Menu Forum

Voľný kameraman Liptov na 8.7.2017 ?

31. máj 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
ajka1511
1
Registrovala sa 18. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
ajka1511
1
Registrovala sa 18. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa.
 Hľadám kameramana na 8.7.'17 na Liptove? Žiadne dlhé záznamy,stačil by mi jeden videoklip max do 15 min. (
emoticon
25. máj 2017 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
2mikes
Registroval sa 9. apríla 2017 na mojasvadba.sk. Pridal 21 príspevkov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
2mikes
Registroval sa 9. apríla 2017 na mojasvadba.sk. Pridal 21 príspevkov. Okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
 Spraviť klip zo svadby sa dá len keď je daný človek na celej svadbe. Keď tam máš pružný strih, ale časti, kde sa čosi deje je to pekná pamiatka bez nudy. Myslím si, že je dobre mať natočené a potom si vyberať čo použijem a čo nie. Ako sa potom škrabať za ušami aj to tam mohlo byť aj hento. Nikdy nevieš čo sa na takej akcii udeje. Čiže radím ti natoč si celú a potom si sprav zostrih. Prípadne si sprav dve verzie pre net krátku a pre domáce použitie. Dnes to vnímaš tak, že chceš krátke videjko. Ale budeš mať viac rokov kopu ludí sa pominie a rada si pozrieš po 20 rokoch kto tam bol a ako ste sa bavili. Po .... už nič nevrátiš. Lepšie je mať niečo navyše a vytriediť ako keď ma niečo dobré chýbať. Len názor
25. máj 2017 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajka1511
1
fotoportrét
fotoportrét
ajka1511
1
 @2mikes veru asi dobre vravíš emoticon
25. máj 2017 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jezusii
PICOLLO - design & video studio
PRO

Foto a video - Okres Liptovský Mikuláš
6
fotoportrét
fotoportrét
jezusii
PICOLLO - design & video studio
PRO

Foto a video - Okres Liptovský Mikuláš
6
 @ajka1511 Termin volny, ak bude zaujem treba sa ozvat a rezervovat
25. máj 2017 o 21:42  •  www.picollo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (29 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
29

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (29 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
29

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
ak Vás zaujala naša práca veľmi rada Vám ponúknem naše služby. emoticon
V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom emailu alebo IP.
Ďakujem
S pozdravom
26. máj 2017 o 12:52  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
29. máj 2017 o 22:11 • piarpro
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
28

“Ludia nevedia co chcu pokial im to neukazete .. A preco nas ? Urcite na to pridete sami .. . ;- ) WooW Production Foto Video - http://woowpro.sk https://youtu.be/5BkuAvmJlig”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
28

“Ludia nevedia co chcu pokial im to neukazete .. A preco nas ? Urcite na to pridete sami .. . ;- ) WooW Production Foto Video - http://woowpro.sk https://youtu.be/5BkuAvmJlig”
(Pred 4 mesiacmi)

@ajka1511 Dobry den termin mame dostupny pre foto a video emoticon
31. máj 2017 o 11:27  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama