Menu Forum

Poraďte kameramana na svadbu 10.6.2017 v Prievidzi

13. júl 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
silceb
3
Registrovala sa 29. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 15 príspevkov a 5 inzerátov. Diviaky nad Nitricou, okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
silceb
3
Registrovala sa 29. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 15 príspevkov a 5 inzerátov. Diviaky nad Nitricou, okres Prievidza.
 Poraďte prosím šikovného kameramana, ktorý by nám urobil video zo svadby (10.06.2017) za prijateľnú sumu, t. j. do 500 € aj s prípravami. Bola by som hlavne rada za takých, s ktorými máte aj vy osobnú skúsenosť. Ďakujem!!! emoticon
12. júl o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (34 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
 Dobry den, velmi rad by som Vam ponukol moje sluzby. Som priamo z Prievidze. Prosim, pozrite si moju stranku kde najdete aj aktualny cennik a v pripade zaujmu sa kludne ozvite.

Pekny den
Branislav Miksik
13. júl o 09:07  •  www.recordingpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 4 dňami)

Dobrý deň,
Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade záujmu mi prosím napíšte IP a ja Vám rada odpoviem. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
13. júl o 19:31  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to