Menu Forum

Poraďte kameramana v Žiline do 500 €.

8. dec 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lucilka26 (27 r.)
6
Registrovala sa 11. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Lietavská Svinná, okres Žilina.
  • Svadba bola 27. mája 2017
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lucilka26 (27 r.)
6
Registrovala sa 11. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Lietavská Svinná, okres Žilina.
  • Svadba bola 27. mája 2017
    Žilina, okres Žilina
 Ahojte, poraďte prosím nejakého dobrého kameramana na svadbu, za rozumnú cenu do 500 €. Najlepšie na odporúčanie emoticon Ďakujem emoticon
8. dec 2016 o 08:16  •  Svadba bola v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
marosch_video (44 r.)
Zhotovenie videozáznamov a Foto
Marián Botka PRO

Foto a video - Okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
marosch_video (44 r.)
Marián Botka PRO

Dobrý deň prajem milá Lucia,
poslal som Vám do internej pošty zaujímavú ponuku emoticon
Pekný deň,
Maroš
8. dec 2016 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
8. dec 2016 o 09:05 • petrasalicka
fotoportrét
fotoportrét
aileen_mt
8
Registrovala sa 1. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Martin.
fotoportrét
fotoportrét
aileen_mt
8
Registrovala sa 1. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Martin.
 @petrasalicka mala si svadbu minuly rok, ale zaregistrovala si sa december 2016 (t.j. maximalne tyzden doazdu) a napisany jeden jediny prispevok 25 minut po prispevku kameramana? To je jaka super nahoda! emoticon
@lucilka26 netvrdim, ze nahody sa nestavaju, ale asi by mi tu blikla kontrolka... emoticon
8. dec 2016 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
petrasalicka
1
Registrovala sa 8. decembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
petrasalicka
1
  • Nevie kedy bude svadba
 ...bola som registrovaná aj vlani, zháňam šaty a snažím sa len pomôcť, keď mám ja a moji známi dobré skúsenosti s niekým emoticon
8. dec 2016 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrasalicka
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
petrasalicka
1
  • Nevie kedy bude svadba
 a druhá vec treba si na kameramana vypýtať jeho práce a hneď bude všetko jasné emoticon emoticon emoticon
Pekný deň
8. dec 2016 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (29 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
29

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (29 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
29

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
poslala som Vám IP. emoticon Pekný dník
8. dec 2016 o 10:37  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aileen_mt
8
fotoportrét
fotoportrét
aileen_mt
8
 @petrasalicka samozrejme, moze sa stat. Odporucila by som ale (mozno namiesto komponovania sukromnej spravy, ktora bola plna zbytocnych emocii) napisat este jednu referenciu - a to z profilu, ktory ste pouzivali vlani. Bude to posobit doveryhodnejsie, nakolko narychlo zalozenym profilom robite panu kameramanovi skor medvediu sluzbu, comu sa urcite chcete vyhnut.
8. dec 2016 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
8. dec 2016 o 14:07 • petrasalicka
fotoportrét
fotoportrét
marosch_video (44 r.)
Marián Botka PRO

fotoportrét
fotoportrét
marosch_video (44 r.)
Marián Botka PRO

Haló Haló pani Salicá a slečna aileen_mt , ako sa hovorí klídek emoticon emoticon emoticon
Veď o nič nejde, načo sa zbytočne hádať emoticon
Najlepšie bude, keď si každý bude hľadieť svojho a bude pokoj emoticon
8. dec 2016 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabrielaslivkova
183
Registrovala sa 24. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 604 príspevkov. Má 102 priateľov. Žilina, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabrielaslivkova
183
Registrovala sa 24. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 604 príspevkov. Má 102 priateľov. Žilina, okres Žilina.
 @lucilka26 môžem odporúčiť chalanov z profesionalnevideo.sk. Mali sme ich na svadbe (krátky zostrih z fotenia a z celej svadby nájdeš u mňa v blogu) a s výberom sme boli veľmi spokojní. Na výber mali viac balíčkov, nemali problém vyhovieť našim požiadavkám, pred podpisom zmluvy nám dali komplet celé video zo svadby, aby sme videli celú ich prácu (samozrejme so súhlasom nevesty),... Čo sa týka ceny, asi ich musíš osloviť sama, keďže my sme mali cenu dohodnutú v roku 2013, ale mala by sa pohybovať okolo sumy, ktorú si uviedla. emoticon
8. dec 2016 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama