Menu Forum

Svadobny kameraman na datum 17.06.2017 okres SNV-LE

12. mar 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
martin142
Registrovala sa 5. januára 2016 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
martin142
Registrovala sa 5. januára 2016 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobry den prajeme, Chceli by sme sa opytat s akym kameramanom ci firmou mate najlepsie skusenosti ,co sa tyka kamerovania a spracovania videa. Svadba sa bude konat v Levocskom okrese. Dakujeme za rady
11. mar o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

Foto a video - Okres Košice
15

“Https://www.youtube.com/watch?v=7xt40NqPb2Y”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
zolidiver (38 r.)
zolidiver video štúdio
PRO

Foto a video - Okres Košice
15

“Https://www.youtube.com/watch?v=7xt40NqPb2Y”
(Pred 6 mesiacmi)

skúste Jozef Brajer - Photography, je z Vášho okolia emoticon
11. mar o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
11. mar o 09:04 • michalmajcher
fotoportrét
fotoportrét
alzbetkasv
3
Registrovala sa 22. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov. Má 1 priateľa. Domanovce, okres Levoča.
fotoportrét
fotoportrét
alzbetkasv
3
Registrovala sa 22. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov. Má 1 priateľa. Domanovce, okres Levoča.
 Odporučam Mariana Lesňaka z Letanoviec veľmi prijemny a ustretovy,Jozef Brajer= ja som ho zažila ako fotografa ale chodi aj kamerovať tiež veľmi prijemny a vesely človek
12. mar o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martin142
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
martin142
  • Nevie kedy bude svadba
 Takze dakujem vsetkym za odporucania a ponuky. Kameraman je vybrany. Uvidime aaky bude vysledok
12. mar o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to