Menu Forum

Zháňam fotografa a kameramana na 7.9.2013 zo Žiliny a okolia

6. jan 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
sgwen
4
Registrovala sa 24. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
sgwen
4
Registrovala sa 24. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 3 priateľov.
 viete niekoho poradiť emoticon ?
28. apr 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 3 týždnami)

@sgwen Dobry Vecer,

Sme manzelsky par fotografka a kameraman, pozrite si nas profil tu na stranke moja svadba alebo na nasej stranke duckling.sk

Sme zohrati, tvorime modernym kreativnym stylom, vsak posudte sami. Do Ziliny docestovat nie je problem, ak by ste si objednali obe nase sluzby vieme sa dohodnut na zvyhodnenej cene

s pozdravom

Andrea Suchal
duckling production
28. apr 2013 o 23:47  •  duckling.sk , office@duckling.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
 Dobrý deň, ak ste ešte nezohnali fotografa a kameramana, tak pozrite našu ponuku.
16. máj 2013 o 15:42  •  www.studiokama.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwin27
3
Registrovala sa 16. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
iwin27
3
Registrovala sa 16. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Topoľčany.
 ja som mala svadbu v okoli Ziliny. Fotografa mozem odporucit Marek Kvackaj a kameramna Infinity Studio Tomas Stanko. Su to mladi ludia a ich pristup bol kamaratsky a velmi profesionalny. Svadbu sme mali len pred 2 tyzdnami a vyhotovit video a fotky trva dlhsie ale verim ze nebude z ich strany ziaden problem kedze mi boli tiez odporuceni tu. Pozri si ich web stranku, robia velmi pekny veci. emoticon tak vela stastia pri hladani xx emoticon
26. jún 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
damdamin
Exkluzívne svadobné filmy a profi fotografie.
Michal Hubus PRO

Foto a video - Okres Trnava
3
fotoportrét
fotoportrét
damdamin
Exkluzívne svadobné filmy a profi fotografie.
Michal Hubus PRO

3
 Radi zodpoviem blizsie otazky ohladom foto a video sluzieb emoticon Ak by ste mala zaujem, kludne sa mi ozvite emoticon Prajem pekny den emoticon
26. jún 2013 o 16:11  •  www.damdamin.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

Dobrý deň,
ponúkam Vám naše služby emoticon
S pozdravom
9. sep 2013 o 15:53  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videomirec
MirecVIDEO
Mirko Filo PRO

8

“Https://www.youtube.com/watch?v=JqL1PcQ2DBc”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
videomirec
MirecVIDEO
Mirko Filo PRO

8

“Https://www.youtube.com/watch?v=JqL1PcQ2DBc”
(Pred 1 rokom)

emoticon Dobrý večer,
Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
S pozdravom
6. jan 2014 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to