Video s využitím dronov na 9.9.2017 v Bojniciach

Ahojte, Viete mi prosim poradit niekoho, kto pracuje s 'dronmi' pri natacani svadobnych videi? Budeme mat svadbu v Bojniciach a velmi by sa nam hodil pohlad z vtacej perspektivy. Dakujem velmi pekne!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj.My budeme mať dron.Kamera+foto sú zo Žiliny.Ak chceš pošlem kontakt do IP
Odpovedať
Profilova fotka
na pracu s dronom je potrebne mat nie lacnu licenciu a splnat prisne podmienky na natacanie a pouzitie materialu. kazdy, kto ho pouziva legalne, si za to musi pytat velke peniaze, takze svadby sa s tym robia uz iba nacierno....
Odpovedať
@4stanka4 Super Stanka, posli prosim! Dakujem!!
Odpovedať
@vindi blackbirdproduction Ondro jeden super chalan a fakt má vymakanú techniku :-) je z Pd takže aj to je výhoda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@photostancik Áno náš fotograf má povolenie a je tam príplatok za použitie dronu...ale priplatím si kôli tomu efektu mi to za to stojí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
taktiez odporucam Ondra, Black Bird production, ak budete chciet kontakt nieje problem, uz som s nim pracovala, a fotim, a mozem uznat ze je neskutocny... a ma drona s ktorym vie naozaj dobre pracovat, takze ako fotografka odporucam vsetkymi 10timi...
Odpovedať
@henina251 Dakujem velmi pekne, no Ondro uz je zadany.. :(
Odpovedať
@photostancik a kolki fotografovia aj bez dronov neveste vystavia realnu fakturu ? to je otazka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mo_tylik ja som tym chcel iba povedat, ze po sprisneni podmienok sa to kameramanom uz neoplaca drzat a velka vacsina sa dronov zbavila. na svadbe to ozivilo video o par sekund a to nestalo ani im ani nevestam za tie peniaze.
Odpovedať
Profilova fotka
@vindi :( skoda co uz... :(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) Ak Vás naše portfólio zaujalo veľmi rada Vám odpoviem na otázky prostredníctvom emailu alebo IP. Váš termín máme zatiaľ voľný. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
@daludapefotoavideostudio vy viete ponuknut aj nemožné
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ddv Keď je človek obklopený super spolupracovníkmi tak to je potom radosť odporúčať ich a pracovať spolu na projektoch. ;-)
Odpovedať
@vindi Dobry den, ak mate zaujem o kvalitne video kontaktujte ma :-) pekny den zelam. Michal
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?