Neviete niekto poradit dobreho fotografa- kameramana na svadbu v Presove( termin 11/2014)?

Poprosim ak mate dobre skusenosti, napiste mi meno a pribliznu cenu ak viete,vdaka.
Odpovedať
skuste Jožiho Plančára info možem poslať do ip
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Ponukame Vám naše služby! Skuste si pozrieť našu prácu.
Odpovedať
Dobrý deň, Radi Vám ponúkneme naše služby. Pozrite si naše portfólio...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
www.bubiphoto.sk- skvely clovek a profesional, uzasne fotky:)mozem len a len odporucit
Odpovedať
Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka2013 Dobry den, poradi Vam moze ktokolvek a cokolvek. Ak by mne niekto poradil, ze Drzkova poliavka a plucka na smotane je to najlepsie na svete, urcite by mi takato rada bola nanic kedze to z duse neznasam, V prvom rade nech sa paci praca Vam - teda nechVam aj chuti ak uz bola rec o jedle. A aby to nebolo iba tak pozyvam Vas k nam na kavicku - co poviete ? ;-)
Odpovedať
@zuzkabendikova Mohla by som Vás i ja poprosiť tie bližšie info o pánovi Plančárovi??? :)
Odpovedať
pozrii ip
Odpovedať
Profilova fotka
skúste pozrieť moju prácu. Spolupracujem aj s tímom profi kameramanov. pokiaľ Vás moja tvorba oslovila , môžme dať kávu a prebrať detaily.....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :) kameramana odporúčam Paliho Verčimáka (400€) a fotografa Mareka Mačáka (KE, 700€) to boli dvaja super ludia a vdaka nim nam ostali nezabudnutelne spomienky na svadbu :) mozes pozriet moj album, je tam aj link na video
Odpovedať
http://www.alafetaphoto.sk/ úžasná fotografka, skvelá cena :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Posielam Vám IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka2013 Dobrý deň milá nevesta, som svadobná fotografka z Košíc, november 2014 mám zatiaľ voľný, ponúkam Vám svoje služby. Portrétne fotenie môžete mať v cene už od 180,-Eur. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?