tu nej lecbu...
13. nov 2008 o 12:07  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
 Takovýho jsem chloe nenašla emoticon Resp. nechci jít za někým namátkově vybraným, ale za někým osvědčeným, doporučeným, a na toho nemůžu kápnout...
13. nov 2008 o 12:28  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catf
Registrovala sa 29. septembra 2007 na beremese.cz. Pridala 4792 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 8. septembra 2007
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
catf
Registrovala sa 29. septembra 2007 na beremese.cz. Pridala 4792 príspevkov a 1 album.
    Česká republika
 chloe, premyslet je ale dobry emoticon..proste holt jsou urcity treba i vrozeny dispozice a existuje spousta latek, ktere ovlivnuji nasi genetiku..takze nezbyva nic jineho nez se pidit a zkouset, co nam dela dobre a naopak..ja napriklad uz vim, ze nemuzu moc mlecne vyrobky(hlavne tucny syr), urcite druhy chleba(vetsinou ty, co se tvari jako celozrnne), krabicove dzusy..taky bych mela omezit alkohol(coz je hrozne tezky emoticon ) a musim si davat pozor na velikost porci

petuli, a co konkretne zpusobuje ten tvuj exem?
13. nov 2008 o 14:24  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
 No catf, to je právě problém, protože to nevím... Většinou se to dává do souvislosti právě s přecitlivělostí na kosmetiku (hlavě parabeny), může být z užívání antikoncepce, z rozmnožení plísní v organismu, potravinovou alergií, poruchou zažívacího traktu i s oslabením vnitřních detoxikačních orgánů (ledviny, játra).
Výhradně přírodní kosmetiku používám od srpna a začátek PD se objevil už někdy v červnu. HA nepoužívám tak... 6 let určitě. To ostatní - potravinová alergie - teď jsem ve fázi zjišťování. S plísněmi jsem nikdy problém neměla, ovšem kdoví, jak to se mnou je. Kožní lékařka mi nikdy testy nenabídla, tak taky přemýšlím, jestli se na ně nevnutit, a homeopatického nebo výživového poradce prostě nemůžu objevit. Takže tak trochu bojuju naslepo... emoticon
13. nov 2008 o 15:05  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
 peti, a co takhle proste na cca mesic zkusit lehkej detox, jak psala juju..zadne mleko, psenice, cukr, kofein, alkohol, pit bylinkove caje..ja to mam v planu..o vikendu udelam zasoby a podivam se na recepty do apetitu
13. nov 2008 o 15:19  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
franny
Registrovala sa 8. júla 2008 na beremese.cz. Pridala 12 príspevkov. Praha, okres Praha.
  • Svadba bola 8. augusta 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
franny
Registrovala sa 8. júla 2008 na beremese.cz. Pridala 12 príspevkov. Praha, okres Praha.
  • Svadba bola 8. augusta 2008
    Česká republika
 petuli: peroralni dermatitidu jsem mela dvakrat po sobe, obvykla lecba nedavat na sebe nic krom prevarene vody mesic a vic nikdy nezabraly + samozrejme nedrazdiva a zdrava strava, vzdy mi to musel kozni prelecit antibotiky (Doxybene), atb neni take pro telo nic moc, ale byla jsem uz zoufala, po prvnim vyleceni jsem se vratila bohuzel k normalni kosmetice, od druheho vyleceni pouzivam pouze prirodni kosmetiku a v uz se to nikdy nevratilo (jsou to 2 roky)
13. nov 2008 o 15:37  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
 Taky to plánuju, jsem ve shonu, těch informací je na mě moc a potřebuju si je utřídit, udělat si nějakou koncepci... Tu knížku od J.H. mám, tak to podle toho chci zkusit. Cukr = i med? To by mě lehce znervóznělo asi, s medem piju černý čaj a někdy i dva denně, tak možná je to taky dost silný, nevím. Jaký recepty v apetitu myslíš, nějaký detoxikační, nebo jako konkrétně s jáhlami, quinoou apod.?
13. nov 2008 o 15:45  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
 Franny, taky jsem to brala před rokem, a děsím se toho, že by to měla být jediná alternativa. Před rokem jsem to měla, zmizelo to, jenže zhruba za půl roku se to začalo vracet. No a vzhledem k tomu, že se právě hodlám detoxikovat a na jaře se třeba pokusit o miminko, tak kolem antibiotik chodím velkým obloukem, stejně tak kolem mastí s nimi apod. ... Je to hroznej humus a taky mám strach, aby se potom oslabení nemohlo na dítě nějak přenést, aby nebylo náchylnější, nevím, jak to vysvětlit, prostě nechci antibiotika užívat, aby na ně nebyl navyklý můj organismus a posléze organismus dítěte, jestli to vůbec je možný.
13. nov 2008 o 15:48  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
 petuli, ..ja si ted dost ctu o olejich, jejich vlastnostech apod..
napr. avokadovy olej, ktery je dobry na leceni ruznych ekzemu a lupenky, obsahuje vitamin A, D, E, lecitin a mineraly, takze plet vyzivuje a regeneruje a vyhlazuje
olej z pupalky plet hydratuje a doporucuje se taky pri ekzemech a lupence
klickovy olej je obvzlast dobry na obnovu pleti zejmena v pripade dermatitidy, spaleni sluncem aj..

