Video Zvolen 30. 07. 2016

Prosim rady, tipy, konkretne ponuky, zhaname na svadbu 30. jula 2016 niekoho, kto nam natoci svadobne video. Hladame niekoho, koho praca aj bavi, ma nejaky napad. Chapem, ze nieco fresh a kvalitne nie je najlacnejsie, ale verim, ze do nasho stropu 600-700 eur sa niekto urcite zmesti aj so zaujimavymi napadmi a nie najzakladnejsim balickom :) A na okraj, chceli by sme aj dlhsie video, nielen klip. Kludne moze byt aj niekto mlady a neokukany, ak ma fajn napady a vie poskytnut aj ukazky svojej prace. Vopred dakujeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, popis sedí presne na nás :-) Máte jedinečnú možnosť využiť našu práve prebiehajúcu akciu v našom shop-e. Cenník Vám posielam do RP. S pozdravom. Jozef
Odpovedať
Profilova fotka
@verobabi Dobry den , termin este dostupny, nech sa paci pozrite si nasu pracu ;-)
Odpovedať
Dakujem vsetkym, prave sme si vybrali. Dakujeme hlavne za kopu IP, ci uz tipov, alebo konkretnych ponuk, skutocne si bolo z coho vyberat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nech sa paci, ponukam Vam moje sluzby. Prosim, pozrite si moju stranku kde najdete aj aktualny cennik. Video spravim podla Vasich poziadaviek (nielej video klip ale aj celu svadbu). V pripade vasich dalsich otazok ma nevahajte kontaktovat. Pekny den
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?