Svadobné video s použitím dronu - Košice 10.6.2017

Profilova fotka
ahojte, viete o nejakom kameramanovi z košíc a okolia ktorý využíva dron pri tvorbe svadobných videí?
Odpovedať
@ivka688 Ahoj, ja viem aspon o 10 co nemaju licenciu a povolenie na natacanie s dronom, no napriek tomu si lietaju hlava nehlava, pokuty su dost vysoke ;-) zisti si v prvom rade ci maju licenciu, poistenie a vsetky skusky absolvovane, poslat doklad o legalnosti nie je problem, ak takeho najdes bude to unikat, vela zdaru v hladani.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka688 Red Dream Cinematography
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka121212 v prvom rade, nevesty s tým nemajú nič spoločné že kameraman čo točí bez licencie :) Po druhé - ide o výsledok a nie licenciu Licencia je zas niečo , na čom sa chce niekto nabaliť... Pekný deň na Slovensko :)
Odpovedať
@zolidiver ked sa bavime o ludoch co tocia na cierno a na vychode ich je dost, tak taky nebude riesit dake skusky, licenciu, poistenie atd. To je takisto ako auto, podla zakona potrebujes skusky a vodicak, to iste plati aj pri lietani s dronom.
Odpovedať
Profilova fotka
Dron nikomu svadobné video nespraví, je to len zopár záberov na strechy a komíny ktoré ak sa vôbec podaria - v závislosti od počasia, vetra a času čo je na to k dispozícii, tak môžu len spestriť svadobný klip Skôr by som sa zameriaval na kvalitu natočenia a spracovania celého svadobného videa lebo to je to za čo si nevesta platí a o čo pri svadobnom videu ide predovšetkým Za ten čas čo sa bude kameraman zabávať s dronom (vybaliť, nastaviť, lietať pokým sa záber nepodarí, zabaliť, odložiť) sa dá zo zeme natočiť plno hodnotných záberov v exteriéri aj interiéri a nie iba pár záberov na tie strechy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka121212 počítal som s takouto reakciou :-D , ak si myslíte že točíme tkzv. Na čierno sa veľmi mýlite x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka121212 keď si zoberiete taxík pýtate sa či má vodičák, poistenie benzín atď ? :)
Odpovedať
@zolidiver ja taxikom nechodim a ked ste uz zacali tak sem dajte foto vasej licencie :-)
Odpovedať
Taxisluzby a ich zamestnanci maju take podmienky a su tak kontrolovani, ze keby take mali fotografi a kameramani tak ich tu je o 50% menej. K teme, plati to co napisal artvideo.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka121212 :-D
Odpovedať
@ivka688 ahoj, skúsim ti poradiť Auvid. Viem, že drona majú. O licencie sa ja nestarám :-) a ani si sa na to nepýtala :-)
Odpovedať
@stentelse ked ti pri nezodpovednom a neodbornom lete spadne dron na hlavu, tak sa uz starat budes :-) Pozri si net je takych videi kopec, aj svadobnych kde to naburali priamo do nich. Je to len technika ktora sa moze kedykolvek pokazit, neskoleny pilot nevie ako v takejto situacii reagovat. Takze zopakujem, bez vodicaku nemozes jazdit, bez licencie nemozes lietat. Mozes, ale je to nezakonne a na pokutu !
Odpovedať
Článok sa načítava...
A video aby bolo za 200 Eur, však slavka121212
Odpovedať
@slavka121212 ešteže ty máš lineciu... Napísala som to preto, lebo neviem či ju majú, nezaujímala som sa o to a preto, že autorka otázky sa na to nepýtala. Myslím, že tu nikoho nebaví každú druhú správu od teba čítať o licencii. Poukázala si na to, ok, každý nech sa stará sám, či to bude vyžadovať alebo si nechá padať drony na hlavu...
Odpovedať
@stentelse ano mam licenciu, na auto ako rekreacne. S dronom ked zarabas potrebujes tu licenciu a mne je uplne jedno co si ty o tom myslis. A spomenula som to neveste lebo pravdepodobne o tom netusi, takisto ako ty. To je velka chyba, ze sa o to nevesty nezaujimaju. Ked ti padne dron na hlavu a nevadi ti ok ale ked ti pride pokuta za lietanie sa hned zobudis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za burlivu diskusiu :-D ano viem ze na dron je potrebna licencia len ma zaujimalo ci tu v okoli ke niekto taky existuje. Peace :-p
Odpovedať
ako si to tak čítam, hovorím si, že niektorí by potrebovali licenciu aj na písanie príspevkov do fóra :D a v opačnom prípade aspoň tú mastnú pokutu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade, že máte záujem o viac informácií o našej práci a tvorbe rada Vám pošlem IP. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?