Video + kamera do Prievidze do 400 eur

Prosím Vás nájde sa niekto, kto by dokázal nafotiť + kamera celú svadbu...čiže od príprav až po zábavu...? do cca 400 eur?...ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame službu 2v1 za 390 €. Avšak nedá sa fotiť a kamerovať celá svadba zároveň. Balíček 2v1 u nás znamená toľko že priorita je stále kamera a fotenie sa prevádza ako samostatné umelecké foto pred obradom ako býva zvykom. Pri tomto fotení sa človek venuje len foteniu / nemá zmysel skackať s kamerou a popri tom fotiť /. Ďalšie fotenie sa robí po obrade a to spoločná fotka svadobčanov. Na svadobnej hostine sa potom fotia páry, skupinky a ďalšie veci ktoré si mladomanželia želajú ,avšak za podmienky že fotenie priamo nezasahuje do kamerovania dôležitej situácie. Toľko k našej ponuke balíčka 2v1. Samozrejme ponúkame rôzne balíčky v rôznych cenách , záleží na tom ako kvalitne a dokonale chcete mať zachytený Váš svadobný deň. Štúdio KAMA.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame Vám naše služby!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ak Vam mozem poradit, nehladajte fotografa a kameramana v jednej osobe. To nikdy nemoze byt dobry vysledok!!! Ja som profesionalny kameraman, prosim, pozrite si moju stranku, a ak vas moja ponuka zaujala, budem rad, ked sa mi ozvete. Ak by ste mali zaujem, vedel by som Vam doporucit kvalitneho fotografa. Alebo sa rozhodnut len pre jednu z moznosti. Prajem Vam pekny den Branislav Mikšík
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?