takze mix mandloveho s 10% pupalky nebo avokada a s 10% klickoveho bys mohla zkusit..mandlovy olej se dobre vstrebava, takze je dobry jako zakladni olej a na zlehceni konzistence se muze jeste pridat hroznovy
13. nov 2008 o 15:57  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
 Díky za recept emoticon Mandlový používám ráno, dýňový večer zevnitř i zvenku, pomáhá mi na vyrážku v dekoltu, ale na PD ne. Napadlo mě zkusit ještě ten pupalkový, dokud nebude v ČR ten rybí eskimo3, jak psala josefka. A klíčkový nebo avokádový mě zatím nenapadl, podívám se na ně emoticon Především ale budu muset vysadit všechny možný ty alergeny a donutit se používat tu filtrovanou vodu, myslím, že chlór na to působí během sekundy a docela drsně.
13. nov 2008 o 16:01  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
 petuli, v tom apetitu si vyhledam presne vsechno, kde jsou jahly, quinoa, pohanka..mam hrozne rada takovy mismase se zeleninou...rajce,cibule, cesnek, cuketa, lilek, mrkev..a jak jsi psala ten recept do varici diskuze, tak prave chci udelat neco na ten zpusob..brambory, jahly, zelenina, porek a indicke koreni(seminka horcice, fenykl, kardamom, rimsky kmin) a obdobne k tomu pridavat cizrnu, cervenou cocku, bulgur..o vikendu pujdu u nas do arabskeho obchudku, kde maji tyhle obiloviny a lusteniny na vahu..
doufam, ze detox nema problem s lusteninama, co?
13. nov 2008 o 16:02  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
 petuli, mozna ze bys mi mohla poradit..schanim nezavadnou vodu ve spreji..hrozne mi vyhovuje, kdyz si muzu nastrikat vodu na oblicej a pak az nanest krem..nemas nejaky tip?
13. nov 2008 o 16:04  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
Registrovala sa 21. februára 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 232 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 5. mája 2007
    V Nitre
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
Registrovala sa 21. februára 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 232 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre
 Petuli, narýchlo som prečítala Vašu diskusiu, súhlasím s tým postupom pred plánovaným otehotnením... My sme sa o bábo začali postupne snažiť od septembra 2008 a už od januára tohto roku som vyslovene odmietala akékoľvek lieky /napr. i vakcíny proti kliešťom a chrípke/ a antibiotiká. V lete som bola dosť chorá a mala som krízu, tak som musela prijať antibiotiká ale len takú "slabšiu verziu" , lekárke som povedala, že plánujem otehotnieť a ona ma len podporila a lieky ktoré mi predpísala mali výslovne napísané, že sa môžu i počas tehotenstva. HAK som vysadila pred rokom ........ Chcela som prejsť dôkladnou detoxikáciou ale Josefka mi vtedy napísala, že by mi to vzhľadom na možné tehotenstvo neodporúčala. Tak sa snažím len tak mierne a postupne....Myslím si že aj keď si niekedy pripadám ako šialená /u lekára odmietam lieky, lebo možno o XY mesiacov budem tehotná a niektorý lekári sa na mňa čudne dívali/ je to investícia do zdravia dieťaťa. Aspoň ja mám ten pocit. Veľa chorôb sa dá naozaj vyliečiť bez antibiotík. Kamoška je detská lekárka, dlho sa pripravovala otehotnieť a potom zrovna keď barla lieky sa to podarilo .. na a ona uvedomijúc si riziká 9 mesiacov trpla aby bolo všetko OK. Nakoniec to dobre dopadlo....

