Zháňam fotografa a kameramana na 7.9.2013 zo Žiliny a okolia

Profilova fotka
viete niekoho poradiť :) ?
Odpovedať
Profilova fotka
@sgwen Dobry Vecer, Sme manzelsky par fotografka a kameraman, pozrite si nas profil tu na stranke moja svadba alebo na nasej stranke duckling.sk Sme zohrati, tvorime modernym kreativnym stylom, vsak posudte sami. Do Ziliny docestovat nie je problem, ak by ste si objednali obe nase sluzby vieme sa dohodnut na zvyhodnenej cene s pozdravom Andrea Suchal duckling production
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak ste ešte nezohnali fotografa a kameramana, tak pozrite našu ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala svadbu v okoli Ziliny. Fotografa mozem odporucit Marek Kvackaj a kameramna Infinity Studio Tomas Stanko. Su to mladi ludia a ich pristup bol kamaratsky a velmi profesionalny. Svadbu sme mali len pred 2 tyzdnami a vyhotovit video a fotky trva dlhsie ale verim ze nebude z ich strany ziaden problem kedze mi boli tiez odporuceni tu. Pozri si ich web stranku, robia velmi pekny veci. :) tak vela stastia pri hladani xx :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Radi zodpoviem blizsie otazky ohladom foto a video sluzieb :) Ak by ste mala zaujem, kludne sa mi ozvite :) Prajem pekny den :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?