Svadobne video - KE okolie cca 100€

Ahojte, zhanam niekoho na svadobne video za/do cca 100€. Mozno sa to zda byt malo..ale my by sme mali zaujem len o video svadby v kostole + nejake tie pripravy v skratke. Priamo svadba v kostome nemusi byt ani strihana....chceme len mat aspon nejaku spomienku. Svadba bude v kostole v Kosiciach. Dakujem za tip :) Nela
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@lia1234 to Vám úplne stačí, keď to natočí niekto z hostí a máte ušetrených 100 eur ;-)
Odpovedať
este iny tip? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zolidiver to vystihol! ;-)
Odpovedať
Ahoj...my sme za toto video dali 100 eur.... https://www.youtube.com/watch?v=nObrS... .je to taky zostrih celej svadby.tocila to kocka co studuje za kameramanku takze ked sa popozeras takymto smerom tak urcite zozenies.
Odpovedať
@ejka91458 klip momentalne neviem pozriet..ale poprosila by som ta o kontakt...dakujem :)
Odpovedať
Janka Drotarova....takto ju najdes aj na fb....a ked si das na youtube Dominika mirgova laska tak hned ti vybehne video.
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka91458 Celý klip je preexponovaný , vo väčšine prípadov nieje vidieť ani vzor šiat , nehovoriac o ostrosti . Ak ste spokojný je to ok . V každom prípade dievča sa učilo , každý sme nejako začínali :-D
Odpovedať
@videostudiojarka ja som spokojna.na ostatne detaily som mala fotografa.a presne ako ste dodali nayaver ..dievca sa ucilo a nato ze tocila 1x nieco take si myslim ze odviedla slusne svoju pracu.hlavne za ten peniaz.
Odpovedať
@ejka91458 vies mi na nu dat aj iny kontakt? na FB nereaguje :)
Odpovedať
@lia1234 pozerala som v mobile...cislo na nu nemam.... ja som s nou len na FB komunikovala.skusim jej napisat a ked odpise dam vediet.
Odpovedať
@ejka91458 dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@g2studio Tajne som dúfal , že sa niekto ozve . Každý môže byť kameraman , aj ten kto má mobil , každý kto zachytí pohyblivý obrázok . Súhlasím so všetkými nevestami . Ale ruku na srdce , kto si objedná niekoho kto je lacný a málo overený a kto nieje profi a kto je z ulice ???????? Len hazardér . Len do toho , on to natočí však sa ozvite , nevadí , však ja vám to spravím , nevadí , uvidíte ja som coool :-D . O tom to všetko je . Na fórach je kopa neviest , ktoré vyplakávajú . V konečnom dôsledku ide o to , čo chcete a čo nie a či to splní vám vysnívaný kameraman :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@g2studio :-D Moje videa nestoja 500 600 atď ako tvrdíte , je vidieť , že sa s tým neživíte , lebo by ste so svojímy názormi dávno zanikli . Verte , či neverte , keby som vedel za 12 rokov to čo viem teraz a niekto by sa ma spýtal , že , či idem kamerovať svadby , tak by som ho vysmial a poďakoval by som sa mu s odpoveďou , že nie , ďakujem :-D kamerovanie svadby je obrovská zodpovednosť , je potrebné , aby nič neuniklo , aby bol zvuk všade dobre počuteľný , aby snímalo viac kamier ako 1 - 2 :) , je potrebné mať nadanie , cit , vnímanie , predvýdavosť , skúsenosti , znalosti z oboru , predstavyvosť , kreativnosť , obrovské znalosti a skúsenosti :-D . Zálohy som nebral asi 8 rokov , donútili ma k tomu nevesty , lebo , ani týždeň , či pár dní pred svadbou , neboli schopné mi oznámiť , že si našli niekoho , " šikovnejšieho " , takže pozor na slovíčka : okradnúť :-) Naportály MOJA SVADBA som sa nikdy neponúkal , nemám to zapotreby , kedže už v marci som bol do konca roka komplet obsadený . Verím , že si nájdete množstvo spokojných neviest , prajem veľa šťastia , len nikoho neurážajte ;-) Kameramanov tvoria predovšetkým nevesty , ak nemajú dobrých kameramanov , videa sú obyčajné , ak sú ochotné zaplatiť , aj kameraman je ochotný investovať , v opačnom prípade tu bude kopec amatérov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@lia1234 my to riešime kamarátom čo má kameru - tak isto to mal aj druhý kamarát na svadbe a video úplne stačilo :) taktiež nemáme v rozpočte miesto na profi kameramana
Odpovedať
Profilova fotka
Zvláštna je dnešná doba, stačí že je cena 100 € a už sa zháňa kontakt. Video komentovať nebudem veď na ňom ani nezáleží, cena je to najhlavnejšie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Tak to Vám nafilmuje kamarát s mobilom :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
