Menu Forum

Prosím o pomoc, svadba 16.4.2016

6. aug 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
kikau
Registrovala sa 3. júna 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Topoľčany, okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
kikau
Registrovala sa 3. júna 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Topoľčany, okres Topoľčany.
 Ahojte, hľadám dobrého kameramana a aj fotografa na našu svadbu, ktorá bude 16.4.2016, okolie Topoľčian.
Samozrejme je dôležitá aj cena, ale aj kvalita práce.
Vedeli by ste mi niekoho poradiť?
Vopred ďakujem.

Kika
4. aug 2015 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
videostudioludo
Foto- video
Ľudovít Kurilec PRO

Foto a video - Okres Svidník
fotoportrét
fotoportrét
videostudioludo
Foto- video
Ľudovít Kurilec PRO

Foto a video - Okres Svidník
 Dobrý deň, termín máme ešte voľný, pokojne nás kontaktujte.
4. aug 2015 o 08:19  •  www.videostudioludo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kikau
fotoportrét
fotoportrét
kikau
 Dobrý deň,
ďakujem za Vašu reakciu.
Chcela som sa Vás opýtať, keby máme záujem o kameramana aj fotografa, koľko by vyšla cena? Obrad bude v Topoľčanoch a oslava 4km od TO v obci Nemčice.
Ďakujem.
4. aug 2015 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

Dobrý deň,
veľmi rada Vám ponúknem naše služby nakoľko Váš termín máme ešte voľný. emoticon
Ak Vás zaujíma cenová ponuka v prípade záujmu Vám ju pošlem.
Ďakujem
S pozdravom
4. aug 2015 o 18:23  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kikau
fotoportrét
fotoportrét
kikau
 Dobrý deň, ďakujem, mala by som záujem o cenovú ponuku na fotografovanie a kamerovanie celej svadby emoticon
4. aug 2015 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
 @kikau Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem emoticon
4. aug 2015 o 19:12  •  www.nedeliakphoto.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

@kikau Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie emoticon
5. aug 2015 o 21:13  •  www.romiphoto.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kikau
fotoportrét
fotoportrét
kikau
 Dobrý deň, všetkým Vám veľmi pekne ďakujem, ale už som si vybrala emoticon Prajem pekný deň.
6. aug 2015 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to