Menu Forum

Viete poradit dobreho kameramana do 500, max. 700 eur?

21. jan 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
sandrin_
Registrovala sa 24. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sandrin_
Registrovala sa 24. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Kto by mi vedel poradit dobreho kameramana v Zilinskom kraji, resp cele Slovensko, ak je ochotny cestovat... Cena do 700 eur, termin 4.7.2015.Vdaka!
17. jan 2015 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dasta21
3
Registrovala sa 27. decembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 65 príspevkov a 5 albumov. Má 2 priateľov. Okres Lučenec.
  • Svadba bola 7. júna 2014
    Hraničné, okres Stará Ľubovňa
fotoportrét
fotoportrét
dasta21
3
Registrovala sa 27. decembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 65 príspevkov a 5 albumov. Má 2 priateľov. Okres Lučenec.
  • Svadba bola 7. júna 2014
    Hraničné, okres Stará Ľubovňa
 @sandrin_ my sme mali nordcam, su z popradu, aj pricestuju. Vybrali sme si trendy balicek, a uz ani neviem ci to stalo nejakych 250 eur, ci kolko, ale celkovo nema vysoke ceny
17. jan 2015 o 21:16  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veraluna
Registrovala sa 15. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
veraluna
Registrovala sa 15. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Mám kontakt na PROFIVIDEO - profík...len je od Nitry... skus mu napisat....
18. jan 2015 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
studiovarhanik
Štúdio Varhaník
Andrea Varhaníková PRO

Foto a video - Okres Bytča
8
fotoportrét
fotoportrét
studiovarhanik
Štúdio Varhaník
Andrea Varhaníková PRO

Foto a video - Okres Bytča
8
 Dobrý deň, naše štúdio je zo Žilinského kraja. Termín 4.7.2015 máme zatiaľ voľný a cenovo sme pre Vás tiež prijateľný.
V prípade záujmu, napíšte prosím, správu.
20. jan 2015 o 10:37  •  www.nasvadbu.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

Dobrý deň,
ak sme Vás zaujali fotografiou radi sa Vám odprezentujeme našou tvorbou. emoticon
Napíšte prosím v prípade záujmu...
Ďakujeme
S pozdravom
20. jan 2015 o 14:20  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anetajan
Registrovala sa 14. októbra 2014 na beremese.cz. Pridala 16 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prostějov.
  • Svadba bola 18. apríla 2015
fotoportrét
fotoportrét
anetajan
Registrovala sa 14. októbra 2014 na beremese.cz. Pridala 16 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prostějov.
  • Svadba bola 18. apríla 2015
 Do 600 eur natočí video videoštúdio InternetPoradny.cz (to sú aj webovky, kde majů kontakty) aj s cestou. Kámoška mi od ních video ukázala - bolo moc pekné. Natáčajů dvaja - s kamerou aj s digifoťákom. Za príplatok urobija aj fotky. Sú z Moravy - Olomouca. emoticon
20. jan 2015 o 16:43  •  Svadba bola v apríli 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

@sandrin_ dobry den, verim, ze svadbu by ste radi mali co najkrajsiu a z nej video aj fotky, v takom pripade si popozerajte nasu pracu dufam, Vam budeme vyhovovat. emoticon
21. jan 2015 o 13:22  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to