svadobne saty cca 400 - 600 eur spoloc. saty 150 - 200 eur oblek 250 - 350 eur topanky 150 - 200 eur dj s osvetlenim 400 - 600 eur kapela 400 - 1000 eur folkorny subor 150 - 300 eur Vlasy vizaz nechty 150 - 200 vyzdoba 200 - 700 eur cetering + sala 1200 - 4000 eur kameraman + fotograf 100 eur ! OTAZKA: K comu to vsetko bolo ?? PODSTATA: KRASNE SPOMIENKY SI TREBA IBA ZACHOVAT V HLAVICKE BEZ URAZKY PROSIM :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@woowproduction komentár nie je moc vhodný, keď si nevesta môže dovoliť šaty za 600€ a vlastne také prehnané sumy ako pri všetkom vy píšete asi nebude hľadať lacného kameramana nemyslíte??? Píšete tam horibilné sumy pri všetkom, keď je obmedzený rozpočet na kameramana na 100 tak asi nedá za topánky 200€ nie
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu571 na svadobnom trhu sme pomalycky 7 rok - tieto ciastky nie su odbrucha - su realne pri rozpocte standardnych svadbach. Tento prispevok bol nie o peniazoch ale o lutosti kolko usilia je potrebne vynalozit a co vsetko ostatne po svadbe okrem lasky a peknych spomienok. Aj ludia co nemaju velke rozpocty dokazu objednat kvalitne sluzby kotre su dostojne a nemusia stat vela. Kazdopadne dakujem Vam za nazor. :-)
Odpovedať
@ejka91458 to video na youtube nic moc, ale 100e by som zanho v pohode dal ak by som nemohol/nechcel dat za video viac. Cele je roztrasene, preexponovane, strih mi pride prilis rychly a sekany, ale tak na par spomienok to staci. Samozrejme vzdy je to o tom, aky je rozpocet a ci daju radsej viac za kolace alebo za foto ako za video. Aj z fotiek su super spomienky. Zopar znamych kameramana nemalo, tak som im akurat fotakom natocil ich "ano" na obrade a prvy tanec, co su asi take NAJ momenty zo svadby, co si clovek rad pozrie aj nekvalitne a zadarmo :) Takze ak nie je rozpocet, mozno by som sa uspokojil aj s nejakym svadobnym hostom (ale ktory sa aspon trochu vyzna do fotenia / natacania). Na porovnanie video z nasej svadby, stalo trochu viac ako tych 100e, ale boli v tom aj letecke zabery, od obeda do polnoci 2 kameramani. Ja tie peniaze co sme za to dali nelutujem :) https://www.youtube.com/watch?v=TrvfU...
Odpovedať
@kplusm my sme rozpocet mali len pre mna to vobec nebolo podstatne....na fotkach sme si dali zalezat ovela viac a tie su neskutocne aj co sa tyka napadov na fotenie. video ako som vravela tocila len kamoska na fotak.kocka ma 19 rokov a na to ze sa tomu vobec nevenuje je dost dobre.mne vobec neslo o kvalitu obrazu strihu a podobne.ide o tu spomienku len tak v skratke to viediet ako klip.ale inac sme ziadne dvd ani nechceli lebo zase podla mna je kameraman na svadbe zbytocnost.nikoho predsa nebavi pozerat 4 hodiny svadbu v telke.a je vela ludi co sa na seba sameho nerado pozera.to je ako z dvd zo stuzkovej.priznajme sa kolko krat sme ho doma videli? takze tu neslo o rozpocet ani o kvalitu len o nieco co si moze babka a dedko v skratke pustit potesit sa a pospomynat. vase video je krasne kvalitne ved to vidno ale kazdy ma ine priority tak asi je to skor o tom :-)
Odpovedať
@ejka91458 ved jasne, to som tam aj pisal ze niekto na to nema rozpocet a pre niekoho to nie je take dolezite. Jasne, 4 hodiny by nikto nepozeral, preto sa vacsinou robia tieto parminutove klipy ktore mozes hodit na FB a pustit kazdemu a dlhsi zaznam pre rodinu. My sme napr. mali cele video dlhe len 1 hodinu, co je taky akurat cas, ze ani rodina sa este nezacne nudit pri pozerani :) Ono tam na dlhsie ani nie je velmi co dat (pokial tam niekto nechce cely cirkevny sobas aj s omsou).
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka91458 prečo 4 hodiny videa?? Normálni moderní kameramani ponúkajú 30 minútové videá čo je akurát pre toho kto chce krátke video alebo 60 minútové čo je trocha dlhšie. Niekoľkohodinové záznamy profesionáli ani nerobia to je skôr parketa miestnych nadšencov s cenami od 150 EUR :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Nas kameraman by Ti povedal, ze Ta moze natocit bratranec na iphone za 100 eur :D vtipalek :) hold za kvalitu sa plati ale az Ti na tom zas tak velmi nezalezi...tak preco nie
Odpovedať
@bridalicious Dobry den,dufam ze tvoj kameraman nie je Tomaš Š. z Presova. Skusenost:Otrasny zazitok a skusenost,ktoru nikomu neodporucam!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@presovcanobcan nie, my mame kameramana, ktory toci pre sportove kluby, spoty aj pre mesto a tak...pracuje fakt super a hlavne pozbaname sa osobne uz nejaky piatok
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?