Menu Forum

Svadba 20.08.2016

17. mar 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
majjjus
1
Registrovala sa 11. marca 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Veľký Krtíš.
fotoportrét
fotoportrét
majjjus
1
Registrovala sa 11. marca 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Veľký Krtíš.
 Ahojte, hľadáme svadobného kameramana a fotografa na našu svadbu, ktorú plánujeme dosť narýchlo - 20.08.2016 vo Veľkom Krtíši.
Páčia sa nám veselé, dynamické videá, cenový strop sme si určili na 1000 eur za kameramana, cca 500 eur za fotografa, prípadne sa vieme dohodnúť. Kombinácia oboch v jednej firme je tiež vítaná. Ďakujeme za tipy a odozvy od profesionálov.
12. mar o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš videostudio Jarka
Roman Gabaš PRO

Foto a video - Okres Púchov
57

“Https://vimeo.com/191631771”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš videostudio Jarka
Roman Gabaš PRO

Foto a video - Okres Púchov
57

“Https://vimeo.com/191631771”
(Pred 2 týždnami)

@majjjus Ak si nevyberiete tu na MS , skúste si napísať sem : http://www.wedbox.sk/?ref=39 emoticon
12. mar o 10:08  •  www.videostudiojarka.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

23
 Dobrý deň,

od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem emoticon
12. mar o 10:58  •  www.nedeliakphoto.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majjjus
1
fotoportrét
fotoportrét
majjjus
1
 @videostudiojarka skusili sme, dakujeme za tip ;) vam sme tiez pisali email, ale tento termin uz mate obsadeny... :(
12. mar o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

Ahoj @majjjus, ponúkam fotografovanie. Budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. Pre viac info píš emoticon
13. mar o 16:53  •  www.julianaphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pm_remembersk (28 r.)
Remember.sk | FOTO
Pavol Mitošinka PRO

5

“Krásny deň prajem :) Pozývam Vás na moj novozaložený profil, pozriet si tvorbu/ponuku a prípadne aj web stránku www.remember.sk Zopár volných termínov sa v tomto roku v novembri ešte nájde. Oveľa viac sa ich však nájde v roku 2016, ak by ste mali záujem alebo otázky, kontaktujte ma, s radosťou Vám na všetko odpoviem :) Prajem pekný a ničím nerušený”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
pm_remembersk (28 r.)
Remember.sk | FOTO
Pavol Mitošinka PRO

5

“Krásny deň prajem :) Pozývam Vás na moj novozaložený profil, pozriet si tvorbu/ponuku a prípadne aj web stránku www.remember.sk Zopár volných termínov sa v tomto roku v novembri ešte nájde. Oveľa viac sa ich však nájde v roku 2016, ak by ste mali záujem alebo otázky, kontaktujte ma, s radosťou Vám na všetko odpoviem :) Prajem pekný a ničím nerušený”
(Pred 1 rokom)

Dobry den @majjjus , Vas termin mam volny, skuste nazriet do mojho portfolia, pripadne rovno na web stranku emoticon pozdravujem a prikladam malu ukazku.
14. mar o 21:47  •  www.remember.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majjjus
1
fotoportrét
fotoportrét
majjjus
1
 Ďakujeme za ponuky, dodávateľa sme už našli emoticon

Maja
17. mar o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to