Menu Forum

Poraďte kameramana na svadbu 10.6.2017 v Prievidzi

13. júl 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
silceb
6
Registrovala sa 29. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 22 príspevkov. Diviaky nad Nitricou, okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
silceb
6
Registrovala sa 29. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 22 príspevkov. Diviaky nad Nitricou, okres Prievidza.
 Poraďte prosím šikovného kameramana, ktorý by nám urobil video zo svadby (10.06.2017) za prijateľnú sumu, t. j. do 500 € aj s prípravami. Bola by som hlavne rada za takých, s ktorými máte aj vy osobnú skúsenosť. Ďakujem!!! emoticon
12. júl 2016 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (35 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
fotoportrét
fotoportrét
branislavmiksik (35 r.)
Branislav Mikšík - RecordingPro
Branislav Mikšík PRO

Foto a video - Okres Prievidza
9
 Dobry den, velmi rad by som Vam ponukol moje sluzby. Som priamo z Prievidze. Prosim, pozrite si moju stranku kde najdete aj aktualny cennik a v pripade zaujmu sa kludne ozvite.

Pekny den
Branislav Miksik
13. júl 2016 o 09:07  •  www.recordingpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
29

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
29

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade záujmu mi prosím napíšte IP a ja Vám rada odpoviem. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
13. júl 2016 o 19:31  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to