Voľný kameraman a fotograf na 27.9.2014 z okolia Lučenca

Profilova fotka
Potrebovali by sme kameramana a fotografa do LC na 27.09.2014. Boli by sme najradšej keby to bol nejaký pár, alebo team, ktorý spolupracujú pri fotení a kamerovaní.
Odpovedať
pozrite si moju tvorbu - kontak na brata - kameramana posielam do IP
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, ponúkam Vám moje služby Andrej Hlavatý
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín 27. 09. 2014 Vám momentálne vieme zarezervovať aj na kameru aj foto. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Na september Vám vieme spraviť aj zaujímavú cenu vrátane dopravy. Pekný zvyšok dňa. Jozef - Filmax, s.r.o.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá deň. Ponúkame Vám naše Foto video služby. V prípade záujmu Nás kontaktujte, S pozdravom SK
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami :) S pozdravom Lucia Laczová
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som priamo z Lucenca a Vas termin mam zatial este volny.Ak by ste mali zaujem, nevahajte ma kontaktovat. Spolupracujem s viacerimi kameramanmi z okresu.Molnar M-foto
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Na mojom webe nájdete galériu spolu s cenníkom :) Budem sa tešiť na vašu odozvu!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?