Ďakujem za rady s olejmi, kúpim si ten Nobilis mandlový a marhulový a ešte aj ten kokosák Liveon.
Tiež chcem Sonett na parkety .............. Všetkým želám príjemný a pohodový večer
13. nov 2008 o 16:07  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
 Vlastně srovnám ten detox J.H. s "dietou" pro zdravou pleť z té knížky, co mám. Ta doporučuje vysadit: cukr, pečivo, sušenky, moučníky z bílé mouky, umělá aditiva, smažená jídla, tučné potraviny - máslo, šlehačka, průmyslově zpracované tuky, kouření samozřejmě, alkohol, červené maso zřídkakdy. Potraviny s lepkem se během 2týdenní kůry na pročištění pleti taky nedoporučují. No tak v podstatě z toho mi zbývá vysadit max. ten med a občas máslo. A ano: 2 litry vody denně (měla bych se dokopat pít víc), 5 x denně ovoce a zelenina, cibule, česnek, čerstvá semínka, nenasycené tuky, vláknina, biopotraviny, alternativy k mléčným výrobkům - sója, naklíčená semena, fazole, čočka. Takže tady u mě - více vody, více ovoce a zeleniny, více luštěnin, zkrátka všeho více. Sakra co já vlastně jím? Jím hodně jablek, syrových i dušených. Jím sem tam dýňový kváskový chléb. Jím rýži, quinou, kuskus, brambory ve slupce, dušenou zeleninu, rajčata. Občas jím kuřecí maso nebo pangase. A sem tam si kupuju kokosovou fairretu, tu miluju, ale ta je z mléčné čokolády. A sušenky ze zemanky, ty jsou z části ale taky z pšeničné mouky, i když bio.
Jo! Ještě mám dotaz asi na josefku, když jsi říkala, že jsi viděla ten vit. c + šípek, myslela jsi konkrétní? Našla jsem jeden s docela dobrým složením podle mě http://www.pangamin.cz/web/clanek?klic=41 ale není v lékárnách k sehnání. A když se dívám na složení jiných c + šípek, např. od MedPharma, tak se mi to složení moc nelíbilo... Vím, že jsi psala, že v Irsku se prodávají v health shopech, když se koukneš třeba na svůj zinek, je v jeho složení něco nepříliš kosher? Prostě nevím, od jaké firmy to hledat.
13. nov 2008 o 16:19  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
 Já jsem zrovna včera četla recept na obličejový sprej s oleji. Chce to koupit nádobku s rozprašovačem, použít balenou vodu a co konkrétně v něm bylo, na to se podívám. A potom je moc fajn ta růžová od Tautropfenu, mají ji i ve vzorečcích, nezkoušela jsi? Popř. květinový vody primavera?
13. nov 2008 o 16:26  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
herminka
Registrovala sa 2. decembra 2005 na beremese.cz. Pridala 3385 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
Registrovala sa 2. decembra 2005 na beremese.cz. Pridala 3385 príspevkov. Má 33 priateľov.
 Petuli, co říkáš na složení tohoto:
http://www.doplnky-vyzivy.cz/jml-vitamin-c-1000-se-sipky-90-tablet-30-tablet-zdarma/d-69068/
13. nov 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
 S luštěninami problém nemá, taky mě to udivilo, akorát na sóju mohou probíhat alergické reakce. Vhodné jsou zvláště hrušky, banány a papája, rýže, pohanka (docela mě mrzí, že mi nechutná), jáhly, quinoa, oves, žito, ječmen (pokud nejsou osoby citlivé na gluten) a čerstvé maso. Taky se dívám, že alergeny jsou i citrusové plody (máme docela spotřebu citronů).

Přeju Marti, ať se to brzo povede emoticon A dej vědět, jaký je meruňkový olej!
13. nov 2008 o 16:31  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Česká republika
 Hermi, to se mi zdá o.k. Fosforečnan vápenatý je konzervant, kterýmu Syrový dává 4, ale Vrbová o něm píše, že je bezpečný a že zatím nebyly prokázázny žádná škodlivé vlivy. Ostatní má 3, kys. askorbová je úplně v pohodě, akorát kys. stearová a sodná sůl můžou pocházet z živočišných zdrojů.
Nechápu teda, proč je ten fosforečnan ohodnocen známkou 4, nevíš o tom josefko něco?
13. nov 2008 o 16:45  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
herminka
fotoportrét
fotoportrét
herminka
 Petuli, tak to je fajn, že "můj" vitamín C je OK emoticon Používáme ho už dlouhé roky. Abych pravdu řekla, nad léky a vitamíny jsem se nikdy z tohoto hlediska nezamýšlela, až teď v poslední době. Víc jsem vždy řešila potraviny.
13. nov 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kiam
Registrovala sa 10. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
fotoportrét
fotoportrét
kiam
Registrovala sa 10. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
 Čítam diskusiu o jedle a o bio kozmetike. Musím povedať, že pred 10 rokmi, keď som začala byť alergická na bežné kozmetické prípravky vrátane sprchových gélov a šampónov,nebol taký výber ako teraz. Dnes sa už vytešujem z biokozmetiky a dokonca aj z biodekoratívky. Výber však nie je až taký dobrý ako v ČR.
Mám aj peľovú alergiu - mnohé roky a náväznosti na ňu sa mi vytvorila potravinová alergia a alergia na plesne. Ale ako čítam jednotlivé príspevky, stravovanie si musím prísne kontrolovať. Napr. na sóju a výrobky z nej som alergická, aj na orechy všetkého druhu a na kadečo iné.
13. nov 2008 o 19:32  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
 petuli, tak myslis,ze balenou vodu a rozprasovac a je to? ja chci jen neco zakladniho..ta tautropfen kvetinova voda je samozrejme skvela, ale mne je to lito patlat jen tak pod krem emoticon uz takhle je ten tautropfen drahej..fakt ale je, ze uz si nepripadam vubec seda..vcera jsme parily s kamoskama a dneska mi nebylo nic moc, ale plet ma furt barvu peknou..akorat se mi ted vic masti, tak premyslim, jestli je to tim, ze si zvyka na prirodu nebo jestli jsem si vybrala spatnou radu emoticon

od zitrka najizdim na mensi detox a chtela bych to vydrzet cely mesic..hlavne nejist chleba a nic dalsiho, v cem je lepek..jist vic ovoce a pit vic vody..

petuli, co se tyce vynechani cukru pri detoxu, ma se na mysli rafinovany cukr nebo veskery(i prirodni trtinovy apod.)?
13. nov 2008 o 22:31  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
josefka
Registrovala sa 30. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 6647 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Írsko.
  • Svadba bola 29. júla 2006
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
josefka
Registrovala sa 30. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 6647 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Írsko.
  • Svadba bola 29. júla 2006
    Česká republika
 tak ja si ted z vas pripadam uz jako cune se svym jidelnickem emoticon .....
Moc vas nestiham, tak jenom co mi utkvelo:
stazko, jak cinska medicina dosla k tomu, ze neni dobre jist moc syrove stravy nevim, ale dietologove k tomu dosli na zaklade fyziologie tela a ruznych medicinskych a chemickych vyzkumu a studii .... nektera zelenina ma vlakninu, ktera je spatne stravitelna a nadyma, varenim se stane stravitelnou - klasickym pripadem jsou treba brambory. Varena mrkev ma treba vic antioxidantu nez nevarena a treba lide se zaludecnima vredama by pri rozjetych vredech vubec syrovou stravu jist nemeli, protoze je drazdi, stejne tak lide se strevnima problemama .... ja se priklanimk nazoru, ze vsechno se ma jist s mirou a vsechno ma byt v rovnovaze - tedy varena i nevarena strava. Jinak te ale nepresvedcuju, kdyz ti to vyhovuje, tak je to v poradku emoticon.

catf, kde jsi cetla to o tom lepku? jestli se chces vyhnout lepku, tak musis vynechat i oves, jecmen, zito .... vis, ze mame ve strevech enzym, kterej lepek rozstepi ? Proto jsou lide s celiakii, ti tenhle enzym nemaji.

petuli o vitaminech v CR moc prehled nemam emoticon Ted uz mazu spat a zitra uz snad prijdu domu driv, tak snad zvladnu sem dat nejake info.
13. nov 2008 o 23:07  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
 josefko, o tom lepku vim, celiak urcite nejsem ,ale chci zkusit, jaky to bude mit na me vliv..v ramci prechodu na prirodni kosmetiku mirny detox pomuze a ja chleba jim hodne, coze taky dobry neni..zvykla jsem si na omezeni syru a ted si jenom potrebuju zvyknout na omezeny prisun chleba..i proto, ze kdyz mam mlsnou, tak hned sahnu po chlebu a takhle si budu muset najit zdravejsi alternativu
13. nov 2008 o 23:39  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
Registrovala sa 29. októbra 2007 na beremese.cz. Pridala 1031 príspevkov. Okres Kroměříž.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
Registrovala sa 29. októbra 2007 na beremese.cz. Pridala 1031 príspevkov. Okres Kroměříž.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    Česká republika
 Catf, nějakou květinovou vodu s rozprašovačem má i Saloos, zkus se podívat, jednu dobu jsem ji používala, místo pleťové vody. Ale tehdy jsem přírodní kosmetiku neřešila, tak nevím, jestli má certifikát.
Když máš mlsnou šáhneš po chlebu? To já po čokoládě, teď už ale Bio. emoticon
14. nov 2008 o 07:52  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
herminka
fotoportrét
fotoportrét
herminka
 Mám takový dojem, že květinové vody Saloos mají certifikát CPK.
Taky jsem se musela pousmát nad tím, že Catf jí při mlsné chleba emoticon A připomnělo mi to, jak jsem na kolejích, když nic jiného nebylo, jídávala chleba s kečupem emoticon
14. nov 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
catf
    Česká republika
 to mam po mamince emoticon
tak na ten saloos kouknu, dekuju emoticon
14. nov 2008 o 09:09  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
Registrovala sa 14. decembra 2005 na beremese.cz. Pridala 2394 príspevkov.
  • Svadba bola 25. júna 2005
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
Registrovala sa 14. decembra 2005 na beremese.cz. Pridala 2394 príspevkov.
  • Svadba bola 25. júna 2005
 catf, evoluce je zjevna, ale v oblasti strev - traviciho traktu, tak ten se za milion let nezmenil emoticon
varenim zadna hodnotna vec nevznika, jenom se stavaji nektere surovny chutnejsi, ale take chudsi na enzymy, vitaminy..takze porad ve varenem nevidim nic prinosnejsiho, co by mit navic narozdil od raw, naopak pri tomhle srovnani z toho muze varena strava vyjit jenom hur - ale chapu, ze muze mit vetsi energetickou dostatecnosti, to ano, ale jakou emoticon jinak energeticky dostatecna je i vitarianska strava.. vsechno, co potrebujeme, je podle me v ovoci, zelenine, oriscish, semenech, medu.. emoticon jenomze lidi radi jedi, takze tenhle smer asi nebude mit nikdy moc priznivcu, to chapu emoticon
josefko, jenze ty pises o nemocnych lidech, kteri si uz to zazivani zhuntovali sami emoticon ja taky nikoho nepresvedcuju, jim stejne jako prase, uz jsem to vysvetlovala, ale proste to mi nebrani, abych nevidela, ze to je "spravny".. ad rovnovaha, zalezi na uhlu pohledu emoticon

chloe, taky si myslim, co uz se psalo, je to preci zjevne, driv nebylo vsechno tak znicene, znecistene, lidi se vic hybali, pracovali, tolik se neprezirali, nebylo tolik chemickych a prazdnych potravin..

jinak debaty o jidle me moc nebavi a k tem jakoze urputnym smerum, me spis prijde urputne (catf promin, furt mi to vrta v hlave, pac me by tohle nenapadlo), si treba na rautu nedat ani jednohubku, pac jakoze nevim, z ceho to pripravovali emoticon
catf a do jakych restauraci tedy chodite (krom noodlu)? a tam jako vite, jak to jidlo pripravuji?

jinak tedy 150ti let se dozit nehodlam a ani nechci emoticon
14. nov 2008 o 09:35  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
    V Nitre
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
    V Nitre
 Ahojte, len tak pre zaujímavosť

http://www.ekodalej.sk/clanky-16-Zlozenie_kozmetiky_co_v_prirodnej_kozmetike_nenajdete
14. nov 2008 o 09:45  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
    V Nitre
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
    V Nitre
 a ešte jeden............ http://www.ekodalej.sk/clanky-15-Panensky_kokosovy_olej_BIO
14. nov 2008 o 09:47  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš